مجموعه : فال روزانه
بروزرسانی : 27 اردیبهشت 1403

فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396

فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396

فال روز پنجشنبه 03 ماه اسفند 1396

فال روز هاي ماه اسفند, فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد, فال روز عشق, فال و طالع بینی عاشقانه و طالع بینی ازدواج

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: امروز موج خروشانی از انرژی فیزیکی را دریافت می کنید که خودتان هم حيرت زده می شوید، اما همین حالا شما در تلاش هستید که یک ایده جدید را متوقف کنید، به خصوص اگر پیش از این احساس عدم امنیت داشتید. چیزی بهتان میگوید که باید تغییراتی در برنامه‌هاي منطقی تان بدهید تا سبب ایجاد حرکتی شوید و این اصلا ریسک بدی بنظر نمی آید. امروز به ندای درونتان خاطرجمعی کنید. اگر افکارتان ارزشمند باشد، پس تا چند روز صحیح و معتبر هستند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما کمی ‌ازخودراضی شده اید، برای این که شما چیزی را میدانید که دیگران سعی در فهمیدن آن دارند. اطرافینتان دور و بر شما می چرخند و تلاش می کنند که همه ی چیز رابه خوبی و خوشی تمام کنند! اما شما می دانید که آن ها وقت کافی ندارند. اگر آن ها فقط کمی ‌منتظر نگه داشته شوند، ناگهان عطارد ظاهر شده و کار بهتری انجام داده و بهشان کمک می کند عاقلانه تر و حتی آسان تر کار کنند. افراد دیگر شخصیت خودشان رابه شما نشان نمی دهند، اما شما در حین کار میتوانید آنرا ببینید!

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز شما بیشتر از اینكه به فكر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید كه چگونه میتوانید با كاردانی خود و توانایی‌هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی كه بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا كه كارهایتان رابه خوبی انجام داده‌اید. اما شما حتی اگر كاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، بازهم احساس رضایت كامل نمی‌كنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید كه واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: چیزهایی که موجب ایجاد یک دوستی ساده بین شما و یک نفر دیگر شده است، میتواند تبدیل به مجموعه پیچیده اي از احساسات شود. خوشبتانه شما حس میکنید از طرف یک دوست صمیمی ‌حمایت میشوید. به یاد داشته باشید امروز حرف زدن کلید موفقیتتان است! شما امروز با مجموعه اي از تضادها روبه‌رو هستید، حرفهایی که میزنید مهم تر از کاری است که انجام می دهید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: شما امروز فکر میکنید که دیگران شما رابه سمت مسیری هل میدهند که خودتان انتخابش نکرده اید، اما مقاومت کردن در برابر تلاش‌هاي انها می تواند سبب ایجاد مشکل دیگری شود. با وجود این شما نمی توانید به خاطر به حداقل رساندن مشکلات با هر شخصی موافقت کنید، حتی اگر خودتان هم مشکلاتی را ایجاد کنید ولی میخواهید جایگاه خودرا داشته باشید. امروز به جزئیات بی اهمیت هم توجه کنید؛ چسبیدن به مفاهیم کلی شاید بنظر خوب باشد، اما موقعیت شما را تضعیف می کند

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: شما امروز فكر می‌كنید كه می توانید به سرعت تمام كارهایتان را انجام داده و بعد هم می توانید استراحت كنید. ولی متأسفانه شما نمیتوانید دقیقاً حدس بزنید كه انجام دادن تمام كارهایتان چقدر زمان می برد. باید مطمئن شوید كه به اندازه كافی وقت دارید؛ چرا كه اگر كارهایتان را ناتمام رها كنید و بعد بفهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمیتوانید از روزتان لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: امروز پافشاری كردن روی اعتقاداتان، چه در محل كار، خانه و یا اجتماع كه باشد باعث بالا رفتن قدرت شما می شود. روش خاص شما برای نگاه كردن به جهان میتواند برای دیگران هم الهام بخش باشد، بنابر این وقتی در مورد نگرش خود نسبت به آینده صحبت می‌كنید، هیچ حقیقتی را مخفی نكنید. با فكر كردن به نگرانی‌ها و آرزوهای بیهوده و به دردنخور وقت تان را اتلاف نكنید. در عوض فقط لحظه حال را درك كرده و رهبری تمام كسانی كه میخواهند از شما پیروی كنند را برعهده بگیرید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: دور و بر شما را دوستان و همكارانی احاطه كرده اند كه می توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما كاملاً واضح و روشن هستند و شما می توانید با افراد هم فكر خود آن ها را درمیان بگذارید. یك مهمانی می تواند مكان كاملاً مناسبی برای یافتن صمیمیتی كه خواهانش هستید باشد، اما شما اكنون میتوانید به یك شام كوچك بیرون از منزل هم اكتفا كنید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما امروز از مطرح كردن نیازها و افشا كردن دردلهایتان با یك دوست و یا همكار خیلی صمیمی‌خجالت نمی‌كشید. شما می توانید كاملاً رك حرفهایتان را بزنید و این موضوع اطرافیانتان را حيرت زده خواهد كرد، اما وقتی با لحن صمیمی ‌و خودمانی با آن ها صحبت می‌كنید آن ها نیز با كمال میل به حرفهای شما گوش میدهند. اطلاع پیدا كردن از مرزهایی كه دیگران برای خود تعیین كرده اند امروز به اسانی حاصل نمیشود، ولی لازم است كه حتما این كار را بكنید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: متوقف كردن برنامه‌هاي پرمشغله تان هم اكنون ایده اي مناسب است، برای اینكه شاید شما نتوانید به همه ی آن ها برسید. تا موقعی كه برنامه‌هاي جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خودرا خراب تر خواهید كرد. پس زمانی را در آرامش و سكوت مطلق سپری كنید تا از دست سردردهایتان آسان شوید. با وجود اینكه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است بجای هدر دادن انرژی خود آنرا ذخیره كنید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: شما برای تمام کردن یک پروژه که بارها و بارها آن رابه تاخیر انداخته بودید، تحت فشار قرار گفته اید. امروز همه ی بهانه‌هایتان تمام شده است!! ولی این دلیل نمیشوید که بپرید و اینکار را انجام دهید! گاهی اوقات طفره رفتن از یک کار به خاطر اهداف دیگر صورت می گیرد. اما حالا آن گونه نیست؛ شما فقط دل‌تان می خواهد یک‌بار دیگر این پروژه را از برنامه کاریتان حذف کنید!

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما امروز فكر می‌كنید كه میتوانید به سرعت تمام كارهایتان را انجام داده و بعد هم میتوانید استراحت كنید. ولی متأسفانه شما نمیتوانید دقیقاً حدس بزنید كه انجام دادن تمام كارهایتان چقدر زمان میبرد. باید مطمئن شوید كه به اندازه كافی وقت دارید؛ چرا كه اگر كارهایتان را ناتمام رها كنید و بعد بفهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی توانید از روزتان لذت ببرید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت