خرید و فروش در اینترنت

فال روزانه چهارشنبه 25 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 25 بهمن ماه 96

فال روزانه چهارشنبه 25 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: امروز روزی نیست كه كاملاً بدون مشكل باشد، اما بازهم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشكلی مواجه میشوید نگرش “من نمی‌توانم از پس این مشكل بربیایم” بهترین اسلحه‌تان است. عجیب اینكه بزرگ ترین توانایی‌هاي شما میتواند برایتان خطرساز باشد. اگر شما در قبول كردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، خاطرجمعی بیش از حد شما به خودتان می تواند مشكلی بزرگ برایتان به وجود آورد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز احساس اعتماد به نفس بیشتری كه شما دارید باعث میشود كه انعطاف پذیریتان نیز بیشتر شود، به این دلیل كه شما نیاز ندارید كه مسأله‌اي را برای دیگران ثابت كنید. جوهر باطنی شما اكنون بسیار قوی است و لازم نیست كه در مورد آن تردید داشته و وقت تان را اتلاف كنید. شما بیشترین منفعت را زمانی كسب خواهید كرد كه به مشكلات مردم دیگر توجه كرده و به انها ملحق شوید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: اگر چه عقل و احساس شما امروز هر كدام شما رابه مسیرهای متفاوتی می‌كشانند، شما باید بتوانید تصمیمی كلی بگیرید و به هردو جنبه توجه داشته باشید. هم اکنون نیازی نیست كه تواناهایتان را نشان دهید یا تفكرات و احساسهایتان را انكار كنید. مادامیكه شما با طبیعت دوگانه خود احساس اسانی می‌كنید، بنابر این دیگران فقط وادار خواهند بود كه با آن سازگاری پیدا كنند.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: درحالیكه شما كاملاً در مورد امروز هوشیار هستید و آینده‌تان رابا داشتن تصویری ازآن در ذهنت ان می توانید ببینید، رویاهای شفافی خواهید داشت. تا زمانیكه شما این رویاها را آشكار نكنید خوش‌بینی شما می تواند كاملاً تازه بماند، برای اینكه مردم دیگر خیلی زود از تفكرات خیالی شما خسته خواهند شد. بهتراست عده اي از اندیشه‌ها نهفته و فقط برای خودتان باشند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: از زمانی كه شما از دادن جواب “نه” به یك تقاضای امتناع كرده‌اید، توانسته‌اید حتی بهتر ازآن چیزی كه فكر می‌كردید عمل كنید. راه‌حل‌هاي ذهنی شما قوی هستند، اما تحت كنترل زندیگتان نیستند. در عوض موج تازه‌اي از ایمان در حالیكه شما را قادر می‌سازد كه به مسائل مشكل نگاه كرده و شروع هرچیزی را خیلی مثبت ببینید، بشما امید تازه‌اي برای آینده می دهد. اما كمی هم كناره‌گیری از فكر كردن به نتیجه آرزوهایتان هنوز برایتان سودمند است.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: شما امروز در محل كارتان اختیاراتی دارید و فرصتی برای شما است كه برای به سود رسیدن بیشتر از یك مسیر در معرض داشته باشید. اگر جدیداً شما تصمیمی گرفته‌اید، اطلاعات جدید شما را تشویق می‌كند كه آرام حركت كرده و دوباره انتخابتان را بررسی كنید. برای رسیدن به یك هدف خاص زیاد عجله نكنید؛ شما بیشتر از انچه كه فكر می‌كنید زمان دارید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: مجاورت ناراحت كننده بین حقیقت و خیال می تواند برای شما كمی نگرانی به وجود آورد. یك صدای درونی بشما میگوید كه تصمیمات مهمی را بگیرید كه هدفهای شخصیتان را در آینده تحقق ببخشد. اما صدای دیگر شما را تشویق می‌كند در حالیكه وظایف مهم مربوط به آینده‌تان را فراموش كرده‌اید، آزاد بوده و از زندگی لذت ببرید. نباید یكی از این دو را انتخاب كنید؛ بلكه باید برای حد میانه انها تلاش كنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: تجزیه و تحلیل بیش از حد به سئوالات شما پاسخ نمی دهد، برای اینكه اكنون ثابت شده است كه مسیر فكری تحقیق و بررسی پایانی منسوخ شده دارد. اما ذهن شما بسیار فعال است و یك زنجیره از كلمات بی‌پایان میتواند شما رابه گفتن حقیقت وسوسه كند. سعی نكنید كه جریانهای ذهنی را خاموش كنید. فقط دریابید كه زبان واقعی قابل فهم در قلب شماست نه در عقلتان.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: اگر چه امروز در دنیای شما هم چیز بهتر شده است، شما می توانید مسئولیت مقاصد شخص دیگری كه شرایط نسبتاً بدی رابه وجود آورده را قبول كنید. شاید شما در محاسبه‌تان در مورد روشی كه می توانید با افراد محتاط بطور مؤثركار كنید، بیش از حد خوش بین باشید. معامله كردن با خودت اكنون نیرنگ آمیز است، برای اینكه گرایش شما به زیاد صحبت كردن احتمالاً علائم هشدار را برایتان خواهد فرستاد.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما میتوانید از یك یا دو روز عاطفی دشوار خلاص شوید، اما بهتر شدن مسائل دلیل موجهی برای اغراق كردن نیست. خوش بین بودن اكنون رویكرد مناسبی است، برای اینكه بشما اجازه می دهد فراتر از ترسهایتان حركت كرده و با دیگران رفتاری بهتر داشته باشید. اما بخود اجازه ندهید كه تحت تأثیر هیجانات رایج قرار بگیرید و یا زودتر ازآن كه فكر می‌كردید ناامید شوید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: اینكه شما تشخیص داده‌اید رویاهای شما میتوانند مهم‌تر از حقایق سرد و بی روح باشند، كمی تكان دهنده است. حتی اگر شما كارهای مقدماتی خودرا انجام داده‌اید و تمام اطلاعاتی را كه می‌توانستید گرفته‌اید، هنوز چیزی كم است. داده‌ها را جدا كرده و آن ها رابا احساسات شخصی خودتان مطابقت بدهید. درك مستقیم خود شما از داده‌هاي دیگران معتبرتر است.

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: در حالیكه ماه به جهان آبی برج حوت بازگشته است و مطمئناً آسان‌ترین مكان برای ماهی‌هاي شماست شما میتوانید نفسی عمیق از روی اسانی بكشید. بالاخره فشارهای ذهنی پایان یافته و شما احساس می‌كنید كه در خانه خود هستید. به هرحال مواظب باشید، برای اینكه دورنمای احساسات شاید بهتر ازآن چیزی كه واقعاً هست بنظر برسد. شما اكنون به واسطه تغییرشكل آرزوهای خودتان به دیگران نگاه می‌كنید، بنابر این اگر شما در مورد احساس خود یقین ندارید، از آن ها بپرسید كه قبل از اینكه به گمان نادرستی دست پیدا كنند چه احساسی داشته‌اند.

 

برچسب‌ها: