خرید و فروش در اینترنت

فال روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96 (فال روز)

مجموعه : فال روزانه
فال روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96 (فال روز)

فال روزانه یکشنبه 15 بهمن ماه 96

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما امروز فرصت دارید كه خوشی و سلامت در زندگی تان را افزایش دهید،‌ چرا كه ونوس،‌الهه عشق، هم اكنون وارد نشان شما میشود ودر یك اقدام بی سابقه و نادر برای چهار ماه بعدی در نشان شما منزل خواهد كرد. گرچه این اخبار كاملا خوشایندی است، ولی لازم است كه شما بیشتر درباره كارهایی كه برای خوشی‌ها و لذت‌هاي نفسانی انجام میدهید فكر كنید. به هرحال، شما هنوز باید بحرانی را كه از تاثیر نظرات صلح طلب تان بوجود آمده را حل كنید. اگر نتوانستید همین همین حالا به رویاهایتان برسید، سعی كنید ناامید نشوید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما وارد دوره‌اي میشوید كه رویاها و خیال‌هایتان مجالی برای بروز می یابند. ونوس جذاب اكنون در دوازدهمین خانه از رویاها و خیالات شماست، و شما را وسوسه می‌كند تا درباره چیزهایی خیال پردازی كنید كه تا به حال حتی به فكرتان هم نرسیده بود. به یاد داشته باشید كه شما نیازی به شناختن این خیالات و رویاها ندارید، با این حال،‌ آن ها در یك فرصت بر شما ظاهر میشوند تا افق فكری شما را وسیع كنند. و شما را قادر می‌سازند تا راه‌حل‌هایي كه قبلا امكان پذیر نبودند را امروز بررسی كنید!

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: با این كه شما امروز سعی می‌كنید تا كارهای سخت و دشواری كه بر شما تحمیل شده است را انجام دهید،‌ شما درصدد آن هستید كه همه ی چیز را برای دوستان تان فاش كنید. مسیر جدید شما بستگی به دیگران دارد كه آیا میتوانند موجی از تغییرات تازه و با طراوت را برای ارتباط شما و همچنین زندگی اجتماعی‌تان به ارمغان بیاورند یا خیر؛ گرچه شما در طول روزهای كوتاه آینده تغییرات خلقی بسیار شدیدی را تجربه می‌كنید، اما از طرف دیگر كاملا آماده می شوید كه پس از انجام كارهایتان، تفریح و شادی رابه زندگی تان بازگردانید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: امروز همچنانكه ونوس جذاب و گیرا وارد دهمین خانه از مسیر شغلی شما می شود، ‌بشما این قدرت را می دهد تا در روزهایی كه درپیش رو دارید،‌ از كار و شغل تان نهایت لذت را ببرید اما این روحیه جدید میتواند كمی استرس به شماوارد كند چرا كه شما میخواهید از پس كارهایتان به خوبی برآیید و تا جایی كه میتوانید موثر و مفید واقع شوید. خوشبختانه،‌ اگر كمی‌از حد و حدودی كه همیشه برای خود قائل می‌شدید خارج شوید ودر یك چهارچوب جدید كار كنید،‌ می بینید كه كارهایتان به آن دشواری و پیچیدگی كه فكر می‌كردید نیستند، و شما احتمالا از راه‌هاي مختلفی كه بر اساس جرأت و شجاعت خود انتخاب كرده اید، پادا ش دریافت می‌كنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: بنظر می رسد اگر امروز واقعا ابرهای تیره از آسمان زندگی شما كنار بروند و آسمان تان صاف شود، ‌شما بتوانید دید روشنی از اتفاقاتی كه در آینده برایتان می‌افتد داشته باشید. شما تا حدی قادر به دیدن چیزهایی كه می خواهید هستید و میدانید كه چگونه باید به آنهادست یابید، همچنین این توانایی را دارید كه برای رسیدن به انها از هر راهی كه می خواهید بروید. این امر بشما اجازه میدهد تا بتوانید برای خودتان اهداف متعالی و بزرگی درنظر بگیرید و با كمی پشتكار ودر عین حال شانس،‌ قادر خواهید بود كه رویاهای همیشگی خودرا معنی ببخشید و آن ها را محقق سازید.

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

فال روز متولدین شهریور: ممكن است شما در اوج احساساتی باشید كه هم زمان باهم بشما حمله آورده‌اند و این شما را می‌ترساند و از راه بدر میبرد. بعضی چیزها یا بعضی افراد تمایل و اشتیاق شما را بیدار می‌كنند، اما همین حالا خیلی زود است كه بخواهید در برابر انها واكنش نشان دهید. احتیاط و هوشیاری شما بسیار خردمندانه است،‌ به خاطر اینكه هیجان شما به این منجر می شود كه براحتی واقعیت و بی طرفی خودرا از دست بدهید. قبل از اینكه یكباره به درون موضوعی بپرید، خوب فكركنیدو آرام داخل آن شوید.

 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

فال روز متولدین مهر: سیاره حاكم شما ونوس در هفتمین خانه از شراكت شما برای ماه‌هاي آینده اقامت می‌كند و این اتفاق می تواند تاثیر موثر و خوبی بر روابط شما با دیگران بگذارد. موقعیت جدید میتواند خلاقیت شما را تقویت كند،‌به طوریكه باعث شود شما جذاب‌تر و مفیدتر بنظر برسید. خوشبختانه،‌ شما قصد دارید كه از فرصت‌هایي كه در رابطه با ارتباطات تان پیش می آید استقبال كنید كه مطمئنا هر زمان دیگری بود براحتی از كنارش می‌گذشتید. از این نترسید كه زمانی رابه خوشی و شادی بگذرانید. اگر زمانی برای تفریح و گردش بدست آوردید به بهترین نحو ازآن استفاده كنید.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان: همین حالا زمان خوبی است كه آن اصول اساسی كه زندگی كاری‌تان را موثر و مفید می‌سازد را بنا كنید. اگر بتوانید كمتر تمایلات خودرا بیان كنید، میتواند به پیشرفت شما در یك موقعیت اجتماعی كمك می‌كند. اما همین حالا،‌ ونوس خوش گذران در نشان شما قرار گرفته و میتواند شما رابه اوج برساند. اینكه شما در روزهای آینده با این انرژی آتشین خود چه كار میخواهید بكنید، انتخاب خودتان است. اما به یاد داشته باشید كه عمق و شدت این اشتیاق مهم است تا شما موفق شوید در غیر این صورت شما بسرعت تمایل تان را از دست خواهید داد.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: احساساتی كه شما درباره شخص خاصی دارید امروز ممكن است مشخص شود كه كاملا درست است. اما اگر بخواهید فقط براساس احساسات رفتار كنید ممكن است رابطه شما دچار اشفتگی و پیچیدگی‌هاي دشواری شود. كنترل روی احساسات تان ممكن است یك سیاست كاملا معقول باشد؛‌ به هرحال،‌ اگر زمانی بطرف شخص دیگری تمایل پیدا كردید سخت است كه دراین رابطه كنونی تان بی طرف بمانید. با این وجود، بهترین كاری كه میتوانید بكنید این است كه قبل از اینكه بسرعت حركت كنید، خوب به عواقب راهی كه در پیش گرفته اید بیندیشید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: شما ممكن است احساس كنید كه واقعا به كمبود وقت دچار شده اید. این ممكن است بشما كمك كند كه همین امروز كارتان را شروع كنید، گرچه عاقلانه ترین كار این است كه صبر كنید. طبق معمول، صبر و شكیبایی نقطه قوت شماست، اما امروز چیزی شما را وسوسه می‌كند تا دست به یك كار غیر ارادی بزنید. بدون اینكه احساسات خودرا بیان كنید، فقط انها را مشاهده كنید. اگر بخواهید شتاب زده عمل كنید، مطمئن باشید كه یك فرصت عالی و شگفت آور را از دست خواهید داد.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: شما امروز آماده یك جهش بزرگ هستید،‌ حتی اگر حس كنید كه قبلا در مسیر قرار گرفته‌اید. موشك تقویت یافته انرژی شما آماده آتش است، اما بهتر است كه اول مسیر خودرا مشخص كنید. متاسفانه، شما ممكن است در نهایت بطور هم زمان به فرصت‌هاي مختلفی و بسیار متفاوتی دست یابید كه ندانید از میان انها كدام را انتخاب كنید. باوجود این، انتخاب یك مسیر درست هم اکنون زودتر از ان كه فكرش را بكنید نتیجه خواهد داد و شما را هدف تان خواهد رساند.

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز ممكن است وسوسه شوید تا از فرصت جدیدی كه بشما روی كرده تا پولی بدست آورید یا یك سری از منابع اخیر خودرا مدیریت كنید استفاده كنید. برای شما بسیار مهم است كه قبل از اینكه وارد عمل شوید،‌ بدقت برنامه جدید خودرا بررسی كنید به خاطر اینكه ممكن است این كار بیشتر ازآن كه واقعیت داشته باشد، سودمند و مفید بنظر برسد. به یاد داشته باشید كه شما می توانید بیشتر ازآن چیزی كه همین حالا دارید ،‌بخواهید ، اما بهتر است كه قبل از این كه شرایط شما را وادار به عقب نشینی كنند، خودتان كمی به عقب بازگردید و روی كارهایتان فكر كنید.

 

برچسب‌ها: