زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فال روزانه چهارشنبه 18 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 18 بهمن ماه 96

فال روزانه دوشنبه 17 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: امروز شما از نظر ذهنی بسیار رمانتیک بوده و میخواهید با افرادی که خوش مشرب هستند اطراف خودرا پر کنید.در حال حاضر مشتاق افراد یا چیزهایی که برای تان ناخوشایند و غیر جذاب اند نیستید.این بسیار عالی است که برای چند ساعتی دنیای کوچک خودرا تعطیل کنید ولی خاطرجمعی حاصل کنید که پس ازآن دوباره به روی زمین و زندگی عادی باز خواهید گشت.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: درارتباط با دیگران صداقت بیشتری دارید. آماده هستید تا افکارتان را برای دیگران بیان کنید اما بخاطر داشته باشید که تنها صداقت مهم نیست بلکه باید مهربانی هم در کنارش باشد. شما می‌دانید که افراد زیادی هستند که احساساتی بودن خودرا نشان نمی‌دهند اما شما هم میدانید که اینکار انها تنها برای این است که ضربه روحی نخورند.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: تاکید ستاره اي امروز روی طرز فکر و عقاید شماست. و موضوعی که برای شما خیلی مهم است ممکن است احساسات داغی را برانگیخته کند. بخصوص اگر در مورد وجدان یا یک مشکل اخلاقی باشد. شما درضمن ممکن است در مورد یک پیشنهاد تعطیلات برافروخته شوید بخصوص اگر دیگران بر سر این‌که کجا بروید با شما هم عقیده نباشند. اجازه بدهید تصمیمات یک چند روزی به تعویق بیفتند و بعد به یک راه حل مناسب می‌رسید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: هر زمانی که در جهت کار تازه و جدیدی قدم بر میدارید هیچ چیز نمی‌تواند مانع شما شود. در مذاکرات موفق می‌شوید. سعی کنید مدت زیادی در گوش کسی بلند صحبت نکنید. اکنون زمان شکیبائی، توجه و احتیاط است. اگر بتوانی روحیه و خصوصیات همکاران خودرا بهتر بشناسی در کارها موفق‌تر خواهی بود شناخت متقابل به تفاهم و همکاری جدیتر و فعال منجر خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: شما این طور فکر می‌کنید که یکی از همکاران یا آشنایان را خیلی خوب می شناسید ولی لازم است که دراین رابطه تجدیدنظر کنید. در واقع این شخص بدلیل حسادت نمی‌تواند خوشحالی و موفقیت شما را ببینید. ولی این منصفانه نیست چون شما برای به دست آودن هر چیزی سخت تلاش میکنید و به ندرت چیزی رابه سهولت به دست می آورید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: یک نفر رفتار عجیبی دارد و تنها با اینکار میـــخواهد حس کنجکاوی شما را برانگیزد. با شعوری که دارید میتوانید شرایط را نظارت کنید. در مورد مسائل عشقی لازم نیست با سیاست رفتار کنید. جالب است که بدون این‌که گامی به جلو بردارید اتفاق بعدی را حس بزنید. یک ابتکار تازه و یا یک پیشنهاد جدید میتواند این حالت یکنواخت را از بین برده و شور حال تازه اي رابه کارها بدهد هر از چندگاه باید حس تازه اي رابه زندگی تزریق کرد.

 

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: ستارگان اخیراً‌ بشما انرژی میدهند و از نظر فیزیکی و ذهنی شما را فعال نگاه می دارند . شما عاشق رقابت هستید ودر این زمان در چند تا از آن ها شرکت خواهید کرد. خوشبختانه شما فردی خوش بین هستید و این سبب میشود از تمام فرصت هاي زندگی به نحو احسن استفاده کنید. گاه آدمی بر خلاف میل خود ناچار میشود که با کسی قطع رابطه کند که هرگز تصورش را هم نمی‌کرد چرخ روزگار در آستین خود طرحها و برنامه هاي متنوعی دارد که ما را ازآن آگاهی نیست.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: امروز به طور غریزی اگر مشکلی درخانواده باشد متوجه می‌شوید اگر این طور بود کمی از خانه خارج شوید. درک و آگاهی شما، شما رابه مسیری بسیار سودبخش و مفید میرساند، تنها سوال این است که آیا به حس ششم خود گوش میکنید؟ سعی کنید کمی بیشتر از همیشه ماجراجو باشید. مراقب اطرافیان خود باش این حرف هرگز به معنی تجسس و یا دخالت در کار دیگران نیست بلکه معنای آن اینست که هشیاری خودرا حفظ کنی و اجازه ندهی تا بعضی حسودان مانع کارها شوند.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: امواج مغزی هر لحظه می‌تواند ضربه اي بزنند و فکر پربرکت شما تمام اطلاعات ورودی را درک کند. در واقع ساده‌ترین ایده ها اغلب موثرترین هستند هر تصور غیر عادی استهلاکی راکه تا کنون به مغزتان رسیده است به طور خلاصه ننویسید. «‌کامل بنویسید.» پس از طوفانها و اضطرابها الان شرایط آرام و نوید بخشی می رسد از این فرصت پیش آمده باید برای تجدید دوستی ها استفاده کرد و زندگی را در نهایت شادمانی تجربه کرد.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: هنوز اختلاف عقیده با دیگران برای تان مشکل ساز است.هیچکس تنها به بدی هاي تان فکر نمیکند.بنابر این می‌توانید بادقت به کارهای تان فکر کنید و نقشه ها و طرح ها را اجرا کنید.همه ی چیز به خوبی پیش می‌رود و میتوانید به مرحله بعدی بروید. دوستیها را باید آزمایش کرد تا میزان صداقت و یا عدم صداقت در انها آشکار شود این برنامه شامل همه ی می‌شود حتی ما که باید در عمل آزمایش شویم.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: دیگران را خوب درک میکنید و دوست دارید مصالحه کنید.اگر با یکی از همکاران مشکل دارید زمان خوبی برای رفع اختلاف است.اگر برای کسی زحمت کشیده اید وقتی از شما قدردانی کند خوشحال میشوید. کسی بشما پیشنها می کند تا در پروژه اي مشارکت نمایی پیش از پذیرفتن باید به خوبی آنرا مطالعه و بررسی نمایی مشارکت اگر بر مبنای آگاهی و تفاهم باشد نتایج درخشانی را در بر خواهد داشت.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: شما دلسوز و با محبت و یک انسان لطیف، در زیر نمای با وقار بیرونی می باشید و این پیغامی است که شما امروز به بیرون می فرستید چرا که امروز بسیار مهربان و محتاط شده اید. بیشترین استفاده را از این حالت ملایمت خود ببرید. با مهمترین افراد زندگی تان تماس گرفته و از شنیدن صدای آن ها لذت ببرید.

 

برچسب‌ها:

فال روزانه

بیشتر بخوانید
فال روزانه جمعه 4 دی 94 فال روزانه جمعه 4 دی 94 فال روزانه - انواع فال و طالع بینی - فال روز در تالاب بخوانید. فال روزانه 4 دی متولدین فروردین ماهامروز باید چشمتان به روی حقایق ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
مشاهده بیشتر