فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن ماه

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما می خواهید كه برای به تعادل رساندن كارهایتان اقدامی انجام دهید كه در همین زمان ماه سرسخت در نشان شما بشما یادآوری می‌كند كه وظایفی هم برای انجام دادن دارید. این كار ممكن است شما رابه اساس زندگی برگرداند، اما شما دوست ندارید كه آرزوهایتان را برای فردایی روشن تر بگذارید. محتاط ولی در عین حال خوش بین باشید، تا زمانیكه بحرانی را احساس كنید كه بین وظایف گذشته شما و اهدافی كه برای آینده دارید بوجود می آید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: اگر شما با رویاها و تصورات غیرعملی خود درگیر هستید، امروز زمان آن رسیده كه بدرستی انها را بررسی كرده تا جایگاه خودرا مشخص كنید تا بتوانید برای آینده برنامه ریزی كنید. شما به یكباره می‌فهمید كه كجا قرار دارید و می توانید به‌ دنبال این باشید كه اقدامی جدی برای سازماندهی زندگی خود انجام دهید، برنامه‌اي تنظیم كنید كه واقع بینانه باشد، و سپس برای رسیدن به آن تلاش كنید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز برای شما روز بسیار سختی است چرا كه شما كارهای خودرا جدی‌تر از همیشه گرفته‌اید،‌ حتی اگر ترجیح میدهید كه درباره برنامه و نقشه‌هاي خود خوش‌بین و بانشاط باشید. رفتار قهرمانانه در پیش گرفتن اكنون چاره كار شما نیست تا زمانیكه سیاست‌هاي خودرا دوباره بررسی كرده و تا جایی كه لازم است در روش و شیوه خود سازگاری و تغییر ایجاد كنید. اگر بتوانید در نخستین ساعت‌هاي روز روی كاری كه دارید انجام میدهید تمركز كنید، قادر خواهید بود كه تعطیلاتی پر از نشاط و تفریح داشته باشید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: شما امرز با كسی برخورد خواهید كرد كه بنظر میرسد احساسات شما را تحت تاثیر خواهد داد و شما می توانید دست تان را پر نگاه دارید. شاید كششی كه در رابطه شخصی وجوددارد به یك نقطه نظر مشترك منجر شود یا اینكه با یكی از همكاران‌تان درگیر میشوید. اگر این برخورد در وهله اول پر استرس بنظر میرسد، از موقعیت خود عقب نشینی نكنید. به خاطر اینكه حتی در تاریك ترین ابرها هم نقطه نورانی ماه دیده میشود پس بدبینانه به ماجرا نگاه نكنید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: اگر شما در یك معامله تجاری فعالیت می‌كردید، امروز میتواند برای شما نقطه شروع یك حركت مثبت باشد. گرچه آن ممكن است به آن سومندی و منفعتی كه شما انتظارش را داشتید منجر نشود، اما نتیجه آن حداكثر نتیجه اي است كه می‌توانست باشد. یك چیز مشخص است؛ اینكه شما اكنون نیاز با پشتكارو تلاش فراوان دارید. پیشرفت شما به آن سرعتی كه میتوانید ناامید كننده نمیشود، به خاطر اینكه كارهای زیادی مانده كه بادی تمام شوند و و شما هم به آن واقف هستید،‌ و مطمئن باشید كه پس از این راحت تر خواهد شد.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: شما نمی دانید كه باید از غم از دست دادن و شكست خوردن ماتم بگیرید یا اینكه پیروزی خودرا جشن بگیرید. به خاطر اینكه شرایط مختلفی بوجود آمده كه باهم متناقض هستند، ودر زندگی شما وجود آمده‌اند. شما اهمیت اینروزها را دریافته‌اید‌ و به این خاطر در حالت خوبی قرار ندارید و هیجان زده هستید. علاوه بر این، یكباره شما با كاری كه در دست دارید درگیر خواهید شد، و باعث می شود كه بدبینی شما از بین برود. زمانیكه در راه ریدن به اهداف‌تان هستید سعی كنید نیروی خودرا از دست ندهید و پشتكار داشته باشید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: شما امروز از فرصت‌هاي زیادی كه برایتان بوجود می آید هیجان زده خواهید شد، به هرحال،‌اكنون، درست این است كه موقعیت شخصی خودرا مشخص كنید و الزاماً نباید شگفت آور باشد. اما به سرعت تسلیم نشوید، به خاطر اینكه اختلاط جادویی و حالت منفی می تواند همه ی چیز را قبل از اینكه فرصتی برای آشكار ساختن باشد خراب كند. به یاد داشته باشید كه شرایط اخیر خیلی بهتر ازآن چیزی است كه شما فكرش را می‌كردید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: باوجود اینكه شما امروز احساس می‌كنید كه كاملا از اهداف و كارهایتان بازداشته شده‌اید،‌ قادر نیستید كه خودرا از فاش كردن خوش بینی هایتان بازدارید. این در رابطه با آن نیست كه شما آگاهانه به دنبال افكار مثبت هستید. بلكه در رابطه با این است كه بهترین نقطه قوت شما اكنون توانایی تان برای وسعت دادن افكارتان است و مستقیما درك می‌كنید كه چگونه كارها را برای رسیده به نتایج مورد نظرتان سر و سامان دهید. اهداف خودرا مشخث كنید و بعد بتدریج در جهت به حقیقت رساندن رویاهایتان گام بردارید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: امروز خورشید به سیاره حاكم شما می‌پیوندد، و همه ی چیز را بزرگ‌تر و بهتر ازآن چیزی كه هست بشما نشان میدهد. خوشبختانه، شما هنوز قادر هستید كه فرق بین خوش بینی كوركورانه و واقعیت را تشخیص دهید. اكنون در رابطه با تردیدهایتان سئوال نكنید. فقط به ندای درونی خود گوش فرا دهید تا شما رابه سوی فرصت‌ها راهنمایی كرده و از موانع باخبرتان كند.<

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز می تواند روز بسیار مهمی برای شما باشد،‌ اكنون ماه به نشان شما بازگشته است و نیت دارد به سرعت شما را در راه رسیده به اهداف‌تان یاری دهد، و ممكن است كمی بیش از همیشه شما را تحت كنترل داشته باشد. نهایتا، شما به سختی برای رسیده به بالاترین اهداف تان كار می‌كنید،‌ اما ممكن است شما برای رسیدن به انچه كه خودرا از دیگری در مواقع خاص جدا می‌كردید قرار دهید. به یاد داشته باشید كه شما وادار نیستید، با دیگران به سختی رفتار كنید و آن ها را برای رسیدن به اهداف شان وادار كنید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: باوجود اینكه شما میدانید كه چقدر كار برای انجام دادن دارید، اتصال خورشید امیدوار كننده با ژوپیتر بخشنده در نشان شما، شما رابه گفتن همه ی اهداف‌تان وادار می‌كنند. شما احتمالا تمام فداكاری‌هایي را كه برای رسیده به اهداف تان در پیش دارید را بررسی كرده‌اید‌ و دیگر مانعی نیست كه بخواهید ازآن بترسید. شما مطمئن هستید كه هدف شما بدست آوردنی است و می دانید كه چقدر مهم است كه همه ی اقدامات لازم را برای رسیده به آن انجام دهید. فقط به یاد داشته باشید،‌ كه عطارد در حال برگشت است و ممكن است كمی بیش از انچه كه شما فكر می‌كنید طول بكشد تا به نتیجه برسید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن برای متولدین تمام ماه ها

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: برای شما سخت است كه بفهمید منبع الهامات شما كجاست، مثل این است كه در فصل تازه‌اي از زندگیتان باد تازه و خوشی می‌وزد. اندیشه‌هاي شما ممكن است باعث بروز چیزهای واقعا زیبایی شوند. به هرحال، او با زبان بیگانه‌اي سخن میگوید؛ و برای شما فرصتی برای رقابت ایجاد می‌كند تا از اصول و موارد اساسی استفاده كنید. اصلا مهم نیست كه چقدر عجیب‌وغریب بنظر می رسد، ایده‌هایي را در دست انجام بگیرید كه بدانید بازده آن به سمت شما خواهد آمد ودر آن حوزه عمل كنید تا بتوانید چیز تازه‌اي خلق كنید.

 

جدیدترین مطالب سایت