فال روزانه شنبه 05 اسفند ماه 1396

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه شنبه 05 اسفند ماه 1396

فال روز شنبه 05 ماه اسفند 1396

فال روز هاي ماه اسفند, فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد, فال روز عشق, فال و طالع بینی عاشقانه و طالع بینی ازدواج

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما شاید خیلی دوست نداشته باشید که سرعت خودرا کم کنید، ولی همان‌ گونه در حال ذخیره کردن انرژی‌تان هستید. اگر بتوانید تمام کارهایی که هم اکنون شروع کرده اید را به پایان برسانید دردسری واقعی برای خود درست کرده اید، پس روش عاقلانه تر این است که اول استراحت کنید و بعد کار درست را انجام دهید، چراکه اگر غیر از اینکار را بکنید به هدفتان نمیرسید و وادار میشوید تمام روز برای غلبه بر ناامیدی تان مبارزه کنید. فراموش نکنید که شما برای چیزهایی که به دنبالشان هستید پایه ریزی میکنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز وقتی که بفهمید برای رسیدن به چیزهایی که دوست داشته اید چه چیزهایی را از دست داده‌اید واقعا ناراحت میشوید. به هرحال این تصمیمی‌ بوده که قبلا خودتان گرفته بودید و نمی توانید زمان رابه عقب برگردانید. البته دراین اتفاق حکمتی نهفته است؛ ونوس دوست داشتنی و کیوان رودرروی هم قرار میگیرند و این حادثه مانع این میشود که شما به رضایت کامل برسید. اما از طرف دیگر ونوس از عطارد انرژی می گیرد و بر مقاوت و پایداری شما می‌افزاید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: حالا که تعطیلات آخر هفته تمام شده است، شما دوست دارید از دور هم جمع شدنهای دوستانه لذت ببرید، اما شاید اینکار به آن سادگی که بنظر می رسد نباشد. شاید می خواهید بخشی از کارتان رابه خانه آورده ودر خانه انجام دهید، یا شاید هم میخواهید به مسئولیتهای انجام نشده‌تان رسیدگی کنید. خوشبختانه امروز شما قادر هستید تمام این کارها را انجام دهید. بنابر این وقتی که کارتان را تمام کردید برای خوشگذرانی کردن و بودن با دوستانتان نیز انرژی خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: هم اکنون زمان این رسیده که افسار زندگیتان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را نظارت کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. حالا اوضاع برگشته و شما می توانید نقش یک آدم متنفذ و پرنفوذ را بازی کنید. خوشبختانه شما می توانید با دلسوزی اینکار را انجام دهید و نیازی به کمک فرد دیگری ندارید. اما خیلی مهم است که از حق خودتان دفاع کنید؛ اگر شما اینکار را نکنید هیچکس دیگری برایتان کاری نمی کند!

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: شاید امروز کمی ‌احساس ناراحتی و آشفتگی بکنید، به خصوص اگر به خاطر روابط دوستانه خیلی سخت کار کرده باشید. حتی اگر تازگیها در کارتان پیشرفت هم کرده باشید، ولی از اتفاقات نه چندان جالبی که روی داده نیز آگاه هستید. شما واقعا خسته شده‌اید و وسوسه می شوید که به شکستان اعتراف کنید. اما اینکار را نکنید!! مدتی است که شما تحت فشارهای سنگینی بودید و حالا بهتر است صبر کرده و ببینید کارهای که قبلا انجام دادید به کجا رسیده است.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: یکی از فصلهای زندگی شما رو به پایان است، البته این کتاب به این زودی‌ها تمام نمیشود!! هم اکنون شاید بهترین استفاده از انرژی تان این باشد که یک پروژه سازنده را شروع کنید، حتی اگر فکر کنید نمیتوانید آنرا به پایان برسانید. در حالی که به تغییراتی که برای بهتر کردن زندگی تان بدانها نیازمندید فکر میکنید، تغییراتی هم که اخیرا در خانه ودر محل کارتان ایجاد کرده اید را محاسبه کنید. همین حالا اصلا نگران مشکلات بزرگ تر نباشید؛ فقط روی بخشی از جنبه‌هاي زندگی تان که به سهولت مدیریت میشوند، تمرکز کنید.

 

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: این ماه شما با تجربه احساسی بدی که با یکی از دوستان صمیمی‌و یا یکی از افراد خانواده تان داشتید درگیر بودید. وقتی که شما تشخیص داید به نیازهایتان بی توجهی شده است، تا آخرین لحظه همه ی چیز رو به التیام و بهتر شدن می رود. متاسفانه این اتفاق مثل یک زنجیره کامل و آشنا نخواهد بود. اما بطور کامل نیز تمام نمیشود. پس برای ایستادگی کردن در برابر چیزهایی که خیلی برایتان مهم هستند هنوز دیر نشده است.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: امروز صرفا قصد و نیت شما حرف اول را میزند. یکبار که آستینهایتان را بالا زده و عزمتان را جزم کنید، خیلی آسان میتوانید حرفهایتان را عملی کنید. با وجود این شما مورد آزمایش هم قرار میگیرید. آیا شما انقدر به خودتان خاطرجمعی دارید که از تصمیمی‌ که جدیدا گرفته اید دفاع کنید؟! خوشبختانه بهرام یعنی سیاره بختتان به نفع شما مبارزه می کند. قوی باشید؛ شما به پیروزی نهایی نزدیک شده اید!!

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما نباید خیلی انرژی تان را اتلاف کنید و باید آنرا ذخیره کنید، به خصوص اگر هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو داشته باشید. در نهایت غلبه کردن بر هیجانات تجریبات اخیر امکان‌پذیر است، اما بهتر است که آگاهانه از حجم و میزان آن بکاهید تا بتوانید تعادل و آرامش خودرا بازیابید. به یاد داشته باشید، هم اکنون کمتر بهتر از بیشتر است!!

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز فروخوردن خشمتان میتواند سبب خوشبختی و موفیقتان شود، اما ناآگاهانه حرف زدن نیز میتواند باعث ناراحتی و مشکل شود. با این حال تغییر دادن دیدگاهتان میتواند به تبدیل کردن احساسات منفی به مثبت کمکتان کند. بهرام بی باک و ستاره جنگ از کیوان یعنی سیاره بخت شما حمایت می کند و شما را قادر می‌سازد که به خاطر موفقیت لذت و خوشی رابه تاخیر بیندازید. شما به اهدافتان خواهید رسید، حتی اگر بیشتر از تصور شما طول بکشد. و وقتی این اتفاق افتاد به اندازه کافی برای استراحت کردن و جشن گرفتن زمان دارید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: شما در مراحل آخر آماده سازی به سر می برید، اما قبل از این که واقعا تشخیص بدهید که چه چیزهایی را آماده کرده اید باید ماه‌ها وقت صرف کنید. احتمالا برای ایجاد کردن برنامه‌هاي جدید و یا تکمیل کردن کارهایی که قبلا انجام داده‌اید، خیلی دیر شده است. حالا بهترین ریسک برای شما این است که وابستگی‌هایتان به آینده را رها کنید، چرا که کسوف ماه برج دلو در روز دوشنبه قرار است، تغییراتی که شما انها را متوجه نمی شوید تسریع بخشد.

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز بجای کار کردن و یا به تنهایی بازی کردن، روش خودرا تغییر داده و با افراد دیگر ودر جمع باشید. با ملحق شدن به یک گروه اجتماعی میتوانید از قید و بندها رها شوید، برای این که شما نیاز دارید بطور موقت از عمل کردن بر طبق ایده‌هاي یک یک دوستانتان آزاد شوید. بحث دراین نیست که ایده‌هاي دو نفره که با شور و مشورت حاصل شده برای شما خوب عمل نمی کند؛ این روش عالی است! اما حالا شما می توانید بجای این که خودتان را درگیر روابط خیلی دوستانه کنید، با حل کردن خود دریک گروه سود ببرید.

 

جدیدترین مطالب سایت