فال روز جمعه 13 بهمن ماه 96 (فال روز)

مجموعه : فال روزانه
فال روز جمعه 13 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه جمعه 13 بهمن ماه 96

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: مشتاقانه به انتظار آینده نشستن برای شما خوشایند است. اما همچنانكه ماه پیشرو شما را تشویق می‌كند تا برای آینده خود خیال پردازی كنید ودر رویا بسر ببرید، ممكن است با بی تابی دست و پنجه نرم كنید تا آنجا كه دیگر تاب انتظار نداشته باشید. خوشبختانه، پیشبینی شما قبل از اینكه روز به اتمام برسد محقق خواهد شد،‌ پس تلاش كنید تا از هر لحظه و هر دقیقه خود لذت ببرید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: باوجود اینكه شما تا همین حالا زیر رادار كنترل به خوبی ایستاده بودید، اما احساسات شما مایلند كه خودرا پدیدار سازند و بزودی به آنهایی كه اطراف شما هستند خودرا نشان خواهند داد. هر چه بیشتر تلاش كنید تا رازی را پنهان كنید، بیشتر پریشان و آشفته خواهید شد. گرچه بهتر است بعضی چیزها پیش خودتان ودر دل خود شما حفظ شوند،‌ اما بهترین كاری كه امروز می توانید بكنید این است كه با اطرافیان تان شفاف و روراست باشید. اگر از شما سئوالی پرسیده شد،‌ یك پاسخ ساده با یك روش رك و صریح می تواند درباره اینكه احساسات تان اخیرا باعث از دست دادن تمركز شما شده است، راهگشا و قانع كننده باشد.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: امروز ممكن است شما حرف‌هاي زیادی برای گفتن داشته باشید، اما كه نمی دانید باید از كجا شروع كنید. متاسفانه، شما ممكن است دیگران رابا احساسات شتاب زده كه اشتباه هم هستند به دردسر بیندازید. این به خاطر این است كه شما آن قدر سریع واكنش نشان میدهید كه دوستان و افراد خانواده تان نمیدانند در سر شما چه می‌گذرد. چند لحظه جایی بنشینید و چند بارنفس عمیق بكشید و به این ترتیب خودرا آرام كنید. اجازه دهید قبل از اینكه دهان تان را برای شكوه و شكایت بگشایید، احساسات تان خود بخود ناپدید شوند.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: امروز شاید احساس یك مرغ مادر را داشته باشید‌ و دوست داشته باشید كه از هر كسی كه در اطراف شماست و از نزدیكان شما محسوب میشود نگه‌داری و مواظبت كنید. شما می دانید چه چیزی برای آن ها بهتر است و انها نیز حاضر نیستند كه هیچ نظری را به جز نظرات خود بشنوند. اما رفتار قاطع شما خود بخود روی انها تاثیر گذاشته و آن ها را تشویق می‌كند تا دور شما جمع شوند و به روش خود و نه به روش شما عمل كنند. خوشبختانه، دراین لحظه براحتی میتوان از اشتباه پیشگیری كرد؛ فقط قبل از اینكه خود شما به تنهایی تصمیم بگیرید كه برای دیگران چه چیزی بهتر است ، از خودشان بپرسید كه چه میخواهند!

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: شما دراین تردید به سر میبرید كه بهترین و عالی ترین ایده‌هاي خودرا تا زمانیكه مطمئن شوید انها حتماً محقق میشوند، پنهان كرده و به تاخیر بیندازید. شما نمی خواهید كه با دیگری مذاكره داشته باشید،‌ به خاطر اینكه دیگران ممكن است ندانند كه شما چكار دارید می‌كنید. بلكه میخواهید درك و حس عادی خودرا قبل از اینكه برنامه‌هاي خودرا عملی كنید بدست آورده تا وادار نباشید بعداً دوباره به عقب بازگردید و اشتباهات خودرا بازبینی كنید.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: ممكن است امروز شما در حال تجربه كردن افزایش امواج حس عملگرایی خود باشید كه بشما كمك می‌كند تا برای سیاستی كه باید برای هفته آینده اتخاذ كنید خوب فكر كنید. شما اكنون فرصت‌هاي بسیار خوبی دارید چرا كه سیاره حاكم شما عطارد مستقیم حركت می‌كند و املاك و قلمرو از دست رفته خودرا باز مییابد. به یاد داشته باشید كه شما نیاز ندارید كه همین همین حالا به این فاصله‌ها غلبه كنید. آهسته و آرام شروع به حركت كنید و بتدریج سرعت خودرا در روزهای آینده افزایش دهید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: سفر كوچك شما به ناحیه خاطرات تان دیگر تمام شده است. شما اخیرا عمیقا درگیر خاطرات و تجربه‌هاي گذشته خود شده بودید و اكنون بهتر است كه به لحظه حال بازگردید. اما آن به معنی این نیست كه شما باید احساسات خودرا فدای عقل و منطق كنید یا آن ها را بدست فراموشی بسپارید. زیركانه ترین سیاست شما اكنون این است كه هم قلب و هم عقل تان را برای تصمیماتی كه باید در آینده بگیرید، دخیل كرده و از هردو استفاده كنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: باوجود اینكه شما تلاش بسیاری می‌كنید تا بازهم روی وظایف تان تمركز داشته باشید،‌ گیجی و حواس پرتی، شما را احاطه كرده و مانع شما شده است. در ظاهر، یك پیچ خوردگی كوچك غیر منتظره است،‌ و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می شود كه بشما اجازه میدهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی پنهان را كشف كنید. با این وجود، هم اکنون زمان این است كه روی كارهای ساده و آشكار تمركز كنید. امروز شما می توانید لحظات خوش را بوسیله توجه كردن به احساسات تان تجربه كنید؛ بجای اینكه تلاش كنید تا اسرار درونی و پنهان كائنات را كشف كنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: همچنانكه روز آغاز میگردد، كارهای بسیار جدی شما نیز شروع میشود چنانچه در طول روز می‌فهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید و وقتی برای از دست دادن ندارید. خوشبختانه، در تعطیلات گذشته تفریح كرده‌اید و همین حالا آماده‌اید كه روی كاری كه در دست دارید متمركز شوید. هر تغییری كه لازم است، در رفتار و روش خود بدهید و ومشغول به كار شوید چرا كه واقعا زمانی برای هدر دادن ندارید. پس همین هم اکنون شروع كنید!

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: دیگران ممكن است امروز شما را بعنوان یك راهنما و مشاور ببینند، به خاطر اینكه بنظر میرسد كه شما هوش و استعداد خوبی دارید و پاهایتان استوار به زمین متصل هستند. خوشبختانه، شما آماده یك مبارزه و رقابت هستید، و نباید این فرصتی را كه برای نشان دادن توانایی كه برای مشخص كردن اختیارات تان دارید را از دست بدهید. گرچه این زمان بسیار جدی و مهمی‌است، اما سعی كنید خلق و خوی شاداب و بانشاط خودرا از دست ندهید. شما می توانید در حالیكه زمان خوبی دارید همان‌ گونه موثر و مفید واقع شوید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: امروز خبر های دیگری غیر از آنهایی كه چشم‌ها قادر به دیدن آن هستند، ‌نیز وجوددارد. شما امروز ممكن است در تفكر و تامل عمیقی غرق شوید، كه به سهولت از چشم دیگران پوشیده میماند. اما توجه كنید كه هم اکنون زمانی برای خیال پردازی نیست. شمابر طبق سناریوهایی كه در ذهن دارید بازی می‌كنید پس می توانید در مقابل مبارزه‌ها و رقابت‌هایي كه در سر راه‌تان پدیدار می شوند به خوبی واكنش نشان داده و تصمیم بگیرید. مطمئن شوید كه راه حل‌هاي گوناگون و متفاوتی را كشف كرده‌اید، برای اینكه یك مسیر مستقیم را انتخاب كنید زیرا كه می دانید بعد ها خیلی دشوارتر خواهد بود كه به عقب بازگردید و راه دیگری را انتخاب كنید

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: برای شما بسیار مشكل است كه امروز به دیگران بگویید كه چه احساسی دارید و به چه می‌اندیشید، حتی اگر به روشنی میدانید كه همین هم اکنون چه احساسی دارید. شما از این میترسید كه اگر با دیگران درباره احساسات تان صحبت كنید، ‌ناخودآگاه رازی را كه نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید. اما اگر بخواهید تمامی افكار و اندیشه‌هاي خودرا برای خود نگاه دارید ممكن است بسیار خشك و جدی بنظر برسید یا حتی از نظر احساسی جدا از دیگران بمانید. تمام شجاعت و جرأت خودرا جمع كنید تا ترس‌هاي خودرا پشت سر بگذارید، زیرا اگر بخواهید صبر كنید و زمان را اتلاف كنید بعداً برای تان بسیار سخت تر است كه بخواهید از انچه كه در ذهن تان می‌گذرد صحبت كنید.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت