خرید و فروش در اینترنت

فال روزانه یکشنبه 22 بهمن ماه 96

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه یکشنبه 22 بهمن ماه 96

فال روزانه یکشنبه 22 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: مهم نیست که از انچه که امروز میخواهید چقدر آگاه هستید؛ مهم این است که به قضاوت خود تردید دارید. تجدید نظر کردن درباره این که تصمیم اخیرتان درست است یا نه مشکل واقعی شما نیست. مشکل ناتوانی شما در دیدن عواقب مسائل و تصمیماتی است که می‌گیرید. همچنانکه در زمان حال زندگی میکنید سعی کنید افکارتان را نیز در جهت وسیع کردن افق فکری تان بکار بگیرید. کوشش هاي شما نتیجه خوبی دربر نخواهد داشت مگر آنکه یک هدف مشخص در ذهن تان داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز ماه در نشان شماست اما شما احساس میکنید که به گل نشسته اید؛ این احساس شما از آنجا ناشی میشود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و هم اکنون نمیدانید بایددر رابطه با آن چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می‌کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی‌دهید برای این که رفتار و حالت مثبت داشتن می‌تواند شما رابه هدف تان رهنمون کند و این واضعیت محرکی می‌شود که بیشتر و سخت تر کار کنید. موفقیت ازآن شماست اگر بتوانید بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: سماجت کردن برای انجام دادن چند کار مختلف با هم دیگر و به یک‌باره می‌تواند واقعا امروز توانایی شما را مورد آزمایش قرار دهد. امروز واقعا میل دارید که پریشانی و گیجی حواس خودرا در خانه یا محل کار تحت نظارت داشته باشید. انا سعی کنید در بازگیری آن زیاد اغراق نکنید. ممکن است برای تان آسان نباشد اما بهتر است که تماس خودرا با دیگران در طول روز حفظ کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر:برای شما سخت نیست که با احساسات خود ارتباط مداوم داشته باشید حتی اگر آن ها کاملا طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی‌روند. اما پیچیدگی روابط اخیر تان این توانایی را از شما سلب میکند و دیگر شما نمی‌توانید براحتی احساسات خودرا مدیریت کنید. خوشبختانه نیازی نیست که برنامه تان را تغییر دهید. اگر بتوانید سیمای ظاهری تان را تغییر دهید دیگران شما را دریک وضعيت مثبت مي بينند و این وضع شما را بهتر می‌کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: هم اکنون وقت این است که کارهایی راکه قبلا شروع کرده بودید رابه مرحله بعدی برسانید و پیشرفت کنید. ممکن است آرزو کنید که کاش امروز کار دیگری انجام می دادید اما هنوز کارهایی برای انجام دادن دارید و شما بهترین کسی هستید که می‌توانید از پس آن ها برآیید. ممکن است نگران این باشید که حمایتی از دیگری دریافت نکنیدبا این وجود دیگران ادعا می‌کنند که پشت تلاش هاي شما ایستاده اند. بالاخره این پروژه شماست؛ پس روی اهداف تان تمرکز کنید و کار را شروع کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور:ممکن است شما دراین روز ناسازگار نشان دهید؛ به خاطر این که رفتار شما به طرز عجیبی عدم خاطرجمعی تان را منعکس میکنند. بهر حال اگر شخصی تقاضای کرد که شما تصمیم نهایی را در مورد گرفتاري كه با كارتان دارید بگیرید شما وسوسه میشوید و اینکار را می‌کنید. شما زمان بیشتری برای تصمیم گیری دارید و اگر دیگران مایل نیستند چند روزی صبر کنند تا شما ذهن تان را مرتب کنید بگذارید این فرصت بگذرد. چرا که ممکن است برای شما سخت باشد که در چنین محیط غیرقابل انعطافی کار کنید.

 

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: شما اکنون آماده نیستید تا کارت هاي خودرا نشان دهید پس ممکن است اگر کسی امروز شما را وادار کرد تا عقاید خودرا آشکار بسازید ناراحت و آزرده شوید. شما بسیاری حقایق و اطلاعات بسیاری در دست دارید با این حال ممکن است احساس کنید آیا هنوز اشتباهی در کار است یا نه؟ شاید برای تان مشخص شود که دوست نزدیک تان یا شریک تان عمدا باعث شده تا کاری عقب بیفتد. اگر بتوانید صبور باشید اطلاعات مورد نیازتان در زمان مناسب آشکار خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: بنظر می‌رسد که امروز نیاز داشته باشید که مراقب خود باشید به خاطر این که بعنوان جزیی از یک تیم کار میکنید؛ اما این ترس شما از عدم بازرسی است که باعث می‌شود تا محدودیت هایي را برای خود قائل شوید. شما می‌توانید به تفاوت عقاید بسیاری که با بقیه گروه دارید واکنش نشان دهید. اما جدا کردن خود از بقیه گروه راه حل این مشکل نیست. می‌توانید بدون این که در مسیر کسی مانع ایجاد کنید آگاه و هوشیار باشید و نیازی به سنگ اندازی برای بقیه نخواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: امروز تمرکز شما روی کارتانخواهد بود یا احتمالا روی نقشی که در اجتماع دارید. اما این حالت به معنی این نیست که شما به فکر خانه و خانواده خود نیستید؛ فقط مسئله این است که مایلید یکی دو روزی مسئولیت هاي خانوادگی خودرا کنار بگذارید . دراین زمان ماه وارد دهمین خانه از “وضعیت” شما می‌شود. با این وجود شما ممکن است متعهد باشید که کاملا حرفه اي رفتار کنید بنابر این مراقب باشید که آن چیزهایی که برای تان مهم است را از دست ندهید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: برنامه ریزی کردن برای آینده احتمالا بارزترین کاری است که شما امروز انجام می‌دهید. با این وجود شما ممکن است اجازه دهید اکنون دیگران برنامه ریزی و مدیریت کنند و ترجیح می‌دهید خودتان بیشتر کارها را انجام دهید. متاسفانه برای تان سخت است که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بنشینید. پس مطمئن شوید که قادرید کارهای بیشتری اکنون انجام دهید زیرا شما وظیفه دارید که یک مشاور باشید بجای این که یک مشارکت کننده فعال باشید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: ممکن است امروز در کشمکش و تقلا باشید چرا که می‌توانید مسیری رابه سوی موفقیت ببینید با این حال بنظر میرسد آن ها به سهولت بدست تان نمیرسند. اگر رابطه کنونی تان دچار مشکل شد به یاد داشته باشید که از بین بردن علاقه دریک دوستی پر معنی عاقلانه ترین کاری نیست که میتوانید انجام بدهید. بهترین توانایی شما این است که خودتان رابه روشنی بیان میکنید حتی زمانیکه می‌دانید با عقايد و نظرات دیگران هم خوانی نداشته باشد. به یاد داشته باشید که صادق ماندن با خود بسیار سخت است و می‌تواند تنها راه حلي باشد كه شما تا بحال به‌ دنبال آن بودید

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: ممکن است فکر کنید که اگر بخواهید امروز به اهداف تان برسید وادار هستید تا احساسات خودرا سرکوب کنید. اما انتخاب دیگری نیز وجوددارد برای این که شما شما را از اشتباه برهاند. شما میتوانید قلب خودرا کاملا باز نگاه دارید و زمانیکه درباره رفتار تغيير يافته خود ساكت هستيد میتوانید همه ی جوانب و سفر ماورائی را بسنجید و این میتواند راه حل جای گزین مناسبی باشد.

 

برچسب‌ها: