دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

عشق و ازدواج این مرد با درخت کریسمس

مجموعه : عجیب ترین ها
عشق و ازدواج این مرد با درخت کریسمس

عشق و ازدواج دیدنی این مرد با درخت کریسمس بعد از ازدواج های عجیب و غریب انسان ها با سگ و خر و دلفین و حیوانات دیگه حالا این مرد تصمیم گرفته با درخت ازدواج کنه آخه یکی نیست بگه مگه آدم قطع که با حیوانات و اشیاء ازدواج میکنین

عشق و ازدواج این مرد با درخت کریسمس
به گزارش تالاب : مرد انگلیسی كه برای جشن‌های كریسمس هر روزه خود مشهور شده است، اكنون قصد دارد با درخت كریسمس خود ازدواج كند!

«اندی پارك» 47 ساله ، طی 17 سال گذشته هر شب، شام كریسمس خورده است. «پارك» كه به آقای «كریسمس» معروف شده تاكید دارد: من بیش از هر چیز دیگری عاشق درخت كریسمسم هستم و به همین دلیل می‌خواهم با آن ازدواج كنم.
 

عشق و ازدواج این مرد با درخت کریسمس
به گزارش روزنامه‌ ساندی تایمز ، او می‌گوید : من هم اكنون برای درختم یك حلقه ازدواج خریده‌ام، اما هنوز مطمئن نیستم كه آن را به كدام شاخه‌اش می‌خواهم بیاویزم، تنها مشكل پیدا كردن یك كشیش محلی است كه بخواهد این مراسم را انجام دهد!! «پارك» همچنین می‌گوید: هر چند فقط دو سال است كه این درخت پلاستیكی را دارم، اما احساس می‌كنم واقعا مثل بهترین دوست من است و هرگز از تماشای آن در اتاق نشیمن خانه‌ام خسته نمی‌شوم.
 
 

مطالب مرتبط :

 

برچسب‌ها: ,

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
عجیب ترین آتشفشان… آتشفشان یکی از پدیده های طبیعی و دائمی زمین شناسی است که در طول تاریخ زمین شناسی نسبتا بدون تغییر باقی مانده و در ایجاد، تحول و تکامل پوسته و ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آخرین ساعات زندگی دیکتاتور بزرگ هیتلر چگونه گذشت ؟
آخرین ساعات زندگی دیکتاتور بزرگ هیتلر چگونه گذشت ؟
مشاهده بیشتر