دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

عجیب ترین روش ها برای رسیدن به آرامش

مجموعه : عجیب ترین ها
عجیب ترین روش ها برای رسیدن به آرامش

عجیب ترین روش هنرمند چینی برای رسیدن به آرامش

این هنرمند چینی برای رسیدن به آرامش فکری و ذهنی برسد با قرار دادن سر گوزن بر سر خود این عمل را انجام می دهد هنرمندان بیشتر زمانی به ایده های خوبشان دست پیدا می کنند که در آرامش باشند و بتوانند حالت آرام درون خودشان را کشف کنند

 

و برای رسیدن به این حالت رفتارهای مختلفی از خودشان نشان می دهند. به گزارش تالاب “لو دان” یک نقاش و هنرمند چینی یکی از عجیب ترین روش ها را برای رسیدن به آرامش دارد.او همیشه کله یک گوزن را روی سرش می گذارد تا به آرامش واقعی دست پیدا کند.

 

از سال ۲۰۰۹ او هر روز با کله یک گوزن زندگی خودش را آغاز می کند وابتدا تنها در خانه و این روزها همه جا این کله روی سرش است و باعث شد تا لقب مرد گوزنی را به او بدهند.

 

او می گوید گوزن یک آرامش درونی دارد که باعث می شود ایده های خوبی به ذهنش برسد و از آن زمان تا کنون توانسته نقاشی های زیباتری را بکشد. او قصد دارد تا آخر عمر خود با سر گوزن زندگی کند.

 

برچسب‌ها:

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
این قبیله عجیب بدون لباس زندگی میکنند (+عکس) قبیله عجیبی که بدون لباس زندگی میکنند مانند انسان های اولیه...شنیدن و یادیدن خیلی از چیزها دور از تصور است مثل: قبیله كومبای در یكی از استان های اندونزیایی كشور ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
مشاهده بیشتر