فال روزانه چهارشنبه 02 اسفند ماه 1396

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 02 اسفند ماه 1396

فال روز چهارشنبه 02 اسفند ماه 1396

فال روز های اسفند ماه, فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد, فال روز عشق, فال و طالع بینی عاشقانه و طالع بینی ازدواج

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: اگر شما به خاطر اینكه وارد مرحله جدیدی شده‌اید و توانایی‌هایتان دگرگون شده است كمی ‌احساس یأس می‌كنید، زیاد نگرانی به دل‌تان راه ندهید. بجای اینكه دوران گذشته را بازسازی كنید و یا اینكه با عجله به سوی آینده حركت كنید، به لحظه حال توجه كنید. اما تا وقتی كه خودتان كاملاً آمادگی ندارید لزومی ‌ندارد كه احساسات خودرا با دیگران در بین بگذارید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز دوباره می خواهید به مشكلات قدیمی توجه كرده و سعی می‌كنید برای تعادل برقرار كردن بین نیازهای خود و نیازهای دوستان و همكارانتان تعادلی متناسب برقرار كنید. اگر شما همراه با دیگران درگیر یك پروژه شده‌اید، در عمل كردن بعنوان عضوی از تیم اگر نخواهید از اثرگذاریتان كمتر كنید با مشكل مواجه خواهید شد. بجای اینكه نگران سازنده بودن خود باشید، سعی كنید كارهایی انجام دهید كه با اعضای دیگر گروه هماهنگ باشد.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز شما نمی توانید به اسانی از علایق خود در خانه چشم پوشی كنید و حتی وقتی به سر كار می روید تا بدان جا هم كشیده میشوند. شما مطمئن هستید كه تا موقعی كه احساساتتان ناگهانی سر ریز نكرده‌اند، قادر هستید آن ها را تحت كنترل خود داشته باشید. وقتی كه این اتفاق بیفتد برای خود شما هم به اندازه دیگران تعجب‌آور خواهد بود. بنابر این تا دیر نشده عجله كنید؛ هرچه در دل‌تان دارید در طول روز بیرون بریزید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: حتی اگر شما خودتان دقیقاً بدانید كه چه كارهایی باید انجام دهید، ولی قبل از اینكه به هدفتان برسید، رویاهایتان شما را از مسیر اصلی‌تان خارج می‌كنند. بنابر این به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت خواهید شد، اما شما میتوانید با قبول كردن این گفته كه «در هر اتفاق حكمتی نهفته است» نوع نگاه خودرا عوض كنید. شما شاید اكنون نتوانید انچه را كه برایش برنامه‌ریزی كرده بودید را تمام كنید، ولی وقتی این كار را كردید روحیه خیلی بهتری خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: اگر شما یك شریك شغلی دارید، ممكن است پای شما رابه موقعیت آشفته‌اي بكشاند و شما به سهولت نمی توانید از كار این فرد سر در بیاورید. سر در آوردن از پیچیدگی‌های احساسی یك نفر دیگر كار سختی است، بخصوص زمانی كه موقعیت مالی شما در خطر باشد، سخت‌تر هم خواهد شد. اما فراموش نكنید كه تفاوت‌های بین شما و یك نفر دیگر در نهایت شاید ساده‌تر از قبول كردن شكاف عمیق بین عقل و احساستان باشد.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: شما رابطه دوستانه خاصی با یك نفر برقرار كرده‌اید، و هم اکنون فكر می‌كنید كه اگر بخواهید به این رابطه پایان دهید باید همه ی زندگی‌تان تغییر كند و از این رو به آن رو بشود. بنابر این این موضوع خیلی شما را ناامید و همچنین خسته كرده است. اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده كه خیلی بی‌احتیاط عمل كنید. اما اگر شما بخواهید با تكیه كردن به دیگران درگیر احساسات خود بشوید، امكان دارد یك نفر دیگر بشما خیانت كند. بنابر این سعی كنید كه به خاطر منافع یك نفر دیگر كاری انجام ندهید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: اگر شما مدتی زمان زیادی با یك راز زندگی كرده‌اید و تا بحال هم آنرا افشا نكرده‌اید، همین حالا وقتش رسیده كه تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی‌های دیگری نیز دارید و درحال حاضر باید بر روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه‌تان در محل كار تمركز كنید. پس فعلا به دنیای درونی خود توجه نكنید، این موضوع شما را برای مسافرتی كه در پیش رو دارید آماده می‌كند.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: اگر امروز یك روز كاری به حساب می آید، اصلاً نباید اهمیت داشته باشد؛ برای اینكه ماه در پنجمین خانه شما، یعنی خانه بازی و شادی قرار دارد و بشما میگوید از خانه بیرون رفته و اوقات خوشی داشته باشید. اما این بی‌توجهی شما بار مسئولیت‌تان را بر دوش دیگران می‌اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین كار و تفریح یكی را انتخاب كردن اصلاً دست خود شما نیست. سرنوشت شما هر چه كه باشد شما نمی توانید در برابرش ایستادگی كنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: یك بار دیگر شما بین وظایف كاریتان و مسئولیت‌های خود در خانه قرار گرفته‌اید. در حال حاضر حتی اگر موقتی باشد، شما باید بتوانید هر نوع مشكلی را حل كنید. خوشبختانه دور و بری‌هایتان به خاطر شما و بطور موازی با شما حركت می‌كنند و با كمك كردن بشما واقعاً معجزه خواهند كرد. شما آدم نادانی نیستید!! اما بهتر است این رازی را كه بهتان گفتیم فعلا به هیچ كس نگویید!

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما امروز از برنامه‌های خودتان هم سر در نمی‌آورید! شاید شما از خودتان انتظارات زیاده از حد داشته‌اید و یا شاید وقت خودتان را اتلاف كرده باشید. اما همین حالا هرقدر هم كه وقت داشته باشید، بازهم امكان دارد در محل كار و یا قرار ملاقات‌هایتان دیر حاضر بشوید. اما سعی نكنید با دروغ گفتن و یا اغراق كردن در واقعیت به اشتباه خود سرپوش بگذارید. صادق باشید و با اشتباهات خود به درستی برخورد كنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: امروز شما میتوانید در یك لحظه خیلی به خودتان مطمئن باشید ودر لحظه دیگر از اعتماد به نفس بالای خود رنج می برید. سیر كردن دراین روند اصلاً جالب نیست، اما شما میتوانید طی این مراحل چیزهای خیلی مهمی‌درباره خودتان بفهمید و خودتان را بهتر بشناسید. سرزنش كردن و مقصر دانستن دیگران باعث نمی شود حس بهتری پیدا كنید و مطمئناً به انها هم كمكی نخواهد كرد.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند:رابطه‌های شما منشأ اصلی استرس‌های شما هستند، به خصوص اگر یك نفر از شما خواسته‌اي داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید. نفس عمیق كشیدن، زمانی رابه مدیتیشن و یا دعا خواندن اختصاص دادن باعث میشود كه دراین روز پر مشغله استرس‌های شما كمتر بشوند.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت