مجموعه : عجیب ترین
بروزرسانی : 21 آبان 1402

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

آیا آمریکایی ها توانسته اند با فضایی ها ارتبط بر قرار کنند؟ راز عکس و نوشته هاي‌ عجیب دلار چیست؟

علامت ها و راز های دلار امریکا

عجایب دلار چیست؟

اگر یک دلاری را لوله کنید چنین شکل سمت راست دلار به شکل آدم فضایی تبدیل خواهد شد. برای دیدن تصویر آدم فضایی روی دلار باید در نور خاصی دیدن نمایید یا چشمان خودرا کمی باز و بسیته کنید و از زیر مژه خود به تصویر نگاه کنید تا تصویر زیر برای شما نمایان شود.

عکس واقعی روی دلار

اسکناس هاي‌ رایج هر کشوری بسته به فرهنگ و اصالت خود با نقش و نگار هاي‌ مختص آن کشور چاپ میگردد دلار ایالات امریکا واحد پول رایج ایالات متحده ایالات امریکا است. کنگره ایالات متحده ایالات امریکا در 6 ژوئیه 1785 دلار را پول رسمی کشور آمریکا تصویب کرد.در ادامه تصویر واقعی که به صورت مخفی روی دلار چاپ شده است را مشاهده میکنید که شاید دریک نگاه متوجه این چهره نشوید.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

عکس آدم فضایی بر روی دلار

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج هاي‌ دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روزبعد ازآن ؛ حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد .

طراحان این اتفاقات از سال ها پیش و بر مبنای پیشگویی هاي‌ نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود رابه تحقق برسانند.

بدون شک باید سمبولیسم و نمادگرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است . که قبلا در مقاله ای دیگر با عنوان “نماد هاي‌ ماسونی مصر باستان” مفصل به آن پرداختم .

اصولا صحبت از نمادگرایی ماسونی نه دراین مجال بلکه خود فرصتی مفصل می طلبد اما انچه قصد دارم دراین جستار به آن بپردازم صرفا نمادگرایی این جریان در دلار آمریکاست که به طرز شگفت انگیزی گویا مرامنامه و مانیفست یهودی– فراماسونری آنهاست تا وسیله ای برای داد و ستد.

ششم ژوئيه سال 1785كنگره آمريكا « که در آن زمان، تنها يك مجلس بود» به اتفاق آراء دلار«« Dollar را واحد پول آن كشور قرار داد.

پيش از استقلال ايالات متحده یعنی در 4 ژوئیه 1776 ؛ پول انگلستان «ليره» در 13 مهاجر نشين انگليسي آمريكاي شمالي رايج بود.

در جريان انقلاب، آمريكائيان سكه نقره ای اسپانيا به نام «دلار» را كه در مكزيك رايج بود وسيله داد و ستد قرار داده دادند و به همين دليل نام پول ملي خودرا «دلار» گذاشتند.

به گزارش تالاب سكه دلار نقره ای از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رايج بود كه اسپانيايي ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمريكا منتقل ساختند.

اس با خط عمودي« $» كه علامت بين المللي دلار است نيز از اسپانيايي ها اقتباس شده كه پول خودرا با علامت P «پي» مشخص ميكردند و اين «P» در آمريكاي شمالي به تدريج و در جريان نوشتن به شكل «$» درآمد.

روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد ازآن نیز از این امر مستثنا نبودند.

اما اسکناس 1 دلاری بعنوان اولین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه هاي‌ ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز ازآن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد.

پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی راجع به برخی اعداد مقدس ماسونها را لازم میدانم .

اولین شماره 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ؛ تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند ،تعداد 9 گوی درخت کابالا، تعداد ضربه هاي‌ درجه استادی و…«3» اشاره دارد.

دومین شماره 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر «مجموع ستارگان 5 و 6 پر»؛ تنها شماره دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمیکند و …«4» اشاره دارد.

سومین شماره 13 است که بدون شک از مهم‌ترین نشانه هاي‌ تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ؛ 13 تکه ازبدن اوزیریس که توسط ایسیس«خدایان مصر باستان» پیدا شد ؛ خیانت سیزدهمین نفر«یهودا اسکاریوتی» به حضرت مسیح «ع» و … مدنظر است.

چهارمین شماره 33 است که اشاره دارد به 33 رتبه و درجه فراماسونری ؛ حاصل ضرب شماره مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی «11* 3=33» ؛ سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن«البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان» و…

پس از این مقدمه نسبتا طولانی در ذیل به ترتیب به برخی از نشانه ها ي یهودی- ماسونی موجود دریک دلاری اشاره می‌گردد:

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

الف : نمادهی ماسونی در روی 1 دلاری:

1- درج تصویر جرج واشنگتن بعنوان اولین رییس جمهور ایالات امریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه 33 دراین تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه هاي‌ ماسونی است.

2- استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ وزارت دارایی امریکا در شکل ^ مانند . البته خود شکل ^ ؛ نماد مردانگی در مصر باستان و در بین یبوسی ها بوده و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی «گروهبان و استوار» کاملا مشهود است.

3- استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن«دایره هاي‌ قرمز رنگ»

4- استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار «بیضی هاي‌ سبز رنگ» که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه هاي‌ ماسونی برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل «همان فراماسون درجه 33 »است.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

5 – گنجاندن تصویر جغد در گوشه بالایی و سمت راست دلار به گونه ای کاملا ماهرانه و مخفیانه که به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .«دایره ها و فلش آبی رنگ»نا گفته نماند که جغد نماد یهودی مارانوس «یهودی که برای پیشبرد اهدافش دین خودرا مخفی میکند» است و به این نکته اشاره دارد که کشور ایالات متحده با چه اندیشه و مبانی فکری تاسیس گشته است البته فقط و فقط ذکر نقش یهودیان و پیوریتنهای موثر در تاسیس امریکا خود به تنهایی کتابی قطور می‌شود که فرصتی دیگر را می طلبد.در تصویر هوایی از کنگره کشور آمریکا نیز به آسانی میتوان تصویر جغد را در اطراف این ساختمان تشخیص داد.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

6- نباید از طراحی هاي‌ تار عنکبوت مانند زمینه دلار به سادگی گذشت چراکه به طرز ماهرانه ای نماد ها ونمادهای مورد احترام و تقدیس ماسونها و یهودیان را در آن خواهید یافت . بعنوان نمونه خرگوش نیم رخ که چشم چپش به سمت بیننده است دقیقا در روبروی تصویر پنهانی جغد برایتان به رنگ سفید مشخص گشته است.

«لوگوی p l a y b o y که از نشانه هاي‌ غیر اخلاقی و سین کاف سیین است نیز از همین نماد گرفته شده است»

شایان ذکر است از دیدگاه سمبولیک برخی حیوانات مانند مار ؛ جغد ؛ خرگوش ؛ ققنوس«پرنده افسانه ای» و بز برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس هستند اما از این میان جغد به سبب گردش سیصدو شصت درجه ای گردنش و نیز خرگوش بدلیل این‌که همیشه بیدار است نماد هوشیاری و تسلط گشته اند. که از دیدگاه ماسونها این خصیصه بسیار مهم می‌نماید و الگوی چشم جهان بین که در باره آن سخن خواهیم راند نیز گواهی بر این مدعاست.

از سوی دیگر نیز اگر دقت فرمایید با فرهنگ سازی جریان فراماسونری از طریق کارتونها ؛ داستانها و.. خرگوش نماد با هوشی ؛ جغد و بز نیز نماد حکمت و دانایی گشته اند .

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

ب: نمادهی ماسونی در پشت 1 دلاری:

1 – مهر بزرگ امریکا:

قبل از تعطیلی مجلس ایالات امریکا در تاریخ چهارم جولای 1776؛ کمیته ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از انها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می شد که پیش نویس بیانیه استقلال ایالات امریکا را تهیه کردند.

ایشان افراد اولین کمیته به حساب می آمدند. قبل ازآن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارایه شد.

وی دراین طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب دراین میان تعلق تقریباً تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی بکار گیری نماد هاي‌ گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که به سبب تعدد ؛ باید آن را مهر ماسونی امریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ؛ و در پنجه دیگر 13 تیر .

دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.

در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده «E PLURIBUS UNUM» که به معنی “وحدت از کثرت” است «اشاره به ایالات متحده» اما نکته جالب تعداد حروف این جمله بوده که شامل13 حرف است .

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر«ستاره داوود» را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .

بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید «پرچم امریکا» نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون مشهور ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .

البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر این‌که دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب میشود.

در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون«به عبارتی شاخه درخت غار» را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی بطرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این‌که درسال 1945 “هری ترومن” سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن رابه سمت شاخه زیتون صادر کرد.«6»

در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!!

و معرفی کشورش بعنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها «نماد جنگ»به سمت شاخه زیتون «نماد صلح» چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بودو آن ها خودرا از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال«1945» کسر کنیم شماره حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می‌شود «13*13 =169».

2 – در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار «داخل بیضی هاي‌ قرمز» 13 میوه قرار گرفته است .

3- در وسط دلار عبارت «IN GOD WE TRUST» به معنی ما به خدا اعتقاد داریم «داخل بیضی آبی رنگ» نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار درسال 1957 و در اوج کشمکش هاي‌ جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و کشور آمریکا برای جلب نظر کشور هاي‌ مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.

جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لي ماسونها که در نهان هیچگونه سنخیتی بین خود و خدا نمیدیدند ؛ دریک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت « IN GOD WE TRUST» از سکه هاي‌ یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ؛ اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خودرا آشکار نمودند که در نهایت وادار به پوزش خواهی از مردم ایالات امریکا شدند .

سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش “من از دروغ بدم می‌آید” است.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

4- مهر اعظم ایالات متحده امریکا :

این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می‌توانید آن را درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامانوس به چشم می‌خورد که نماد هرم خئوپوس آرامگاه فرعون و نشان عالی انجمن هاي‌ فراماسونری است.

این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به 72 نیرو یا نام خدای کابالیستها.«8» که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر هاي‌ عضو در حلقه ” صاحب دلان”

بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی ” ANNUIT COEPTIS ” به معنی خدا همیشه یاور ماست ؛ نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت ” IN GOD WE TRUST ” است .

البته برخی از زبان شناسان غربی آن را “announcing conception”به معنی “آشکار کردن رشد مخفی” معنی نموده اند چراکه conception”” در زبان انگلیسی ” لقاح‌ تخم‌ وشروع‌ رشد جنين‌ ” معنی میدهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.

در زیر این هرم عبارت ” NOVUS ORDO SECLORUM ” به زبان لاتین نوشته شده است.

که به معنای”NEW WORLD ORDER” یعنی “نظم نوین جهانی ” یا “حکم جدید برای جهان” است که شما بارها آن را در سخنرانی هاي‌ سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده اید.

برخی نیز این عبارت لاتین را “new order of the secular” به معنی “نظم جدید سکولاریسم ” معنی نموده اند.

مجموع برگها و میوه هاي‌ موجود در پشت دلار 72 عدداست که همانگونه که توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستهای یهودی در امریکاست.

پشت هرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاهانی روییده است . منظور از بیابان آشوب در اروپا و جنگ هاي‌ متوالی است که ماسونهای ایالات امریکا به امید تاسیس حکومت جهانی ِ ماسونی – یهودی خویش.خودرا ازآن بیرون کشیده و اولین کشور ماسونی جهان را تاسیس نمودند.

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا و در وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد “RA” از خدایان مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ؛ یونانیان آن را ستاره صبح می‌دانستند و همواره آن رابه صورت درخشان ترسیم می‌نمودند.

با این‌که شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عينه اليمنى ممسوحه والأخرى في جبهته تضيء كانها كوكب الصبح «چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می‌دهد گویا ستاره صبح است» .

راستش انسان از این همه ی شباهت به شگفت می‌آید چراکه اگر تصویر را زوم کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی هرم متوجه خواهید شد که این چشم ؛ چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز این‌که لوسیفر را در اسطوره شناسی یونانی ستاره صبح میدانند انسان را حیرت زده میکند.

چشم لوسیفر بر همه ی جهان کنترل داشته و هنگامیکه نظم نوین جهانی به ثمر برسد «تخرییب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی – یهودی برجهان» قسمت فوقانی هرم به بدنه آن خواهد چسبید. اگر اندکی دقت فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ دراین مورد نیز خواهید شد .

در واقع گروه فرانکلین می‌خواستند که مهر منعکس کننده مشیت الهی باشد و دراین راستا بلاتکلیفی اسباط اسرائیلی رابه نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره یهودیان به معبد سلیمان باز نگردند این هرم نا تمام خواهد ماند.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

در قاعده هرم عبارتی «اعداد» یونانی “MDCCLXXVI” نقش بسته که از نظر ارزش عددی «جمع حروف به صورت ابجد» همانگونه که در تصویر میبینید برابر با 1776 سال استقلال امریکاست . اما اگر این حروف را بر روی اهرام ثلاثه مصر باستان درنظر بگیرید جمع قاعده این اهرام همانگونه که در تصویر ارزیابی شده است برابر با 666 می‌شود که شماره لوسیفر یا همان شیطان است.

البته ماسونها بارها تلاش کردند تا با دلایل واهی این وابستگی شدید خود به کابالای یهود و مصر باستان را مخفی نگه دارند برای نمونه جوزف کمبل ،اسطوره شناس مشهور ؛ می‌گوید:

هنگامیکه در سطوح پایین هرم قرار دارید،میتوانید این سو یا آن سو باشید.اما هنگامیکه به راس می‌رسید همه ی نقاط به یک دیگر میرسند و اینجاست که چشم خداوند«!!!» گشوده میشود.

عبارت”ANNUIT COEPTIS” عقیده فرانکلین بود که یک نفر به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد اما چند نفر با کمک خدا قادر به انجام هر کاری هستند.

اکنون قضاوت با شما ست آیا این نمادها و نوشته هاي‌ عجیب این معنا را می‌دهد؟ آیا برای بیان این‌که به کمک خدا احتیاج داریم باید چشم چپی را در حالت جدا و درخشان بر روی هرم خئوپوس قرار دهیم ؟ !!!! و..

اگر هرم گیزا یا خئوپوس را در درون یک ستاره شش پر«ستاره داوود» قرار دهیم نتیجه شگفت آور خواهد بود به گونه ای که حروفی که در منتهی الیه گوشه هاي‌ ستاره قرار می‌گیرند«مطابق تصویر» واژه “MASON” را می سازند.

5- استفاده از تکنیک ORIGAMI :

اریگامی تکنیکی است که در آن با تا زدن و یا برش کاغذ بتوان شکل هاي گوناگونی درست کرد. در طراحی دلار به طرز هنرمندانه و ماهرانه ای از این تکنیک بهره برده اند که البته در طراحی اسکناسهای دیگر دلار نیز ازآن استفاده شده است.ولی در خود اسکناس 1 دلاری موارد متعددی وجوددارد که برای نمونه یک مورد آن همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید توضیح داده میشود.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

اگر شماره 1 در گوشه دلار را از وسط به صورت عمودی تا بزنید شکل شماره 1 حاصل میگردد با تکرار این شکل به صورت تقارنی شکل شماره دو به دست می‌آید از به هم چسباندن این دو شکل و پاک کردن فضای اطراف آن در نهایت شکل 4 که سر مار است حاصل میشود . گفتنی است این مورد یکی از موارد استفاده از خطوط تار عنکبوتی زمینه دلار است و طراحان دلار موارد متعدد دیگری را نیز نهان نموده اند.

همانگونه که قبلا نیز گفته شد مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جاییکه آن بعنوان حیوان خانگی خود استفاده می نمایند.

اما نکته جالب و مهم اینجاست که بعد از این تکنیک اریگامی بر روی سر مار عبارت”OMO” حاصل می‌شود که بنا به عقیده شیطان پرستان اولین واژه هستی است که شیطان آن رابه انسان آموخت. همین حالا نیز در جلسات ورد خوانی و آیین عبادت ” RITUAL” شیطان این واژه مکررا مورد استفاده قرار میگیرد.

همانگونه که عرض نمودم از تکنیک اریگامی در طراحی دلار هاي‌ جدید بیشتر استفاده شده است اما با توجه به طولانی شدن این مقاله از بیان موارد دیگر اجتناب نموده و تنها یکی از شواهد دسیسه فراماسونها در طراحی حادثه یاز ده سپتامبر را بیان می نمایم .

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج هاي‌ دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روزبعد ازآن ؛ حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سال ها پیش و بر مبنای پیشگویی هاي‌ نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود رابه تحقق برسانند.

لذا برج هاي‌ دو قلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان ” بواز “و “جاکین” ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه این دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد .

در ساختگی بودن حادثه یازده سپتامبر هیچ شکی نیست و دلایل و مدارک مستدل و مستند غیرقابل کتمانی وجوددارد که تبیین انها دراین مقاله و دراین مجال نمی گنجد اما با توجه به موضوع مورد بحثمان یعنی نشانه هاي‌ ماسونی دلار، استفاده از تکنیک اریگامی نتایج باور نکردنی را بر ملا می سازد.

عجایب دلار و اسرار پنهان در دلار چیست ؟ (عکس)

اگر مطابق شکل اسکناسهای 5 ؛50؛20؛10 و100 دلاری را مطابق الگو«تقریباً شبیه موشک» تا بزنید نخست «شماره یک» در 5 دلاری دو برج سالم را مشاهده میکنید.

در 10 دلاری «شماره 2» نوک برج ها آتش میگیرد، در 20 دلاری «شماره 3» آتش گسترش بیشتری پیدا کرده و پایین تر آمده و نهایتا در 50 دلاری «شماره 4» هر دو برج فرو می ریزند و در اسکناس صد دلاری «شماره 5» فقط دود حاصل از سوختن آن ها ست که دیده میشود.

انچه دراین جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط دستگاه بنیانگذاران و حکومت گردانان ایالات متحده با عقاید الحادی ؛ کفر آمیز و شیطانی را بیان می دارد ؛ صد البته تبیین جزجز فعالیتها و دسیسهای انها مثنوی صد من خواهد شد و حتی آنچه در باره دلار بیان گشت اندکی از ماجرا بود.

نویسنده تحقیقات بیشتر دراین زمینه رابه شما خوانندگان عزیز و گرامی محول می گرداند. آن شا الله در آینده به گوشه هاي‌ دیگری از دسیسه چینی هاي‌ این جریان اشاره خواهد گشت.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت