'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

دوقلوی عجیب از دو پدر در ترکیه

مجموعه : عجیب ترین ها
دوقلوی عجیب از دو پدر در ترکیه

تولد عجیب دوقلوی عجیب از دو پدر در ترکیه 

 
زن در پی بارداری با زایمان کردن و آزمایش خون را برای دو کودک خود انجام می دهد متوجه می شود این دو قلو ها از دو پدر هستند.یك مرد تركیه‌ای پس از تولد فرزندان دو قلویش متوجه شد كه فقط پدر یكی از این دوقلوهایی است كه همسرش به دنیا آورده است!!
 
 
به گزارش تالاب:وی كه به رابطه همسرش با مرد دیگری پیش از ازدواج اجباری با خودش مشكوك بود، درخواست انجام آزمایش دی ان آ روی فرزندان كرد كه معلوم شد، یكی از نوزادان، فرزند وی نیست.
 
 
به نظر می‌رسد همسر این مرد پس از این كه رابطه‌ای با مرد دیگری داشته از سوی خانواده‌ وادار شده با مردی كه اكنون شوهر اوست، ازدواج كند. شوهر این زن تصمیم گرفته همسرش را طلاق دهد و نوزاد پسری را هم كه در واقع فرزند خودش نیست، طرد كند كه این كودك هم اكنون تحت سرپرستی دولت تركیه قرار گرفته است.
 
 
پروفسور «روسن آیتاك» ـ رییس بخش زنان و مامایی در دانشگاه آنكارا نیز اعلام كرده كه وقوع چنین پدیده‌ای در انسان‌ها بسیار نادر است.
 
 

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
توانایی های عجیب مرد 24 انگشتی + عکس این مرد عجیب لقب مرد 24 انگشتی را دارد. این انگشت های اضافه انگار هم خیلی برای این مرد بد نبوده و باعث افزایش توانایی هایش شده اشت. به گزارش تالاب ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای عجیب ولی واقعی زن جوان و جن ها
مشاهده بیشتر