خرید و فروش در اینترنت

این مرد با سیبیل هایی که دارد باعث وحشت دزد ها شد ! (عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
این مرد با سیبیل هایی که دارد باعث وحشت دزد ها شد ! (عکس)

این مرد با سیبیل هایی که دارد باعث وحشت دزد ها شد ! (عکس)

 

سیبیل در این مرد باعث میشود مردانگی را به نشان دهد در ادامه با این مرد با سیبیل هایی که دارد باعث وحشت دزد ها شد سایت تالاب را دنبال کنید.

 

یکی از سربازان بازنشسته ارتش پاکستان با سبیل‌های کلفت و توان جسمی بالای خود همه را متعجب کرده است. ناصر‌الدین که اهل منطقه نگر کالونی از توابع ایالت گلگیت پاکستان است سبیل‌های کلفتی دارد که از طریق آن کسب درآمد می‌کند.

 

وی با اینکه از ارتش بازنشسته شده است هنوز توان جسمی خود را از دست نداده و به عنوان یکی از محافظان اصلی دانشگاه قراقورم مشغول به کار است.

 

به گزارش تالاب ناصر الدین معتقد است که سبیل‌های کلفتش تأثیر زیادی در انتخاب شدن وی به عنوان یک محافظ داشته است زیرا به سبب داشتن چنین سبیل‌هایی مجرمان از وی می‌ترسند و جرأت نمی‌کنند به محلی که وی از آن محافظت می‌کند نزدیک شوند.

 

ناصر الدین دارای 5 فرزند دختر و یک پسر است که البته فرزند هفتم وی نیز سبیلش است. ناصر‌الدین سختی‌های زیادی را برای رسیدگی به سبیلش متحمل می‌شود و ماهانه 40 تا 50 هزار تومان برای آرایش و چرب کردن سبیلش با انواع روغن‌های گیاهی هزینه می‌کند. از ناصر الدین برای شرکت در مسابقات جهانی سبیل نیز دعوت به عمل آمده است.