مجموعه : فال روزانه
بروزرسانی : 27 اردیبهشت 1403

فال روزانه یکشنبه 06 اسفند ماه 1396

فال روزانه یکشنبه 06 اسفند ماه 1396

فال روز یکشنبه 06 اسفند ماه 1396

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: مهم نیست که شما چقدر در اینروزها درگیر اهداف اجتماعی و یا کاری خود شده‌اید؛ باید برای مدتی این مسئولیت‌ها را کنار گذاشته و از کانون توجه دیگران خارج شوید چرا که ماه نو دوازدهمین خانه از “معنویت” شما را فعال می‌سازد. شما اینروزها زیاد به موفقیت‌های ظاهری علاقمند نیستید. اجازه دهید تا شهود و بینش درونی‌تان با شما صحبت کند تا توجه‌تان رابه خود جلب کرده و شما رابه موفقیت‌های بیشتری برساند.

فال روز های اسفند ماه, فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد, فال روز عشق, فال و طالع بینی عاشقانه و طالع بینی ازدواج

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: توجه و تمرکز شما در روزهای آینده به سوی موضوع دیگری تغییر مییابد چرا که ماه نو وارد یازدهمین خانه از “آینده” شما می شود و شرایط کنونی محل کارتان را تغییر داده و استرس را از شما دور می‌سازد. این اتفاق به معنی این نیست که سیاست‌های کاری مهم نیستند؛ بلکه فقط این است که اهداف بلند مدت شما میتواند زندگیتان رابه مقصد خاصی متمایل کند. نگران این نباشید که چه کار باید بکنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. درعوض؛‌به دنبال راهی باشید که به زندگیتان معنا و مفهوم ببخشد.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز ماه نو وارد دهمین خانه از “مسیر شغلی” تان میشود و قادر خواهید بود که در کارهای حرفه‌اي خود عالی ظاهر شوید. دیگران اکنون شما را تحسین می کنند حتی اگر فكر می كنيد شخص دیگری می تواند بسرعت زمام رهبری را از دست شما درآورد و خود این مسئولیت را بعهده بگیرد. وقت‌تان را برای فکر کردن اتلاف نکنید. فکرهایی از این قبیل که شما بهتر از هر شخصی میتوانید کار خودرا انجام دهید. مقایسه مفید است؛ فقط کافی است استوار ظاهر شوید و تمام امکاناتی راکه تا به حال بدست آورده بودید دراین راه استفاده کنید.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: درست است که اخیرا درگیر یک دشمنی سخت و سهمگین شده‌اید اما شما یک اسلحه پنهان دارید؛ میدانید آن چیست؟ آن تمایل شما برای ابراز احساسات‌تان است و این که به دیگران بگویید چه میخواهید. ممکن است دیگران از جسارت و شجاعت خاص شما سرگرم شوند همچنانکه شما با زیرکی بر شرایطی غلبه میکنید که در گذشته بنظر میرسید خارج از بازرسی شما باشد. ماه نو در نهمین خانه از “ایده‌های بزرگ” شما قرار دارد اما درباره کارهایی که می خواهید انجام دهید فقط صحبت نکنید؛ آنرا عملی کنید!

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: ماه نو امروز در هشتمین خانه از “روابط صمیمی” شما قرار گرفته است. شما دیگر نمیتوانید در رابطه‌اي که همسرتان دیگر نمی تواند خودش رابا شما تطابق دهد راضی باشید. وقتی که دیگر این رابطه برایتان مفهومی ندارد دیگر تصور و خیال ثمری نخواهد داشت. برای شما اکنون این قاعده مطرح است؛‌”همه ی یا هیچ”! می توانید با فهمیدن این که اجرای یک تعهد به‌ آن معنی که برای شماست برای دیگری آن ‌طور نیست خودتان را دلگرم کنید؛‌اگر اینگونه فکر کنید می توانید از افسردگی و ناامیدی اجتناب کنید.

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: کارهای شما امروز تمام نمیشوند؛ در واقع در دنیا بیش از آنکه انسان بتواند کار برای انجام دادن وجوددارد. اما شما امروز مایل نیستید تا با یک پروژه بسیار بزرگ سرو کار داشته باشید. به هرحال تقسیم وظایف به معنی تقسیم پاداش و نظرات است. ماه نو در هفتمین خانه از “روابط” تان شما را تشویق می کند تا کمی بیشتر در رابطه با دیگران مسئولیت پذیر باشید. یک موافقت مالی دوجانبه میتواند احتمال موفقیت شما را افزایش بخشد.

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: ممکن است در اوایل امروز بسیار خلاقانه عمل کنید و همچنانکه از انرژی تان کاسته می شود احساس ناامیدی کنید. اکنون که ماه نو وارد ششمین خانه از ” کارهای روزمره ” شما می شود وقت آن است که سرعت خودرا در زندگی تغییر دهید. دراین موقع است که باید بیشتر از قبل عملگرا باشید. فقط این کافی نیست که بتوانید در کاری ابتکار و نوآوری داشته باشید. بلکه باید کارتان مفید هم باشد. با این شتابی که امروز شما برای پرباربودن دارید سعی نکنید فقط کارتان را انجام دهید تا به پایان برسد بلکه ارزش آنرا هم درک کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان:امروز تمایلات شما بوسیله ورود ماه به پنجمین خانه از “عشق” شما برانگیخته شده است. اما این اتفاق فقط در رابطه با عشق نمی‌افتد؛ بلکه شما راه‌های زیادی پیدا می کنید تا از اسرار دل تان سخن بگویید. به خودتان قول دهید که هرچه در دل دارید را بدون ترس از قضاوت دیگران و یا پاداش بگویید. اینکار را فقط برای لذت خود انجام دهید و نه به هیچ دلیل دیگری!

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: ماه نو در چهارمین خانه از “اساس و بنیاد” شما قرار گرفته است اما با این حال برایتان زیاد آسان نیست که دوباره به تاریخ شخصی خود بپیوندید. شما ترجیح میدهید که در آینده به سهم خود برسید با این حال ممکن است شرایط بیشتر از آنکه شما میخواهید شما را معطل کند. بوسیله بیان کردن به دیگران درباره این که چه چیزی شما را هیجان‌زده می کند میتوانید از تمایل به افکار تیره و منفی پیش گیری کنید. تمركز داشتن مستلزم این است که واقعا اشتیاق داشته باشید تا موانع را از راه خود پس بزنید و هر موقع لازم شد عقب‌شینی کنید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما امروز می توانید دقیقا همان حمایت و توجهی راکه لازم داشتید از یکی از دوستان نزدیک خود و یا یکی از آشنایانتان دریافت کنید. چرا که ماه نو وارد سومین خانه از “ارتباطات” شما می شود و شما را تحریک میکند تا راهی برگزینید که از دیگران چیزهایی یاد بگیرید. همان مردمی که قبلا سر راه شما مانع ایجاد می کردند امروز تبدیل به یک معلم دلسوز می شوند. اما شما باید از انها یکسان یاد بگیرید بدون این که انها را برای خود یک مرشد و یا یک تکیه گاه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: ممكن است امروز موعد پرداخت حقوق تان رسیده باشد و شما به دنبال آن باشید؛ یا این که موقع شارژ ماهیانه خدمات‌تان رسیده باشد. احتمالا شما مقداری پول پس انداز کرده اید اما شرایط اخیر اقتضا میکند که در راه رسیدن به آن چیزهایی که می خواهید صبور باشید . ماه نو احساسی در دومین خانه از “پول” شما قرار گرفته پس به غریزه‌تان اعتماد کنید و فرصتی که برای‌تان پیش می آید تا درآمدتان را افزایش دهید از دست ندهید.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: امروز در رابطه با ماه نو برج ماهی« اسفند» چیز مشکوکی بنظر میرسد و آن این است که نام شما همه ی جا به چشم می خورد. تکروی از ایده‌های بزرگ شما نیست پس بجای این که به روش خودتان ریسک کنید بهتر است که بر طبق اصول پیش بروید. با این وجود شما اکنون بازهم احساس می کنید از دیگران کناره میگیرید. و این باعث می شود اوقات سختی را تجربه کنید. بجای این که صبر کنید تا ببینید عکس العمل دیگران چیست فقط کافی است آنچه راکه احساس می کنید بیان کنید حتی اگر بعد از اینکار در میروید تا زمانی رابا خود تنها باشید!

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت