مجموعه : فال روزانه

فال روزانه سه شنبه (8 تیر 1400)

فال روزانه سه شنبه (8 تیر 1400)

فال ماه تولد روزانه سه شنبه 8 تیر 1400

فال روزانه ویژه متولدین تیرماه

در حالی که شـما با شرایط آشفته ي حاضر خودرا وفق داده‌اید، همه ی چیز در حال عوض شدن اسـت. شـما امروز در محیطی آرام‌تر و ساکت‌تر قرار دارید. بـه جای فعالیت کردن، امروز را کاملا ًبـه استراحت اختصاص داده و اصلاً هیچ کاری انجام ندهید.

ممکن اسـت کمی احساس بی‌حوصلگی کنید، اما شـما در حال حاضر واقعاً بـه استراحت کردن نیاز دارید.

فال روزانه ویژه متولدین اردیبهشت ماه

شـما امروز کاملاً احساس اسانی می کنید، برای این کـه ماه در نشانه شـما قرار گرفته اسـت. با آغوش باز پذیرای خوشی‌ها باشید، شـما می توانید بـه درستی از آن ها استفاده کنید. اما فکر نکنید کـه تمام روز را باید استراحت کنید.

فعالیت‌هاي‌ آرامش‌بخش مثل رفتن بـه پیک‌نیک و طبیعت بیشتر از گوشه‌اي نشستن و کار نکردن بـه شـما انرژی میدهد.

فال روزانه ویژه متولدین خرداد ماه

باوجود این کـه شـما هنوز در حال رقابت کردن هستید و با سرعت بـه جلو پیشروی می کنید، در پیرامون شـما همه ی چیز روال آرامی را طی می کند، و این موضوع کمی شـما را خشمگین میکند.

این سخن بـه این معنی نیست کـه شـما نمیتوانید از یک محیط آرام لذت ببرید؛ بلکه بـه معنی این اسـت کـه شـما دوست دارید با کسانی کـه روابط متقابل دارید روزتان را سپری کنید. اگر احساس میکنید کـه نیاز بـه تحرک و هیجان دارید پس اینکار را بکنید، اما در عین حال باید از آرامش و سکون نیز لذت ببرید.

فال روزانه ویژه متولدین تیرماه

باوجود این کـه شـما می خواهید مهمانی را کـه برای شام در خانه‌تان تدارک دیده‌اید را کنسل کنید، و یا بـه خاطر کارهایی کـه دارید در خانه بمانید، ولی پیگیری کردن برنامه‌هاي‌ اجتماعی شـما از اهمیت ویژه‌اي برخوردار اسـت.

زمانی کـه شـما فرصت استفاده کردن از لحظه‌هاي‌ لذت بخش را دارید، فراموش نکنید کـه برای فعالیتهایتان برنامه‌ریزی کنید.

فال روزانه ویژه متولدین مرداد ماه

شـما امروز گزینه‌هاي‌ زیادی برای انتخاب کردن ندارید، برای این کـه دیگران بـه شـما تکیه کرده‌اند و شـما باید تعهداتی کـه بـه دیگران داده‌اید را عملی کنید. باوجود این کـه شـما از تحت فشار قرار گرفتن ناراحت میشوید، همه ی چیز طبق انتظار شـما پیش نمی رود. در حالی کـه خودتان را برای تغییرهای بزرگ آماده می کنید، فکر نکنید کـه در آینده همه ی چیز عالی خواهد شد.

فال روزانه ویژه متولدین شهریور ماه

شـما آخر هفته رابا آرامش سپری کرده اید. باوجود این کـه بعدا در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، ولی قادر خواهید بود بین چیزهایی کـه دارید و چیزهایی کـه می خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. حتی اگر شـما از چیزهایی کـه دارید راضی هستید، هم اکنون نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. درحالی کـه تلاش مضاعف باعث می شود شـما زودتر بـه نتیجه برسید.

فال روزانه ویژه متولدین مهر ماه

امروز اتفاقات جدیدی افتاده اسـت و تصمیم‌گیری درست برایتان مشکل شده اسـت. شـما همان طوری کـه قبلاً انتظار داشته‌اید، تعطیلات آخر هفته هفته خوب و آرامی داشته‌اید. اما هم اکنون دست ندارید وظایفی کـه بـه شـما محول شده اسـت را انجام دهید.

شـما زمانی بـه فکر شاد کردن دیگران می‌افتید، کـه انها بـه خاطر از منافع خود گذشته و شـما را خوشحال کرده باشند.

فال روزانه ویژه متولدین آبان ماه

ممکن اسـت شـما متوجه این نشوید کـه با مانع و مخالفت روبه‌رو شده‌اید، اما وقتی در نیمه راه با فردی سرسخت بر خوردید واقعاً این حس بـه شـما دست میدهد. بـه جای این کـه دیگران را متقاعد کنید کـه عملکردشان اشتباه بوده اسـت، سعی کنید کـه این مشکل رابا روشی درست حل کنید.

باید تا موقعی کـه توانایی پیدا کنید یک موضوع را از جنبه‌هاي‌ مختلف بررسی کنید، رویش کار کنید، حتی اگر نتوانستید با روش خود عمل کنید حداقل با افرادی کـه دچار مشکل شده اند یبشتر همدردی خواهید کرد.

فال ویژه روزانه متولدین آذر ماه

شـما امروز کارهای کسل کننده‌اي برای انجام دادن کـه نمیتوانید از زیر بار انها شانه خالی کنید. بنابر این باید بـه زودی کارهایتان را شروع کرده و تا جایی کـه امکان دارد انها را زود بـه پایان برسانید.

بـه جای این کـه با نقشه کشیدن برای فرار کردن از زیر بار وظایفتان عصبانیت فرد دیگری را تحریک کنید، از قوه تخیل خود استفاده کنید تا راهی را بیابید کـه بـه واسطه ان بتوانید بـه هدفهایتان برسید. دراین صورت وقتی کـه تحت فشار قرار گرفتید قادر خواهید بود از موقعیت جدیدی کـه اتخاذ کرده اید بیشتر لذت ببرید.

فال روزانه ویژه متولدین دی ماه

امروز کـه ماه بـه سمت سیاره بخت شـما یعنی ونوس متمایل شده اسـت برای شـما هم فوایدی دارد. ولی نباید سعی کنید کـه همه ی کارها را در مدت زمان کوتاهی بـه پایان برسانید.

شـما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید ودر عوض بهتر اسـت کـه ابتدا بـه آرامی کارهایتان را شروع کنید و انرژی‌تان را برای آخر کار ذخیره کنید. شـما در پایان روز وظایفتان را بـه طور کامل تمام خواهید کرد و حس بهتری خواهید داشت.

فال روزانه ویژه متولدین بهمن ماه

ممکن اسـت کـه شـما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید. مطمئن باشید کـه احساسات خودرا با منطق و برهان تفسیر کرده اید، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری دارد.

درست عمل کردن از شاد بودن مهم‌تر اسـت، اما قدرت و توانایی‌اي کـه باعث میشود روزتان تبدیل بـه روزی پر از انرژی‌هاي‌ مثبت بشود بـه واسطه خود شـما حاصل می شود.

فال روزانه ویژه متولدین اسفند ماه

اگر شـما در طول روز آزادانه بـه خیال پردازی کردن در محیطی آرام بپردازید، ممکن اسـت بعدا کمی احساس نگرانی داشته باشید. باوجود این زیر ساخت مسئولیتها و قرارهایتان باعث میشود کـه شـما احساس جدیت بکنید، برای این کـه شـما قصد ندارید کـه انرژی‌تان رابا فکر کردن در مورد کارهایی کـه باید در آینده انجام دهید اتلاف کنید.

با مسائل بدیهی و غیرقابل اجتناب مقابله نکنید. فقط طبق یک برنامه از پیش مشخص شده بـه جلو بروید و تا جایی کـه میتوانید از زندگی لذت ببرید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت