فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: باوجود این که امروز خیلی دیر می‌گذرد، ولی شما از شرایط موجود راضی هستید. شما آماده‌اید با مشکلات سرشاخ بشوید! اما ندای درونتان بهتان می گوید هم اکنون وقت مناسبی نیست. حتی اگر اهمیت آرام تر کار کردن را فهمیده باشید، تا موقعی که تغییرات لازم را اجرا نکنید از ناامیدی در نخواهید آمد.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما در رفتار با فردی که مشکلات خیلی کوچک و جزئی را تبدیل به فاجعه‌اي بزرگ میکند بی طاقت شده و صبر و تحملتان را از دست داده‌اید. حتی اگر لازم شد روی اینکار نظارت داشته باشید، لازم نیست به خاطر پرداختن به مسائل یک نفر دیگر کارتان را متوقف کنید. اگر دیگران به این رفتارهای خود ادامه دادند سعی کنید که فقط ازشان دوری بجویید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما امروز به اندازه کافی باهوش هستید و آن قدر خودتان را باور دارید که می توانید یک داستان سر هم کنید!! بدون این که نیاز به گفتن باشد جنگیدن با حقایق بارز و مشخص شما رابه دردسر می‌اندازد، به خصوص اگر بخواهید دیگران را هم متقاعد کنید که از شما پیروی کنند. زمانی رابا یک دوست مورد خاطرجمعی صرف کردن و بررسی کردن ایده‌هایتان شما را از شرمندگی بعدی نجات میدهد!

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: باوجود این که اوایل روز حساس‌تر می شوید ولی در اواسط روز انرژی‌هاي بیشتری را دریافت می کنید و تحریک می شوید به کارهای شخصی بپردازید. هم اکنون شما باید توانایی‌هاي رهبری و مدیریتی خودرا نشان دهید و از اینکار نیز هراس ندارید. مطمئن شوید قبل از این که برنامه‌هایتان را اجرا می کنید، هیچ فرضیه غلط و نکته مبهمی‌‌باقی نمانده باشد. قبل از این که کارتان را شروع کنید، نسبت به موقعی که نخستین قدم را برداشته‌اید، آسان تر میتوانید به عقب برگردید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: امروز ماه وارد نشانه‌تان میشود و شما می‌تواندید موج تازه‌اي از انرژی که وارد بدن‌تان شده است را حس کنید. اما احساسات قوی شما کاملاً آشفته تان می کنند، برای این که نمیتوانید به اسانی متوجه بشوید که کدام یک بیشتر ارزش بها دادن دارند. گویی که به یک جاده پر از ناهمواری رسیده‌اید و باید قبل از این که دیگران را هم درگیر روند کاریتان کنید این ناهمواری‌ها را برطرف کنید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: شما امروز احساس خیلی خاصی نسبت به اتفاقات درست و نادرستی كه پیرامونتان رخ می دهد دارید. شما توانایی قضاوت كردن فوق العاده‌اي دارید، چرا كه هم اكنون قدرت قضاوت شما خیلی قوی شده است و همچنین توانایی دیدن هردو جنبه یك سئوال به آن اضافه شده است. فقط فراموش نكنید حرف شما سخن نهایی نیست، پس فقط بعنوان یك فرضیه آنرا بیان كنید. به افراد دیگر زمان بدهید، انها نیاز دارند خودشان به آگاهی برسند.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: امروز كمی ‌دودل شده‌اید، حتی اگر دیگران به نفع شما كار كنند بازهم فرقی نمی‌كند. انها شما را تشویق می‌كنند رویاهای بزرگ داشته باشید، تا بتوانند پروژه‌اي كه قبلاً هم بهش سری زده بودید را مطرح كنند. ولی شما در مسیر خود بمانید و فقط به خاطر اینكه دیگران ازتان می خواهند كار دیگری انجام ندهید. شما خودتان بهتر می دانید كه چه موقعی باید چه كاری بكنید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: وقتی نتوانید احساسات خودرا كنترل كنید، به خصوص اگر دیگران هم ناراحتی‌هاي شما را تشدید كنند، اوضاع خیلی ناراحت كننده و استرس زا میشود. حتی اگر از این شرایط جدید ناراضی هستید ولی خودتان را نگران نكنید. شما میخواهید بیشتر داشته باشید و حتی شاید خودتان هم دقیقا ندانید كه چه میخواهید. شما فقط به زمان احتیاج دارید، روزهای آینده اوضاع بهتر خواهد شد.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما نمیتوانید خیلی آسان بگویید که زندگی‌تان ساده تر شده یا پیچیده تر! شما توانایی این را پیدا کرده اید که روش زندگی خودرا طوری تغییر دهید که به تفریحات و خوشی‌هایتان اضافه شود، اما حالا همه ی چیز ظاهرا در حال تغییر کردن است. پس فوری فرصت‌ها رابه چنگ آورده و تفریح کردن را از دست ندهید، چراکه ممکن است در هفته‌هاي آینده اصلاً وقتی برای تفریح کردن پیدا نکنید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما در محل کار تقریباً خوش بین هستید، اما همیشه و همه ی جا نمی توانید این خصلت را داشته باشید. شاید امروز نسبت به کسانی که زیاد با شما همکاری نمی کنند عصبانی شوید. به حس‌هاي منفی خود بها ندهید؛ اطرافیان شما بیشتر از قبل ازتان حمایت میکنند، پس پیشنهاداتی که بشما می دهند را قبول کنید و برنامه‌هاي خود رابه پیش ببرید.<

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: شما امروز بین اعتقادات خود و عقایدی كه بازخوردهای ناراحت كننده به دنبال دارد در جدال هستید. شما دوست ندارید چیزهایی كه برایتان مهم هستند را قبول كنید، زیرا اگر شما به عقاید خود وابسته باشید انها بخشی از شما میشوند. خوشبختانه توانایی تحلیل كردن و خونسردی شما میتواند بهتان كمك كند در عین حال كه نقطه نظرات دیگران را هم قبول می‌كنید، راهی پیدا كنید كه بتوانید به عقاید خود نیز پایبند بمانید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی ماه 1396

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: امروز شما بر سر دو راهی قرار می گیرید. از یك طرف شما می خواهید كار خاصی انجام دهید؛ شما كارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما میتواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر كمی ‌تلاش كنید محیط امن و آرامی‌ برای خود درست كنید، عجیب اینكه احساس خواهید كرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید. اما همین حالا نباید نگران این باشید كه چه راهی را انتخاب كنید؛ فقط ببینید كه طالع شما چیست و سرنوشت شما رابه چه مسیری هدایت می‌كند.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت