جستجو در تالاب

فال روز دوشنبه 9 بهمن ماه 96 (فال روز)

مجموعه : فال روزانه
فال روز دوشنبه 9 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه دوشنبه 9 بهمن ماه 96

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: مدتی است که انرژی‌تان جریان دارد و حالا شما میخواهید تغییری ایجاد کنید. آگاه بودن به محدودیتهایتان کمکتان می کند، اما شما باید برای عقب نشینی کردن و کوتاه آمدن برنامه ریزی کنید. تنها بودن در بین برنامه‌هاي خیلی شلوغ تان از انچه تصور می کنید بدتر است. حتی اگر فکر میکنید زمان برای تمام کارهایتان ندارید، شما باید بتوانید با برنامه ریزی اندکی از پس کارهایتان بربیایید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: بودن بین بقیه چیزی است که امروز بهش نیاز دارید. حتی اگر ظرفیت این را داشته باشید که تنهایی کار کنید، بودن در بین یک گروه می تواند به حس امنیت و آرامش شما بیفزاید. شما دراین فکر هستید که آیا نظراتتان رابا افراد هم فکر در بین بگذارید و یا این که همکارانتان را در اهداف مشترک سهیم کنید یا نه؟! ملحق شدن به تلاشهای گروهی امری ستودنی و قابل احترام است، اما مسیر پیشرفت خودرا از دست ندهید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما شاید زیاد در مورد خط سیر جدید خود در محل کار مطمئن نباشید، اما اجازه ندهید این شک جلوی نشان دادن نگرش‌هاي مثبتتان و انجام دادن بهترین کارهایتان را بگیرد. حالا احساس شما نسبت به شخصيتتان ممکن است به خاطر مسئولیتهای هیجان انگیزی که دور و برتان هست تیره و تار شود. مشكلی که در حال تبدیل شدن از خیال به واقعیت است به آن اسانی که شما فکر می کنید باید باشد نیست. زیاد به خودتان سخت نگیرید؛ راه شما به وقت خودش هموار میشود تا بتوانید به مقصد معین خود برسید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: ماه برج حوت برای خرچنگ برج شما مثل يك فرورفتگی و شيب در آب هاي زندگی میماند که بالا و پایین میرود. خوشبختانه شما از تغییرات جزر و مد این آبها آگاه هستید و این آگاهی سبب می شود خودتان را دراین امواج احساسی جدید غوطه ور سازید. اما از افراد دیگر انتظار نداشته باشید برای یافتن مرواریدهای پنهان دراین غواصی شما را همراهی کنند!! شما فقط باید با تکیه به خودتان در جستجوی گنجینه‌هاي واقعی باشید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: افراد دیگر شما را فردی می دانند که همیشه میدانید چگونه خوش بگذرانید! اما زندگی شما طوری نیست که به این سادگیها لذت ببرید و امروز ماه وارد هشتمین خانه‌تان یعنی خانه احساسات مشترک میشود و بهتان انگیزه می دهد که مشکلات پیچیده که راه حل آسان و سریعی ندارند را مطرح کنید. با وجود اين بیان کردن آرزوهای قلبی تان ممکن است به بحث عمیقی منجر شود که این بحث دوستی‌هاي مهم شما را تقویت می کند.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: حالا که ماه وارد هفتمین خانه‌تان یعنی خانه «دیگران» شده است، امروز برای شما روز دوستان و روابط است. اگر همکارانتان به اندازه شما کار و تلاش نکنند ممکن است خشمگین شوید، و امروز تلاشهای شما در جهت کمک به آن ها را انتقاد به خودشان تلقی می کنند. سعی نکنید اشتباهاتی که پیش آمده و انتظاراتتان که آن ها برآورده نکرده اند را راست و ریس کنید! فقط نگرش خودرا متعادل کرده و جایی را برای بررسی کردن و صحبت کردن در مورد نقصها اختصاص بدهید و به افراد دیگر هم اجازه بدهید آنجا حضور داشته باشند.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: شما کارهای زیادی پیش رویتان دارید، اما دقیقا مطمئن نیستید که بهترین راه برای انجام دادنشان چیست؟! شاید فکر می کنید تهیه کردن یک فهرست بهتان کمک میکند که روی انها تمرکز کنید، اما اینکار برای شما مثل یک وظیفه اضطراب آور است! اگر چه برنامه ریزی کردن همیشه درست عمل می کند، اما همین حالا بهتر است یکی یکی و به وقت خودش به کارهایتان برسید. اگر امروز پیشرفت زیادی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید؛ شما بزودی موفق خواهید شد.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: تفریح داشتن جزو یکی از واجبات زندگی به حساب می آید، اما شما هم اکنون به خاطر مسائل خانوادگی دچار اضطراب شده اید. لزومی ‌ندارد روز خود رابه خاطر مشکلات خصوصی خراب کنید، چراکه شما قادرید به نحو موثری احساسات خودرا مدیریت کنید. از آنجایی که شما اغلب اوقات نمی توانید خواسته‌هاي دل و عقلتان را از هم مجزا کنید، آگاه بودن از احساساتتان کمکتان میکند بدون این که بگذارید دیگران بفهمند چه اتفاقی افتاده است، با این مسائل کنار بیایید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: امروز خوش بینی و مثبت اندیشی ضعیف شما می تواند اشکها و یا ترسهایتان را مخفی کند. شما کار خیلی زیادی نمیتوانید برای بازرسی کردن احساساتتان انجام دهید، بنابر این نخستین اقدام شما برای چیزهایی که فکر می کنید مورد قبول دیگران واقع نمی شوند این است که آن ها رابه جای ابراز کردن مخفی کنید. ولی حقیقت چیز دیگری است!! اگر سفره دل‌تان را باز کنید حال خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. حتی اگر راه حل سریعی پیشنهاد نشد، همه ی میتوانند جایگاه شما را بشناسند.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما امروز احساس میکنید نظارت زندگی روزمره ‌ان از دستتان در رفته است و هرقدر بیشتر سعی می کنید اوضاع رابه حالت قبل برگردانید، رضایت کمتری حاصل می شود. اخم نکنید؛ دنیا به آخر نرسیده است!! درحقیقت شاید بهتر از انچه خودتان فکر میکردید عمل کرده باشید. تا هفته آینده که بهرام بطور مستقیم در مسیر نشانه شما قرار بگیرد مدتی طول می کشد تا بفهمید که چقدر پیشرفت کرده‌اید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: امروز مسائل و مشکلات مالی کاملاً شما را گیج و پریشان میکنند، برای این که شما واقعا نمیدانید چه روشی را انتخاب کنید. نصیحت کننده‌هاي همیشگی شما! راههای پیچیده‌اي را بهتان پیشنهاد می کنند که حتی از خود مشکل هم پیچیده تر است!! درنهایت شما باید هوشمندی و زیرکی خودرا کنار بگذارید، از تجزیه و تحلیل کردن منطقی دست بردارید و به حرف دل تان گوش دهید. امروز سعی نکنید تصمیمات خودرا با عقل و منطق توجیه کنید؛ فقط صدای درونتان هرچه بهتان گفت گوش دهید.

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: بازگشت ماه به نشانه‌تان ممکن است روز کسل کننده‌اي رابه همراه داشته باشد، بخصوص اگر وادار باشید همین حالا برای موضوع واجبی تصمیم گیری کنید. مسائل و مشکلات مربوط به دوستی‌هایتان روی دوشتان سنگینی میکند، اما خوب نیست تا موقعی که چنین فشاری روی خود احساس می کنید هیچ تصمیمی ‌بگیرید. اگر برایتان امکان دارد بدون این که به کارهای بلند و مدت و جدی رسیدگی کنید تا هفته آینده صبر کنید.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان