جستجو در تالاب

4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس)

مجموعه : عجیب ترین
4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس)

بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان

مردی که بدون اطلاع یک خلال دندان را قورت داده بود و همان باعث 4 سال بیماری دردناک او شده بود بالاخره درمان شد .خلال دندان ها یکی از بزرگترین معضلات هستند که استفاده از آنها باعث خارج کردن تکه غذا های گیرکرده در میان دندان ها و در مقابل باعث فاصله افتادن در میان دندان ها میشود که تاثیر منفی آن قابل ملاحضه تر از تاثیر مثبت آن می باشد.

 

از این رو بیشتر توصیه میشود تا بجای استفاده از خلال دندان های‌ چوبی از خلال دندان های‌ نخی که باریک تر و مقاوم تر هستند استفاده کنید که آن گونه بسیار راحت تر خواهید بود.

 

به گزارش تالاب اخیرا از قرار معلوم اتفاقی دردناک برای یک مرد 29 ساله چینی رخ داد که خوشبختانه با خوش شانسی تمام زنده ماند و توانست جان سالم بدر ببرد.

 

4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس)

4 سال بیماری دردناک بخاطر خوردن اشتباهی خلال دندان

 

مرد جوان 29 ساله ای که تنها با نام خانوادگی اش ” ژو ” شناخته شده است، از حدود 4 سال گذشته مبتلا به برخی بیماری ها و ضعف ها از جمله التهاب ریه و تب بالا شد و در طی این 4 سال به میزان 30 هزار دلار برای مراقبت های‌ پزشکی هزینه نمود و اما پزشکان موفق به درمان وی نشده بودند.

 

عده ای از پزشکان بر این باور بودند که وی مبتلا به سپتیسمی است و برخی دیگر بر این باور بودند که وی مبتلا به لوسمی است.اما در طی عمل جراحی اخیر پزشکان متوجه شدند که علت مشکلات سلامتی این مرد جوان تنها یک خلال دندان 6 سانتی متری بوده است که در دهلیز سمت راست قلب آقای ژو گیر افتاده بود که این خلال دندان چوبی به مدت چیزی نزدیک به 4 سال سلامتی را از وی گرفته بود!

 

با این وجود آقای ژو به خاطر آورد که در هنگام نوشیدن مایعات در کنار غذا همیشه خلال دندان را در لیوان می انداخت و گویی به همین دلیل خلال دندان را بدون آنکه خودش اطلاعی داشته باشد می بلعد.

 

این اولین و آخرین اشتباه وی نیست چرا که یک‌بار دیگر نیز در گذشته این مشکل را تجربه کرده بود و دندان پزشک موفق به خارج کردن آن از گلویش گردیده بود.

 


 

بیماری نادر این دو کودک زیبا

«لئو و الیوت تراورز» هردو نوعی بیماری نادر رنج می برند که بر اساس آن، اگر غذا نخورند به کما می‌ورند!

 

4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس) 

 

به گزارش میرر، برای کایلی تراورز، مادر خانواده، غذا دادن به دو لئو و الیوت به هیچ عنوان یک امر روزمره محسوب نمی شود: غذا دادن به منزله مرگ و زندگی در برابر گذر زمان است.

 

آن‌ها از نوعی بیماری عجیب و نادر رنج میبرند که بر اساس آن، اگر تنها دو ساعت غذا نخورند دچار حمله ناگهانی صرع و یا حتی رفتن به کما میشوند.

 

کایلی، 31 ساله، وادار است برای هردو پسرش غذا آماده کند. همین کار کایلی غذای لئو «2 ساله» را آماده کرد، او باید به فکر تهیه غذای پسر دیگرش الیوت «یک ساله» باشد، زیرا بدن آن‌ها توانایی ذخیره گلیکوژن را ندارد. گلیکوژن یکی از پلی‌ساکاریدهای اصلی برای اندوختن انرژی در بدن انسان و جانوران است.
 
هم کایلی و هم همسرش بن به خوبی می دانند که اگر تنها دو ساعت غفلت کنند، باید منتظر عواقب جبران ناپذیر آن باشند. کایلی می گوید: «آن‌ها هیچ سوختی در تانکر خود ندارند و همیشه نیاز به منابع انرژی جدید دارند.»

 

لئو

 

4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس)

 

او در ادامه می گوید: «من طبق معمول به شکل کاملا عصبی ساعتم را نگاه می کنم و با خودم می گویم آیا به آن‌ها غذا داده‌ام؟  لئو مانند تمام پسربچه‌های‌ دیگر است. هر وقت که به او می گویم بیاید غذا بخورد، فورا گوشت تلخی میکند یا حتی هنگام غذا خوردن مدام حواسش پرت چیزهای دیگر میشود… نمی دانم چطور به او بفهمانم که اگر غذا نخورد، زنده نخواهد ماند.»
 
شرایط بیماری آن‌ها آن قدر عجیب و نادر است که پزشکان را حتی پس از انجام معاینات نهایی به شک انداخته بود.

 

الیوت

 

4 سال تحمل بیماری عجیب بخاطر خوردن یک خلال دندان (عکس)

 

این دو یک دختر 7 ساله به نام چلسی نیز دارند که خوشبختانه مبتلا به این بیماری نیست. او البته مدام بدلیل بیماری دو برادر کوچکش کابوس میبیند.

 

شرایط حساس زندگی این خانواده موجب شد که بن، پدر خانواده، از کارش در محیط زیست استعفا دهد تا در امر نگه‌داری از کودکان به کمک مادر خانواده بیاید.

بیماری های‌ عجیب و دردناک در مقالات پایین مشاهده نمایید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی کسانی که تو ترافیک میزنن جاده خاکی
کلیپ دیدنی کسانی که تو ترافیک میزنن جاده خاکی