25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

مجموعه : عجیب ترین
25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

این فهرست از مجله تفریحی تالاب شامل موارد بسیار بدی اسـت، این ها 25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی هستند که واقعاً توسط انسانها مصرف شده اسـت.

 

باورنکردنی ترین چیزهایی که مردم واقعاً خورده اند

تا بـه حال شده که از کنار زیرسیگاری رد شوید و ناگهان بخواهید در ان حفاری کنید؟ نه؟ ما هم نداریم، اما باور کنید یا نه، این اتفاق میوفتد! بـه نظر می رسد، عده اي از مردم عجیب ترین اعتیاد بـه خوردن را دارند، و برخی افراد دچار حوادث عجیب‌وغریب «آشپزی» می‌شوند. در حالی‌که خواندن این فهرست را هنگام خوردن شام توصیه نمیکنیم، اما می‌خواهید این 25 مورد غیرغذایی باورنکردنی که مردم واقعاً خورده اند را بررسی کنید!

 

بیشتر بخوانید: تصاویر عجیب‌ ترین انسان های تاریخ بشریت

 

25. رنگ 

رنگ 

ان بچه اي که همیشه در دبستان رنگ می خورد را بـه خاطر دارید؟ خب، بـه احتمال زیاد او اینروزها درخشان ترین مداد رنگی در جعبه نیست. بـه این دلیل که خوردن رنگ می تواند باعث مسمومیت با سرب شود که می تواند منجر بـه آسیب غیر قابل برگشت مغزی و کندی رشد فیزیکی و ذهنی در کودکان شود. بـه طور جدی، خوردن رنگ یا تراشه های‌ رنگ می تواند بر کودکان و بزرگسالان تأثیر منفی بگذارد و حتی در موارد جدی منجر بـه مرگ شود.

 

24. صابون

صابون

Tempestt بومی فلوریدا بـه عنوان یک رشته پرستاری باید بهتر از خوردن صابون میدانست. این دختر 19 ساله در طول یک دوره استرس زا در زندگی خود هفته اي 5 تکه صابون می خورد، و هم برچسب های‌ هشدار دهنده و هم دانش دکتری خودرا نادیده می‌گرفت تا راه حلی پیدا کند. با این حال، او تغییر قلب را تجربه کرد، برای اعتیاد خود بـه دنبال کمک بودو از ان زمان تا کنون صابون نخورده اسـت. از قضا، او هرگز تمیزتر از این نبوده اسـت.

 

23. گچ

گچ

زن 22 ساله اي بـه نام کریستین در کودکی گچ را لیس می زد، اما ولع او برای ان خیلی زود باعث شد که مخفیانه ان را بخورد. هنگامیکه او اخیراً اعتیاد پنهانی خودرا برای خانواده و دوستان فاش کرد، از انها پرسید که آیا آن ها ان را امتحان خواهند کرد. هیچ کدام ان را دوست نداشتند.

 

22. آهنرباها

آهنرباها

توجه رسانه ها تنها چیزی نبود که خانواده پورتلند وقتی کودک نوپای خودرا سریع بـه اورژانس بردند جلب کرد. این دختر کوچک که درد شدید معده داشت، 37 آهنربا “باکی بال” را بلعید که سه سوراخ در قسمت پایین روده و یک سوراخ در معده او ایجاد کرد. وقتی پزشکان در ابتدا عکس اشعه ایکس را بررسی کردند، فکر کردند که او یک دستبند خورده اسـت، اما در واقع آهنرباها حلقه اي را در شکم دختر تشکیل داده بودند.

 

21. باتری ها

باتری ها

چه ناخواسته و چه عمدا، سالانه بیش از 3500 آمریکایی باتری را می بلعند. اگر جیوه درون باتری وارد جریان خون شود، انجام اینکار می تواند منجر بـه مشکلات جدی سلامتی مانند نارسایی کلیوی شود. اگر برای مدت طولانی در معده باقی بماند، اسیدهای معده در نهایت لایه بیرونی باتری را خورده و باعث مسمومیت با جیوه می شود. با توجه بـه تعداد زیاد بیماری های‌ ناشی از مصرف باتری، اکنون آن ها بـه گونه اي طراحی شده اند که مقاومت بیشتری در برابر اسید داشته باشند.

 

20. ادرار

ادرار

نوشیدن ادرار، که بـه ان اروفاژی نیز می گویند، از زمان‌های‌ بسیار قدیم وجود داشته اسـت، زمانی که مردم ان را برای اهداف مختلف بهداشتی، درمانی و زیبایی انجام می‌دادند. اینروزها، بـه نظر می رسد که فقط بیر گریلز از فیلم «مرد علیه وحشی» دراین مراسم عجیب شرکت می کند. در حالی‌که برخی منابع ادعا می کنند که ادرار را میتوان برای اهداف زنده ماندن در غیاب مایعات دیگر مصرف کرد، منابع معتبر متعددی «از جمله کتابچه راهنمای میدان ارتش ایالات متحده» توصیه می کنند که از ان پیش گیری شود.

 

19. شیشه

شیشه

مردی از اوهایو بـه نام جاش کتابی در مورد شیشه خوردن خواند و تصمیم گرفت خودش ان را امتحان کند. تنها در چهار سال، او بیش از 250 لامپ و 100 لیوان شراب و شامپاین مصرف کرده اسـت. او میگوید از خوردن ان لذت میبرد، زیرا بـه او «احساس گرمی» می دهد، اما اعتراف میکند که بیشتر بـه توجهی که برای خوردن لیوان میشود معتاد اسـت تا خود عمل.

 

18. دستمال توالت

دستمال توالت

زنی که در برنامه TLC “اعتیاد عجیب من” حضور داشت اعتراف کرد که روزانه نصف رول دستمال دستشويي می خورد. او گفت از احساسی که وقتی زبانش را لمس می کند و حتی در سینما بـه جای پاپ کورن از ان می خورد لذت می برد.

 

17. ورقهای خشک کن

ورقهای خشک کن

یک زن 35 ساله متوجه شد که بـه طور غیرعادی جذب عطر ورق های‌ خشک کن شده اسـت. او نتوانست در مقابل میل بـه گاز زدن یکی از ملحفه های‌ خوشبو مقاومت کند و بـه زودی شروع بـه خوردن ان ها بـه طور منظم کرد. اینروزها، او روزانه 8 شماره مصرف میکند و ادعا می کند که اگر درمانش را دریافت نکند، از انصراف رنج میبرد، زیرا خوردن انها بـه کاهش استرس کمک میکند. با این حال، مواد شیمیایی که بـه ملحفه ها رایحه خوشبو می بخشد، برای سلامتی او ترسناک اسـت. از جنبه روشن، درون او باید بوی افسانه اي بدهد.

 

16. شیشه پاک کن

شیشه پاک کن

زنی بـه نام کریستال بیش از 30 سال اسـت که 10 بار در روز شیشه پاک کن می خورد. بوی پاک کننده در کودکی دهانش را آب می کرد، بنابر این تصمیم گرفت ان را بچشد. او می گوید که بافت دانه اي این ماده “راضی کننده” اسـت.

 

15. خاکستر سیگار

خاکستر سیگار

زنی بـه نام بیانکا از کودکی شروع بـه خوردن ظروف سفالی کرد، اما میل او بـه خوردن اقلام غیرغذایی بـه زودی بـه ماده اي کمتر جذاب تبدیل شد – خاکستر سیگار. او ادعا می کند که بـه انها معتاد شده اسـت زیرا انها طعم “نمکی” و “شن” دارند. از آنجایی که بیانکا سیگار نمیکشد، برای تغذیه اعتیاد خود بـه خاکستر سیگار خواهر بزرگترش تکیه می کند.

 

14. کوسن های کاناپه

کوسن های کاناپه

یک زن فلوریدا بـه نام ادل بهترین غذای اسانی را کشف کرده اسـت – کوسن های‌ مبل. او در طول زندگی خود بیش از 200 پوند از مواد کرکی خورده اسـت، بـه این معنی که او بـه اندازه کافی بالشتک خورده اسـت تا هفت کاناپه و دو صندلی را پر کند.

 

13. اجسام مختلف فلزی

اجسام مختلف فلزی

یک مرد اتیوپیایی مجموعه اي از اشیاء فلزی با وزن بیش از 1.6 پوند را خورد. میخ‌ها، کلیدها، باتری‌ها و کلید درها در بین اشیایی که مرد طی دو سال بلعیده بود، پیدا شد. بـه طور معجزه آسایی، هیچ یک از ناخن ها اندام های‌ داخلی وی را سوراخ نکرد و عمل جراحی او موفقیت آمیز بود.

 

12. گلوله های خفن

گلوله های خفن

برای اکثر مردم، گلوله‌های‌ خفن عکسهایی از ژاکت‌های‌ زمستانی مادربزرگ را تداعی میکنند. با این حال، گلوله‌های‌ خفن درصورت استفاده غلط، اثر مخدر دارند. نفتالین، یکی از مواد موثره، درصورت استنشاق یا بلعیدن می تواند باعث آسیب شود و بـه‌ویژه برای کودکانی که گلوله‌ي نفد رابا آب نبات اشتباه میگیرند، خطرناک باشد.

 

11. چشمه های بستر

چشمه های بستر

عده اي از زندانیان ترجیح می‌دهند در هر جایی بـه جای زندان باشند – حتی در بیمارستان. زندانیان زندان مرکزی در رالی، کارولینای شمالی، فقط برای چند روز بـه طور منظم اقلامی را می بلعند تا فرار کنند. چندین زندانی بـه امید سفر بـه بیمارستان فنر تخت را خورده اند.

 

10. یک انگشتر دزدیده شده

یک انگشتر دزدیده شده

مردی انگلیسی هنگام انتخاب حلقه نامزدی برای دوست دخترش، حلقه اي را که بـه ان نگاه می کرد قورت داد و سعی کرد فروشنده را متقاعد کند که ان را پس داده اسـت. پلیس پس از عکسبرداری سریع از معده مرد با اشعه ایکس متوجه شد که واقعاً چه اتفاقی افتاده اسـت و چند روزبعد انگشتر بـه جواهرفروش بازگردانده شد. با این حال، بـه احتمال زیاد پس از همه ی چیز – بـه معنای واقعی کلمه – با ارزش کامل خرده فروشی بـه فروش نخواهد رسید.

 

9. سکه

25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

در طول 10 سال، یک فرانسوی 62 ساله موفق شد 650 دلار سکه یورو را ببلعد. خانواده او گفتند که این مرد هنگام بازدید از خانه دیگران سکه ها را می دزدید و آن ها را بـه عنوان میان وعده ذخیره می کرد. نیازی بـه گفتن نیست که انها بـه سرعت در شکم او جمع شدند تا این که سکه های‌ حیرت آور 12 پوندی خورد. هزینه جراحی که برای خارج کردن انها از معده او لازم بود بیش از مقداری بود که خورده بود. شاید او باید پول خودرا عاقلانه تر سرمایه گذاری می کرد.

 

8. سنگفرش

سنگفرش

یک زن چینی در دعوا با دوست پسرش بیش از 20 سنگفرش را قورت داد. او فکر می کرد که سنگ ها در نهایت از سیستم او عبور می کنند، اما وقتی این اتفاق نیفتاد، وادار شد برای برداشتن انها تحت عمل جراحی قرار گیرد. این که چرا او فکر میکرد بلعیدن سنگ‌فرش‌ها بـه او کمک می کند تا در بحث پیروز شود، موضوع دیگری اسـت.

 

7. مسواک

25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

یک زن 24 ساله اسرائیلی وقتی برای مسواک زدن روی سینک خم شد، بـه طور تصادفی مسواک را قورت داد. وقتی او بـه بیمارستان رفت، مسواک در عکس اشعه ایکس نشان داده نشد، بنابر این پزشک وی را بـه خانه فرستاد. وقتی روزبعد با درد شدید از خواب بیدار شد، برای گرفتن نظر دوم بـه بیمارستان دیگری رفت و پزشکان متوجه شدند که او واقعاً شی را بلعیده اسـت که بـه سرعت با آندوسکوپی خارج شد.

 

6. تیغ ریش تراش

25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

یک کهنه سرباز جنگ طوفان صحرا در یکی از قسمت‌های‌ «داستان‌های‌ ناگفته از E.R» ظاهر شد. پس از بلعیدن تیغ های‌ جرأت. او ممکن اسـت فکر میکرد خونسرد و سرسخت اسـت، اما تیغ‌های‌ تیغ میتوانند روده را سوراخ کرده ودر هنگام بلعیدن باعث آسیب جدی شوند. بـه علاوه، تنها راه برای برداشتن انها از طریق جراحی یا یک روش آندوسکوپی ناراحت کننده اسـت.

 

5. کرم نواری

کرم نواری

مهم نیست که یک رژیم غذایی مد روز چقدر احمقانه اسـت، حداقل یک نفر همیشه مایل اسـت ان را امتحان کند. یک رژیم غذایی معمولی بـه نام رژیم کرم نواری شامل خوردن لاشه گاو آلوده بـه دنبال کرم نواری اسـت. پس از مدت معینی، فرد رژیم‌دار برای کشتن ساکن جدید بدن دارو مصرف میکند. با این حال، این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که بیمار عمدا کرم نواری را در وهله اول بلعیده اسـت.

 

4. دندان مصنوعی

دندان مصنوعی

یک زن مسن در حین آزمایش “نوع خاص بوسه پرشور”؛ بـه طور تصادفی دندان مصنوعی معشوقش را قورت داد. خوشبختانه او نیازی بـه جراحی نداشت.

 

3. یک سوسک و یک چنگال

یک سوسک و یک چنگال

یک زن اسرائیلی در حال تمیز کردن خانه اش بود که یک سوسک بـه دهانش پرید. در تلاش برای از بین بردن حشره، او یک چنگال را در گلوی خود فرو کرد و بـه طور تصادفی ان را نیز قورت داد. چنگال در معده او فرو رفت و باید با عمل جراحی برداشته می شد، اما او با موفقیت سوسری را هضم کرد.

 

2. مو

25 مورد از عجیب ترین اقلام غیر غذایی که مردم واقعاً خورده اند

خدای مهربان توپ های‌ بزرگ از … مو؟ یک زن 18 ساله شیکاگوی بـه روش سختی یاد گرفت که معده انسان قادر بـه هضم و دفع مو نیست. پزشکان با جراحی یک گلوله موی 10 پوندی را که بیش از 15 اینچ طول داشت از شکم او خارج کردند. این دختر اعتراف کرد که سالها موهایش را می خورد اما بعد از عمل جراحی از بوقلمون سرد کنار رفت.

 

1. خاکستر انسان

خاکستر انسان

تعداد زیادی از ما تا سر حد مرگ بستگان خودرا دوست داریم، اما این زن این بیان را بـه سطحی کاملاً جدید ارتقا می دهد. پس از از دست دادن ناگهانی همسرش، بیوه 26 ساله در حال انتقال بقایای او از یک جعبه موقت بـه یک کوزه یادبود بود که مقداری از خاکستر روی دست او نشست.

 

او که نمی خواست بـه یاد او بی‌احترامی کند، تصمیم گرفت بـه جای پاک کردن خاکستر ان را ببلعد. این اقدام کوچک باعث شد که او طعم خاکستر شوهر فقیدش را که اکنون بـه صورت روزانه مصرف می کند، پیدا کند. اعتیاد بـه قدری جدی اسـت که او هرجا که می‌رود کوزه رابا خود می برد.

 

در پایان

آیا تا بـه حال درباره چشیدن طعم غذا های عجیب هم فکر کرده اید؟ غذاهایی که بعضا عجیب، جالب و یا چندش آورند. توی این پست چندتا از عجیب ترین غذا های دنیارو براتون آوردیم اگه دوست دارید باهاشون آشنا بشید این مطلب از دست ندید.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت