خرید و فروش در اینترنت

فال روز دوشنبه 16 بهمن ماه 96 (فال روز)

مجموعه : فال روزانه
فال روز دوشنبه 16 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه دوشنبه 16 بهمن ماه 96

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

اگرچه خویشتن داری جزء خصوصیات همیشگی و ذاتی شما نیست! ولی تازگیها با ورود سیاره بخت شما یعنی بهرام به برج محافظه کار جدی، شما با آرامش و به خوبی کار خودرا انجام می دهید. اما حالا بهرام دمدمی مزاج وارد برج دلو خود مختار میشود و همه ی چیز عوض میشود، پس شما هم بجای این که در فکر عمل کردن به وظایفتان باشید از غرایزتان پیروی میکنید. ممکن است در اینروزها رفتارهای بی ثباتی داشته باشید، ولی بهتان پیشنهاد می کنیم انرژی تان را برای روزهایی که بیشترین نیاز را بهش دارید ذخیره کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

حالا که بهرام مدعی در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی قرار دارد، کارهای خیلی مهم و زیادی پیش رویتان دارید که باید انجام دهید. درحقیقت شما به قدری به سمت موفقیت کشیده می شوید که بخشهای دیگر زندگی تان را فراموش میکنید. به مسائل مالی بی توجهی نشان ندهید، دراین صورت برای خود دردسر درست خواهید کرد. اگر مشکلی را قبل این که از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه‌اي کرده اید، چون از بی نظمی‌پیشگیری میکنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما طبق معمول بعد از هر شکستی سریع از جایتان بر می‌خیزید، و هم اکنون حتی انقدر احساس خوبی پیدا کرده اید که گویی همه ی چیز روبراه است! عجیب این که به خاطر وجود ماه در نشانه شما تحریک میشوید که سفره دل خودرا باز کنید و دیگران نیز بجای این که مثبت اندیشی رو به رشد شما را متوجه بشوند، بیشتر حس و حال شما را می‌شناسند. نگران این نباشید که دیگران چه فکری می کنند؛ فقط بر روی اهداف بلند مدتان تمرکز کنید. اگر به خودتان استرس وارد نکنید، احتمال رسیدن به موفقیت وجوددارد.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

شما مدتی است در فضاهای احساسی زیبا سیر می کنید! و حالا با ورود بهرام به هشتمین خانه تان یعنی خانه “احساسات” می تواند لزوم ایجاد حد و حدودی که برای رشدتان باید ایجاد کنید رابه یادتان بیاورد. خوشبختانه شما به سادگی از دیدگاه‌هاي خود دست نمی کشید؛ چراکه قدرت تجزیه و تحلیل گرایانه شما خیلی نیرومند است. تفکرات منطقی خیلی خوب هستند، اما به نحوی ازآن استفاده نکنید که که از احساسات صادقانه تان دوری گزینید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

با وجود این که شما خیلی تحت تاثیر دیگران قرار نمیگیرید، اما ظاهراً امروز کسی هست که بیشتر از قبل روی شما تسلط دارد. حقیقت این است که اطرافیان شما امروز ادعاهای زیادی دارند و از همین راه نیز به نان و نوایی می رسند! بجای این که خودتان را وارد کشمکش‌ها و جنجال‌ها کنید، نیت و مقصود خودرا برای رسیدن به هدفتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن اقدام کنید. اصلا مهم نیست که دیگران چه میگویند!!

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

درحالیکه شما سعی می کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه ی چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایي روبه‌رو میشوید. اتفاقات زیادی رخ میدهند که شما را از مسیر اصلی تان دور میکنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید میخواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه ی مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

 

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

شما همین حالا در قسمت آفتابی خیابان قدم می زنید! و اگر احیانا به مشکلی هم بربخورید آن مشکل رفع میشود. امروز درحالیکه بهرام وارد پنجمین خانه تان یعنی خانه “خودجوشی” میشود، شما انرژی خیلی زیادی دریافت میکنید. بجای این که هر تصمیمی را سبک و سنگین کنید، به نخستین فکری که به ذهنت ان میرسد عمل کنید. نخستین ایده بهترین ایده است!!

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما اینروزها با مجموعه‌اي از تضادها مواجه میشوید. اگرچه شما حس می کنید این جریانات زیاد بهتان مربوط نمیشود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده اید ودر مورد حوادث دور و برتان دیدگاه‌هاي سخت گیرانه‌اي دارید. شما ابدا به کسی اجازه نمیدهید در مورد احساسات درونی تان چیزی بفهمد، چرا که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید. با همه ی این احوال صحبت کردن با یک دوست نزدیک هنوز هم جواب می دهد، حتی اگر گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده‌اي باشد.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

کلاهتان را سفت بچسبید!! برای این که اصلا مهم نیست که زندگی تان چقدر پرمشغله بوده است، شما هرروز سرتان شلوغ تر می شود. شاید فکر کردن به این که قرار ملاقات‌هایتان را کنسل کنید فکر بیهوده‌اي باشد، برای این که هر کاری را امروز انجام ندهید به برنامه فردا اضافه می شود. حتی اگر نمیتوانید از انجام دادن وظایفتان در سر کار سرباز بزنید، شما میتوانید با استراحت کردن در منزل از وقت‌تان استفاده بهینه ببرید، پس با کار زیاد خودتان را انقدر زود از پا نیندازید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

حتی اگر به ذهنت ان رسیده که یک پروژه جدید را شروع کنید، ولی عاقلانه تر این است که روی چیزهایی که قبلا بوده سرمایه گذاری کنید. ورود بهرام به دومین خانه تان یعنی خانه “مادیات و مسائل مالی” شما را تشویق میکند که بجای این که بیرون رفته و چیزهایی که نیاز ندارید بخرید پول‌هایتان را پس انداز کنید. با وجود این امروز باید با خواسته‌هاي درونی تان بجنگید، پس درباره وسوسه خریدن چیزهایی که بی اختیار و از روی هوس است هوشیار باشید و آن رابه فردا موکول کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز بهرام حساس وارد ششمین خانه‌تان شده و مدت شش هفته ماندگار میشود و قتی این سیاره نگران وارد نخستین خانه تان یعنی خانه ” خود” میشود خونتان به جوش می آید!! با همه ی این احوال پیدا کردن راهی برای تخلیه کردن انرژی تان خیلی اهمیت دارد، البته قبل از این که به خشونت و عصبانیت منجر شود! اگر از جنبه مثبت نگاه کنید، شما اکنون بنیه و نیروی بیشتری دارید. پس پروژه‌اي که نیاز بکار سخت دارد را شروع کنید، بخصوص اگر مدتی از این کارها نکرده‌اید! وقتی که تمرین بدنی‌اي را شروع کنید حس بهتری خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شرایط پیچیده و متناقضی که اکنون در آن هستید ایجاب میکند که آسان باشید و حرف دل تان را بزنید، حتی اگر از اینکار کناره گیری میکردید. تنها بودن و برگزیدن انزوا شاید برایتان جذاب باشد، ولی مشکلات اخیر بهتان اجازه نمی دهد خودتان را از فعالیت‌هاي اجتماعی دور نگه دارید. فراموش نکنید که مادامی که در دنیای بیرون حضور پیدا میکنید امکان این را هم دارید که هر وقت دل‌تان خواست در رویاها و خیالات خودتان غوطه ور شوید.

 

برچسب‌ها: