خرید و فروش در اینترنت

فال روزانه پنجشنبه 19 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه پنجشنبه 19 بهمن ماه 96

فال روزانه پنجشنبه 19 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما امروز هر چیزی راکه انتخاب کنید باز چیز دیگری می خواهید!! اگر تصمیم بگیرید که یک روز کامل را در خانه و با خانواده تان بگذرانید، بعد می گویید: “اي کاش بیرون از خانه می‌رفتم و با فعالیتهای اجتماعی مشغول می شدم”! اما اگر با رضایت دعوتی را بپذیرید، بعد می گویید که اي کاش در لحظه آخر قبول نکرده بودم! اگر شما بتوانید یکبار تضادهای احساسی درونی خودرا قبول کنید، آن وقت مهم نیست که چه کار می کنید یا به کجا میروید. خوشبختانه هم اکنون شما میتوانید در هر مکانی رضایت کامل را بیابید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز احساس میکنید کسیکه بهتان خیلی نزدیک است جلوی شما را گرفته و بنابر این برایتان سخت است حقیقت واقعی گفته‌هاي وی را متوجه بشوید. حالا شما وسوسه شده‌اید به دوست یا فردی از اعضای خانواده تان که بیش از اندازه مواظبتان است حمله کرده و با او دعوا کنید!! اما اینکار یکی از راههای غلبه کردن بر ناامیدی تان است! سعی کنید روش مثبتی پیدا کرده و استقلال خودرا نشان بدهید. اجازه ندهید به خاطر این که می خواهید به سادگی در برابر موضع خود ایستادگی کنید، کسی شما را گناهکار و مقصر بداند.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما میخواهید ترسها و نگرانی‌هاي خودرا در برابر مسائل مالی آشکار سازید و می خواهید بدانید که انها واقعی اند و یا فقط زاده فکر و خیالتان هستند. شما دوست ندارید دیگران در موردتان قضاوت کنند، بنابر این سعی می کنید عصبانیت خودرا مخفی نگه دارید. البته دوستان و خانواده تان حس میکنند که شما مشکلی دارید، اما آن رابه زبان نمی‌آورند؛ برای این که می دانند این شرایط شما موقتی است. شما وادار نیستید تمام جزئیات را برای آن ها شرح دهید، اما اگر از نگرانی‌هایتان بهشان بگویید، این کارتان باعث می شود کمکهایی را دریافت کنید که انتظارش را نداشتید.<

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: امروز دیگران شما را سرحال تر ازآن چیزی میبینند که واقعا هستید، اما حتی اگر افراد دیگر هم نتوانند، شما می توانید با احساسات خود آسان کنار بیایید. بجای این که اجازه بدهید نگرانی‌هایتان مشکلات و مسائل بی اهمیتی را ایجاد کنند، به دوستاننتان بگویید که حالتان خوب است و ازشان بخواهید بهتان اجازه دهند فضایی راکه برای ادامه دادن تجارب و کارهایتان بدان نیازمندید را ایجاد کنید. وقتی که آماده شدید آن موقع میتوانید قصه خودرا برای هر شخصی که بهش خاطرجمعی دارید تعریف کنید!

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: از انتظارات و توقعات بیش از اندازه‌اي که دیگران ازتان دارند اجتناب کنید، واکنش و عکس العمل آن ها نباید برایتان مهم باشد. هم اکنون امکان دارد افرادی که بهتان نزدیک میشوند نتوانند بهتان اعتماد کنند، اما شما چون می خواهید به خودتان توجه کنید به رفتار آن ها دیگر اعتراض نکنید. امروز اگر می خواهید به درستی کارهایتان را انجام دهید، فقط و فقط به خودتان تکیه کنید و روی پای خود بایستید.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: شما امروز قادر هستید از نظر احساسی و حمایتهای عاطفی روی دوستانتان حساب کنید، اما از انها توقع بیش از اندازه نداشته باشید، وگرنه دلسرد خواهید شد خوشبختانه شما وادار نیستید هر خواسته تان را دوبار تکرار کنید؛ فقط برای در میان گذاشتن نگرانی‌هایتان نیازمند توجه و حمایت کافی هستید تا بتوانید از شرایط سختی که در آن قرار دارید بیرون بیایید. در حالی‌که در جستجوی راه حلی برای مشکلتان می گردید به دنبال کمال نباشید. شما همیشه میتوانید به عقب برگردید و بعدا به جزئیات کارتان رسیدگی کنید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: امروز حتی اگر وادار باشید که به مسائل مربوط به خانه رسیدگی کنید، به اسانی در برابر فرصتهایی که پیش رویتان دارید هیجان زده می شوید! پس وقت تان را هدر ندهید، اگر عجله دارید کارهاتان را خیلی زود و اول روز انجام دهید، آن وقت به اندازه کافی زمان دارید که کارهای جالب و لذتبخشی را انجام دهید. کار و تفریح هردو باید متعادل باشد، اما در آخر هفته برگ برنده برای بازی و تفریح است!! پس آنرا از دست ندهید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: امروز شما حتماً باید در محل کارتان در برنامه‌ها و خواسته‌هاي خود تغییراتی بدهید، این تغییرات میتواند در زمینه شرایطی باشد که مرز بین موفقیت و شکست شما را تعیین می کنند. گویا یک نفر عمدا و با هدف و برنامه در برنامه ریزی‌هاي شما دخالت میکند، اما این دخالت کردن همه ی جانبه ودر همه ی کارها نیست. فقط نباید فراموش کنید، که مشکلات کوچکی که هم اکنون با انها روبه‌رو شده اید بازتاب مشکلات بزرگتری هستند که بعدا پیش رو خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شاید فکر کردن منطقی بهتان جوابی را بدهد، اما صدای درونتان چیز دیگری را می گوید! بجای این که برای فهمیدن اتفاقات روی داده در دور و برتان تفاوتهای این دو نگرش را حل کنید، سعی کنید فقط از هر دوی انها آگاهی داشته باشید. حتی اگر برای تصمیم گیری از طرف یک نفر دیگر تحت فشار قرار گرفتید، تنها چیزی که لازم است بهش بگویید این است که هنوز برای تصمیم گیری آمادگی ندارید. در روز دوشنبه بعد از کسوف ماه کامل شما به جوابتان خواهید رسید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما طبق معمول وظایف و مسئولیتهای رابا جدیت انجام میدهید، اما امروز طوری کار میکنید که بنظر اطرافیانتان فرد بی‌مسئولیتی جلوه میکنید! حتی اگر ترجیح میدهید که کاری کاملا متفاوت از کارهایی که وعده انجامش را داده بودید انجام دهید، اما نمی توانید از این شرایطی که خودتان به وجود آورده اید بیرون بیایید. اگر آرزوهایتان را بیان کنید ممکن است ناامید شوید، اما این دوران نیز می‌گذرد! صبور باشید؛ برای انجام دادن کارهایی که دوست دارید فرصتی نصیبتان خواهد شد، اما هم اکنون نمیتوانید آن کارها را بکنید!

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: کار کردن داخل خانه شاید بنظر شما جالب نباشد و برایتان روز عالی رابه همراه نداشته باشد، اما اگر یک‌بار پروژه اي را داخل خانه تمام کردید بسیار لذت خواهید برد و به خودتان افتخار می کنید! پس وقت را اتلاف نکنید، چراکه اگر کاری رابه فردا موکول کنید انجام دادن آن کار سخت تر خواهد شد. اگر در مورد وظایفی که قبول کرده اید جدی عمل کنید، در حالی‌که فردا برای تفریح خانه تان را ترک میکنید و می بینید که در دوره زمانی کوتاه مدت چه مقدار کار کرده اید خودتان هم حيرت زده خواهید شد!

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما امروز خیلی فکر و خیال می کنید و هیچکس دیگری به اندازه شما در خیال و رویا به سر نمی برد! شما نمیدانید چه کار کنید!؟ وقت تان رابا خانواده تان بگذرانید، با دوستانتان خوش باشید و یا فقط به کارهای خودتان برسید. تمام این افکار در ذهن شما هستند! اما لزومی‌ ندارد برای رویاپردازی‌هایتان محدودیتی قائل شوید و حتی لازم نیست با کسی در موردش حرف بزنید. شما قادر هستید در ذهن خودتان به هر جا که خواستید سفر کنید و هرجا که هستید خوش بگذرانید!

 

برچسب‌ها: