فال روزانه چهارشنبه 06 آبان 94

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه 06 آبان 94

فال روزانه چهارشنبه 06 آبان 94

 

فال روزانه 6 آبان متولدین فروردین ماه

طرح انقلابی شما ممکن است همین دستوری باشد که رئیستان امروز به شما داده باشد.بااین‌حال باید از موقعیت استفاده کرده و از کمک دیگران برای انجام آن استفاده کنید. نقشه‌ی شما اگر آنرا به مرحله‌ی اجرا درنیاورید و فقط در حد یک ایده بماند قادر نیست مشکلات شما را حل کند. هرچند که ممکن است خود را با تصورِ به وقوع پیوستن یک معجزه، فریب داده باشید. متأسفانه بدون تلاش قادر به کشف قابلیت‌های خود نیستید. خوشبختانه نگرش مثبت و پشتکار شما چاره‌ای برای موقعیت ناگوار کنونی است.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین اردیبهشت ماه

این اصلاً منطقی نیست که آینده‌ی خود را کاملاً برپایه آنچه امروز می‌اندیشید پی‌ریزی کنید. مثل این‌که به رؤیاهایتان اجازه‌ی کنترل سرنوشت خود را بدهید. متأسفانه تلاش برای به دست آوردن دوباره‌ی جایگاه تان فعلاً نتیجه‌ی معکوس خواهد داد. متأسفانه تنها منبع الهامی که دارید با خیال‌ پردازی‌های تن احاطه‌شده است. بعضی مواقع انتخاب مسیری با کمترین مانع باکمال تعجب به سرمنزل کامیابی منتهی می‌شود.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین خرداد ماه

امروز ممکن است فشار انجام وظایف روزانه برایتان تحمل‌ناپذیر باشد. درک حقیقت زندگی روزمره سخت‌تر از همیشه باشد. وسوسه می‌شوید که اندکی شیطنت به خرج دهید و همکارتان امروز شمارا به چشم یک دردسرسازمی‌بیند. شما از قبل به‌ عنوان یک شعبده‌باز شناخته می‌شدید و ممکن بود همیشه دیگران را با یک ابتکار بی‌نظیر شگفت‌زده کنید.خوشبختانه می‌توانید دوباره جادویتان را برگردانید اگر اراده نمایید که در خلوت خودتان بیشتر تلاش کنید. هیچ میانبُری وجود ندارد. تنها راه موفقیت تلاش بیشتر است.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین تیر ماه

ممکن است زود فرسوده شوید اگر به مسئولیت‌های زیادی که دارید اجازه دهید شما را کنترل کنند. ممکن است که تکیه‌گاه دیگران بودن به شما احساس افتخار و خوشحالی بدهد ولی ظاهراً کسی نیست که نقش تکیه‌گاه را برایتان بازی کند و در مواقع سختی به کمک تان بیاید و حصار امنی فراهم کند. رؤیاهایتان را باکسی که به او اعتماد دارید در میان بگذارید تا به تحقق بپیوندند. درنهایت شما تنها کسی هستید که می‌توانید ثبات زندگی‌تان را تأمین کنید. اگر نیاز دارید هیچ شرمی در کمک خواستن از دیگران وجود ندارد.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین مرداد ماه

امروز، انرژی سازنده خود را مهار کنید از آن برای امکان‌پذیر کردن غیرممکن‌ها استفاده کنید. هرچند دیگران ممکن است اعتنایی به تحولات درونی شما نداشته باشند ولی امروز از آن روزهایی است که شما باوردارید که ذهنتان توانایی انجام هر کاری را دارد. اگر می‌توانید چیزی را تصور کنید پس حتماً قادر به اجرای آن هستید. امروز توانایی آن رادارید با تصورات تان دنیای واقعی را متحول کنید.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین شهریور ماه

عنصر سازنده‌ی شما رو به شکوفایی است و مشتاق است که باقدرت تمامش ما را به گرفتن نتیجه هدایت کند. هرچند از خود گذشتگی و پشتکار شما ممکن است امروز به‌ اندازه‌ی خوش‌بینی‌تان بارور نباشد. وقت بیشتری برای کنجکاوی در مورد رفتارتان هدر ندهید. اولویت‌هایتان را مشخص کنید، برنامه‌ریزی کنید و بدون توجه به نظر دیگران برنامه خودرا عملی کنید. کندوکاو در طبع هنرمندتان می‌تواند بیشتر از آنچه می‌اندیشید سازنده باشد.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین مهر ماه

احساس نا امنی در مورد مسائل مالی ممکن است امروز شما را به دردسر بیندازد. اتفاقاً دیگران شما را بانشاط‌تر و جذاب‌تر از آنچه خود می‌پندارید، می‌بینند. شما نمی‌دانید شرایط ناگوار فعلی به خاطر اشتباهات خودتان پیش‌آمده‌اند و راهی برای روبراه کردن مشکلات مالی خود به ذهن تان نمی‌رسد. فراموش کردن موقتی بعضی از جزئیات ممکن است کمی به شما آرامش بدهد ولی یادتان باشد که مشکلات مالی به‌خودی‌ خود حل نمی‌شوند. در ضمن برخورد مناسب شما باعث می‌شود مخاطب تان، احترام بیشتری به شما بگذارد.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین آبان ماه

باآغاز روز شما می‌توانید روزنه‌ی امیدی در مشکلاتتان ببینید.اوضاع مساعدتر می‌شود و راه موفقیت هموارتر.خوشبختانه این نکات مثبت برایتان اوقات دلپذیری را به ارمغان خواهد آورد. خبر خوب ایناست که امروز همه‌ی اتفاقات به سود شما رقم خواهد خورد. البته کاملاً دست از تلاش برندارید. تلاش کردن در راه اهدافتان می‌تواند اوضاع را بهتر از این کند. هرچند وقتی‌که اوضاع مساعد است بد نیست اندکی به خود استراحت بدهید.
 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین آذر ماه

امروز، پیدا کردن راهی برای ایجاد تعادل بین واقع‌گرایی و خوش‌بینی صرف‌نظر از شرایط موجود، کار مشکلی است. ازیک‌طرف اگر زیاده از حد اعتمادبه‌نفس داشته باشید دیگران ممکن است فکر کنند که شما قصد دارید اتفاقات را پررنگ‌تر جلوه دهید و داستان شما را باور نخواهند کرد. هرچند اگر به‌اندازه‌ی کافی خوش‌بین نباشید کسی پای صحبت شما نخواهد نشست و شما بی‌یار و یاور خواهید ماند.موفقیت شما درگرو توانایی‌تان در ایجاد تعادل است.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین دی ماه

امروز زیاد جدی با مسائل برخورد نکنید. با عوض کردن طرز برخوردتان به‌راحتی می‌توانید شرایط را عوض کنید. ممکن است در آغاز ممکن است از دست دادن جذبه‌ای که به‌سختی به دست آورده‌اید ناراحت‌کننده باشد ولی الآن وقت این است که رویه‌ی دیگری در پیش بگیرید. ایده‌های الهام‌بخشتان را با دیگران در میان بگذارید و مطمئن باشید که دستیاران تان مشتاقانه در اجرای آن‌ها کوشش خواهند کرد. دیگران برای قبول مسئولیت آماده به نظر می‌رسند اگر شما شانسش را به آن‌ها بدهید.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین بهمن ماه

یک برخورد غیرمنتظره در محل کار، روزتان را به شکل شاعرانه‌ای تغییر خواهد داد. انگار که در دنیای دیگری تغییر کوچکی در سرنوشت تان ایجادشده است. وقتی‌که همه‌چیز به نظر درست می‌آید و ناگهان حجاب بین دنیاها کنار می‌رود و تغییرات شگرفی ایجاد می‌شود. بعضی غافلگیری‌ها از بقیه قدرتمندتر هستند و اتفاقات امروز قطعاً می‌تواند در شما احساس شگفت‌انگیز و معنوی ایجاد کند. با تقدیر خود نجنگید و آنرا در آغوش بگیرید.

 
 

فال روزانه 6 آبان متولدین اسفند ماه

جای خجالت دارد اگر نیروی جادویی امروز را برای خیال‌بافی بیهوده هدر بدهید.کلید موفقیت را درتصورات تان جستجو نکنید. پشتکار تنها ابزاری است که دارید. شما دارای امتیاز خیلی خاصی هستید که باید به دیگران اجازه‌ی استفاده از آنرا بدهید. تا کشف کردن آن دست از تلاش برندارید.

 

مطالب مرتبط: