دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

مجموعه : عجیب ترین ها
دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

دختر عجیب و خارق العاده اهوازی همه را شوکه کرد.

 

او که 16 سال دارد (1395 )  اقدام به کشیدن سه خودرو به هم متصل شده کرد.

 

شاید تصور این که بخواهیم با دست هم وسایل سنگین را جابه‌جا کنیم، کمی سخت و دور از ذهن به نظر برسد، آن هم برای خانم‌ها که از نیروی جسمانی ضعیف‌تری نسبت به آقایان برخوردارند اما در اهواز دختری ۱۶ ساله وجود دارد که می‌تواند کارهای خارق‌العاده‌ای نظیر جابه‌جایی خودرو، آن هم با دندان انجام دهد.

 

به گزارش مجله تالاب ، فائزه سرلک، خواهر پهلوان پوریا سرلکی است که در انجام کارهای خارق‌العاده تبحر خاصی دارد و تاکنون موفق به جابه‌جایی یک هواپیمای فوکر ۲۸ تنی با دندان شده است.

 

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویردختر عجیب اهوازی

 

فائزه نیز همچون برادرش، آمال و آرزوهای بسیاری در ورزش دارد. این دختر ۱۶ ساله خوزستانی اکنون یک کاراته‌کا است و در کنار آن، به انجام کارهای خارق‌العاده نیز می‌پردازد و جابه‌جایی حداقل ۵۰ متر هواپیمای تک‌سرنشین، هدف بعدی او است.

 

امروز از ساعت ۹ صبح در هوای ۵۰ درجه اهواز با فائزه و پوریا همراه شدیم تا شاهد انجام کار خارق‌العاده‌ای از فائزه باشیم؛ او می‌خواهد سه خودروی پژو پارس، سمند و ال‌۹۰ را با دندان بکشد.

 

در محل مورد نظر حاضر می‌شویم و منتظر می‌مانیم تا سه خودرو برای این کار آماده شوند. فائزه می‌گوید “روز گذشته هوا بهتر بود و ای کاش امروز هم هوا مثل دیروز بود.” اگرچه در هوای شرجی و ۵۰ در جه اهواز کار برای فائزه جوان سخت‌تر بود اما من ذره‌ای هراس و نگرانی در چهره این دختر ۱۶ ساله که باید به او لقب “شیر زن” بدهیم، ندیدم.

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن

 

کم‌کم شرایط برای اجرای این حرکت مهیا می‌شود و فائزه که می‌خواهد این کار را تقدیم کشورش؛ ایران کند، پرچم ایران را به کمک برادرش روی لباس کاراته‌ای که به تن دارد، متصل می‌کند و سپس پوریا می‌آید و از او می‌خواهد که طناب را به دندان بگیرد و در ابتدا با انجام حرکاتی، گردن و فکش را برای انجام این کار بسیار سنگین آماده می‌کند.

 

مجله تالاب : فائزه طناب را به دندان می‌گیرد و با باز کردن دست‌هایش به طرفین، کار را آغاز و شروع به کشیدن خودروها می‌کند. فائزه با فشاری که متحمل می‌شود موفق می‌شود اولین خودرو که پژو پارس است را به حرکت درآورد و کم‌کم با وارد کردن فشار بیشتر، دو خودروی دیگر هم به حرکت درمی‌آیند.

 

تعداد اندک افراد حاضر در محل، در حین انجام این حرکت توسط فائزه، با تعجب نظاره‌گرند. با کشیدن ۱۶ متری خودروها توسط فائزه، او کار خود را با تشویق همین تعداد اندک و در سر داشتن جابه‌جایی هواپیمای تک‌سرنشین، پایان داد.

 

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

رکورد کشیدن سه خودرو پرشیا سمند تندر 90 با هم

 

فائزه ‌پس از اجرای موفقت‌آمیز این حرکت در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: خیلی خوشحالم که توانستم ایرانی‌ بودنم را ثابت کنم. من از ۱۰ سالگی ورزش و انجام کارهای خارق‌العاده را شروع کردم و زمانی که ۱۰ سال سن داشتم، یک پژو ۴۰۵ را با دندان کشیدم.

 

وی افزود: برخی با دیدن این کار خارق‌العاده که من و برادرم می‌توانیم آن را انجام دهیم، جو زده می‌شوند و می‌خواهند این کار را انجام دهند و حتما که آن‌ها قوی هیکل‌تر از من هستند و می‌توانند این کار را انجام دهند ولی آن‌ها نمی‌دانند که این یک نیروی خدادای است که در من وجود دارد.

 

این کاراته‌کای خوزستانی بیان کرد: آن‌هایی که می‌خواهند این کار را انجام دهند، باید بدانند هر لحظه ممکن است اتفاقی جبران‌ناپذیر نظیر در آمدن فک برای آن‌ها پیش بیاید؛

 

همین هفته گذشته با برادرم در حال کشیدن ماشینی با دندان بودم که دوست صمیمی برادرم که قهرمان مچ‌اندازی کشور است، زمانی که دید من یک دختر ۱۶ ساله هستم و می‌توانم این کار را انجام دهم،

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

 

جلو آمد و اصرار داشت که من هم می‌خواهم این کار انجام دهم و چطور یک دختر ۱۶ ساله می‌تواند و من نمی‌توانم!

 

برادر من هم به او گفت که این کار را انجام نده چرا که آسیب می‌بینی ولی او این کار را انجام داد و قبل از آن‌که حتی بخواهد خودرو را سانتی‌متری به جلو بکشد، فک او از جا درآمد و مجبور به عمل جراحی فک شد.

 

وی در ادامه با بیان این‌که به جوانان توصیه می‌کنم به خدا ایمان داشته باشند و ورزشی را که علاقه دارند، ادامه دهند، گفت: تا همه دست به دست هم دهیم و ایرانی سرافراز داشته باشیم.

 

سرلک بیان کرد:‌ درخواستی هم از مسوولان استان دارم و آن این است که از من و برادرم که قدم در این راه گذاشته‌ایم، حمایت کنند تا بتوانیم برای سرافرازی ایران تلاش کنیم.

 

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

وی با اشاره به اهدافش در آینده، گفت: در آینده نیز قصد دارم یک هواپیمای تک سرنشین را حداقل ۵۰ متر جابه‌جا و این رکورد را در گینس ثبت کنم. رکورد جابه‌جایی این هواپیما در حال حاضر در دست یک مرد مجارستانی است که موفق شده آن را  ۲۹ متر جابه‌جا کند.

 

این ورزشکار خوزستانی عنوان کرد: مسلما با توجه به سابقه‌ای که برادرم در انجام چنین کارهای خارق‌العاده‌ای دارد، به همه ثابت شده است که ما یک قدرت خدادادی داریم؛

 

وزنه‌برداران وقتی می‌خواهند وزنه را بالا ببرند با فریاد حجم زیادی از هوا را از دهان خود به بیرون می‌دهند و این کار از فشار وارد شده به آن‌ها می‌کاهد اما کسی که می‌خواهد با دندان چیزی را جابه‌جا کند نمی‌تواند حتی فریاد بکشد و باید با دهان بسته و در سکوت، تمام فشار را در خود بریزد و تحمل کند و حالتی که شبیه به یک انفجار درونی است در او رخ می‌دهد.

 

دختر اهوازی که سه خودرو را با دندان جابجا کردن + تصاویر

وی که در تحصیل هم جز نوابغ است، گفت:‌ سال دوم دبیرستان را در رشته تجربی با معدل ۲۰ به پایان رساندم. چندین سال است که در رشته کیوکوشین ماتسوشیما فعالیت دارم و حتی از من خواسته شده است که نماینده دفاع شخصی نین‌جا در بخش بانوان استان شوم ولی با توجه به مشغله‌های تحصیلی که دارم، متاسفانه نتوانسته‌ام این مسوولیت را قبول کنم.

 

به گزارش تالاب ، پوریا سرلک، برادر ۲۲ ساله فائزه نیز دارای نیروی خدادادی است و تاکنون موفق انجام کارهایی ازجمله کشیدن هواپیمای فوکر ۵۰ با دندان، خم کردن سکه با دندان، نگه داشتن دو میل ۵۰ کیلوگرمی به طور همزمان با دندان و کشیدن سه خودرو متصل بهم با دندان، شده است.