مجموعه : فال روزانه

فال روز شنبه 14 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روز شنبه 14 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه شنبه 14 بهمن ماه 96

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: با اینكه امروز نسبت به زندگی خوش بین هستید، ‌اما میتوانید احساس كنید كه اتفاقاتی دارد می‌افتد كه نگرانی و اضطراب برای شما ایجاد می‌كنند. اما به این معنی نیست كه شما از تغییر میترسید و مخالف آن هستید؛ فقط به این خاطر است كه دلواپس این هستید كه مبادا طرح‌ها و برنامه‌هایي كه برای خودتان دارید خراب شوند. انرژی تان را صرف این نكنید كه با تلاش و كوشش بسیار بخواهید روال زندگی رابه همان شیوه قدیمی ‌برگردانید. بجای جنگیدن با تغییر و دگرگونی، با آغوش باز به استقبال‌شان بروید. منتظر چه هستید؟ از همین حالا شروع كنید!

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: هم اکنون زمان این است كه با همكاران‌تان تصمیم بگیرید كه توان تان رابا هم روی یك كار واحد بگذارید تا بهتر به نتیجه دلخواه برسید،‌ این كار گروهی بهتر و سودمندتر از این است كه هر كس بخواهد كار خودش را بكند و كاری به دیگران نداشته باشد. شما خیلی آسان میتوانید با دیگران روابط خصمانه‌اي داشته باشید، اما این روابط برای هیچ كدامتان سودی ندارد. توجه كنید كه در كار، دیگران چه پیشنهاداتی می دهند و این را هم مدنظرتان قرار دهید كه نیازهای شما چیست. سپس می توانید تصمیم بگیرید كه از كجا شروع كنید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: سیاره حاكم شما عطارد، امروز به خاطر اینكه اورانوس از مسیر خودش خارج شده و سد راه او شده، دچار استرس و ناراحتی شده است. اگر در محل كارتان پیغامی ‌گرفتید كه شما را آشفته و ناراحت كردسعی كنید كه آن لحظه هیچ تصمیمی‌ نگیرید تا كارها را خراب‌تر نكنید. در عوض، اجازه دهید كه این درگیری و ناراحتی راه خودش را برود. شما باید در آخر تصمیم خودرا بگیرید و اجازه دهید كه دیگران هم حتی اگر جواب واضح و دقیقی نداشته باشند موضع خودرا آشكار كنند. پس عجله نكنید!

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: ممكن است اینروزها از اینكه نگران و مضطرب باشید از اینكه نمیدانید بالاخره از دلتان پیروی كنید یا عقل تان؛ حقایق یك طرف جمع شده‌اند، اما دل شما چیز دیگری میگوید. اطلاعاتی كه امروز دریافت می‌كنید محكم و مورد اعتماد نیستند. ممكن است انچه كه فكر می‌كنید امروز درست است، فردا اشتباه از آب دربیاید. ممكن است حتی در تضاد با عقایدتان باشد، اما شما به احساس‌تان اعتماد كنید. مطمئن باشید كه غریزه شما هیچوقت گمراه تان نمی‌كند.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: شما می توانید هیجان نشاطی را كه دارد به سمت تان می آید، در هوا حس كنید، كه نیازتان به ثبات و پایداری رابه بارزه دعوت می‌كند. طبق معمول، شما می خواهید كه به خودتان خوش بگذرانید، مخصوصا اگر اخیرا به سختی كار كرده باشید. پس احتمالا نمی توانید در مقابل یك دعوت جالب توجه ایستادگی كنید. در نهایت، بهتر آن است كه كاری غیر ازكارهای معمولی انجام دهید كه اجازه نمی‌دادند شما كمی ‌تفریح كنید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: شما با حجمی ‌از اطلاعات روبه‌رو هستید كه برای‌تان سخت است كه بخواهید همه ی آن ها را جمع و جور كنید و سر و سامان دهید. فقط زمانی كه فكر می‌كنید چه باید بكنید، می توانید چیزهای دیگری یاد بگیرید كه راه متفاوتی را پیش پایتان بگذارد. تصمیمات لجوجانه نگیرید. به خاطر اینكه وادار میشوید كه به محض اینكه خواستید كارتان را شروع كنید افكارتان را تغییر دهید. بهتر است كه كمی ‌این احساس تعهدتان را كنار بگذارید و راهی برای خود باز نگه دارید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: حتی اگر امروز یك قرار ملاقات بسیار مهم داشته باشید، ممكن است اتفاقاتی برایتان بیفتد كه وادار شوید آن رابه وقت دیگری موكول كنید. شاید شما مسئول باشید كه كارهای بی شماری را در اندك زمان یانجام دهید، اما ممكن است انتخاب دیگری نداشته باشید. اگر روال عادی زندگی تان امروز دچار تغییراتی شد و وادار شدید برنامه‌ریزی دوباره‌اي داشته باشید نگران و مضطرب نشوید. فقط با جریان تغییرات پیش بروید و بهترین كاری كه می توانید را انجام دهید و مطمئن باشید دیگران نیز شما را حمایت می‌كنند.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: افكار عالی و آرمانی‌تان امروز ممكن است كه مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فكر نكنید كه هیچ كاری را درست انجام نداده‌اید. این ممكن است به خاطر این باشد كه شما تصمیمات‌تان را فقط و فقط براساس ارزش‌هاي خودتان می گیرید و كاری به این ندارید كه در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست كه بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش‌تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: شما حس ششم فوق العاده‌اي دارید و میتوانید حدس بزنید كه در آینده چه اتفاقاتی برایتان می‌افتد. اما امروز به مانع دشواری برخورد می‌كنید. حل كردن این مشكل ممكن است خیلی آسان نباشد، آنرا نادیده نگیرید كه ممكن است همین مشكل برایتان سرنوشت ساز باشد. بجای اینكه دنبال یك راه حل ساده و سریع برایش باشید، سعی كنید یك راه پیدا كنید كه شما را در طولانی مدت به راه‌تان برساند.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز ممكن است به احساسی دست پیدا كنید كه شما رابه جایی برساند درست خلاف جهتی كه تا به امروز فكر می‌كردید. در حقیقت، ایده جدید شما احتمالا برخلاف ایده‌هاي دیگران خواهد بود. راه سهولت نیست چرا كه احتمال آن میرود كه طی روزهای آینده با ایستادگی و مقاومت روبه‌رو شوید. بنابر این، بهتر است كه حالا از غریزه‌تان كمك بگیرید و از راه‌هاي قدیمی‌دوری كنید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: عطارد حُقه باز خطوط ارتباطی دَرهم بَرهمی ‌دارد و سعی می‌كند كه پیام‌هایي رابه اورانوس استوار برساند. متاسفانه، شما نمیتوانید اكنون به افكارتان اعتماد كنید؛ به خاطر اینكه قادر نیستید كه تشخیص دهید كدام درست و كدام نادرست است. میتوانید از فرضیات‌تان استفاده كنید كه درباره این اطلاعات گمشده تنها راهی است كه دارید. اما نتیجه‌تان به خیال نزدیك‌تر است تا با واقعیت. تا می توانید مشغول باشید، اما تا زمانی كه هوا برای‌تان صاف و یك‌دست شود صبر كنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ كنید.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: این خیلی گیج كننده است كه ندانید به چه كسی میتوانید اعتماد كنید. توانایی ترسیم شما ممكن است امروز اطلاعات باارزشی برایتان داشته باشد. و این همه ی انچه كه شما تا به حال می دانستید را نقض می‌كند. در فرضیات دیگران غرق نشوید، حتی اگر احساس می‌كنید كه وادار هستید كه راهی را انتخاب كنید كه فكر می‌كنید به سختی شما را درگیر می‌كند. چند روزی صبر كنید تا بفهمید كه چگونه جنگ تمام میشود قبل از اینكه بخواهید یك راه را از میان دیگری به اجبار انتخاب كنید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت