زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

مجموعه : عجیب ترین ها
زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

با زنی آشنا میشویم که به دلیل بیماری نادری که دارد بو های بد و زننده ای دارد در ادامه با زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد در سایت تالاب آشنا شوید.

 

زن جوانی که بی دلیل بدنش همیشه بوی زننده ای میدهد در زندگی خود دچار مشکلات فراوانی شده است . به گزارش تالاب یک بیماری متابولیک کمتر شناخته شده و بسیار نادر که خیلی از مردم در مورد آن اطلاعی ندارند باعث شده است این زن 36 ساله به طور مداوم و همیشگی بوهایی نظیر بوی ماهی یا بوی مدفوع بدهد و مورد طعنه و اذیت و آزار و توهین بسیاری از مردم باشد در حالیکه وی مرتب و روزی چندبار استحمام میکند و لباسهای تمیز میپوشد.

 

زنی به نام کِلی فیدو،که در شهر منچستر بزرگ شده است از سندروم بوی ماهی  Trimethylaminuria رنج می‌برد. بیماری او در سال 2015 و پس از گذشت زمان زیادی تشخیص داده شد .به گفته‌ی کلِی این بیماری باعث می‌شود سیستم‌های دفع بوی بدن انسان از کار افتاده و نفس، بدن، عرق انسان، بوی بسیار بد و زننده‌ای مانند بوی ماهی خام و گندیده را بدهد که واکنش‌های تند اطرافیان را به همراه دارد.همه مردم به خاطر بیماری عجیب این زن از او فاصله می گیرند.

 

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

 

کلی در مقطعی روزی 4 بار به حمام میرفته ،چند بار در روز لباسهایش را کاملا تعویض کرده و از دئودرانت های مختلف و ماسک استفاده نموده است اما تمام اینها بی تاثیر بوده ! 

 

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

 

به گفته‌ی کلِی این بیماری باعث می‌شود سیستم‌های دفع بوی بدن انسان از کار افتاده و نفس، بدن، عرق انسان، بوی بسیار بد و زننده‌ای مانند بوی ماهی خام و گندیده را بدهد که واکنش‌های تند اطرافیان را به همراه دارد. همچنین یاد آور شد که فکر می‌کند، تنها ۳۰۰ الی ۶۰۰ نفر در کل جهان به این سندروم مبتلا باشند.

 

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

 

شرایط این بیماری به گونه ایست که بدن قادر به شکستن ترکیبات غذایی خاص مانند کولین نیست و آنزیمهای موجود در بدن ناقص بوده و همچنین بدن در مقابل هضم پروتئینها ناتوان است و همین سبب ایجاد بوی بد میشود. این زن ۱۶ سال پیش با فرد مورد علاقه اش آشنا و ازدواج کرد.

 

 

 

همسر ۴۵ ساله او می‌گوید:بعضی وقت‌ها واقعا از بوی او اذیت می‌شوم، ولی سعی می‌کنم به روی کِلی نیاورم و ضمن حمایت به او روحیه بدهم.

 

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس   

در حال حاضر کلی روزانه مرتب قرص B-2 مصرف کرده تا به آنزیمهای گوارشیش کمک نماید همچنین او از خوردن کربن چوب فعال بهره میبرد.  او در طول روز ۴ بار دوش می‌گیرد و اکثر اوقات از اسپری خوشبو کننده استفاده می‌کند، اما مدام در اضطراب به سر می‌برد که اطرافیانش اذیت نشوند و مبادا با وی برخورد تند و ناراحت کننده‌ای داشته باشند. برای همین، کار در شیفت شب پرتونگاری بیمارستان اولدهام را به عهده گرفته است تا کمتر با مردم جامعه در ارتباط باشد، بلکه به این صورت از استرس خود کمی بکاهد.

 

کلی در مدرسه بشدت منزوی بود و مورد اذیت و آزار قرار میگرفت

زن عجیبی که همیشه بوی مدفوع ماهی میدهد + عکس

 

کِلی فیدو می‌گوید:در حال حاضر با این مشکل تا حد زیادی کنار آمده ام، اما نمی‌توانم قول بدهم در مقابل اعتراض دیگران ناراحت نشوم، فقط سعی می‌کنم با توضیح دادن شرایط جسمی خود آن‌ها را توجیه کنم.در حال حاضر شماری از همکاران این زن در بیمارستان سلطنتی اولدهام که از تحصیلات و اطلاعات علمی برخوردارند با وی رفتار مناسب تری داشته و شرایط بیماری او را درک میکنند.

 

به گزارش تالاب فیصل بشیر به عنوان پرتونگار در کنار این زن جوان کار میکند و میگوید شما میتوانید بوی بدن او را تا راهرو نیز استشمام کنید ! کلی در شیفت شب کار میکند.فیصل میگوید این سخت است که کارکنان و برخی مراجعین و بیماران از بوی بد کلی شکایت کنند درحالی که تو میدانی او کلی انسان بسیار خوب و تمیزیست و این بو ناشی از بیماریست نه عدم توجه به نظافت یا بی شخصیتی!

 

جدیدترین مطالب سایت