پسر نوجوانی که در مراسم ختمش ناگهان جان گرفت (عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
پسر نوجوانی که در مراسم ختمش ناگهان جان گرفت (عکس)

پسر نوجوانی که در مراسم ختمش ناگهان جان گرفت (عکس)

 

پسر نوجوانی که پس از چند روز ایست قلبی کرده بود ناگهان در مراسم ختم و تشیعش زنده شد در ادامه با پسر نوجوانی که در مراسم ختمش ناگهان جان گرفت سایت تالاب را دنبال کنید.

 

بستگان و خانواده پسر نوجوانی که در تابوت قرار داشت از دیدن چشمان باز و حرکت دست و پای پسر 17 ساله بهت زده شده و وحشت کردند ! این پسر نوجوان که قرار بود دقایقی بعد به خاک سپرده شده و دفن شود پس از زنده شدن در تابوت سریعا به بیمارستان منتقل شد !

 

پزشکان شانس زنده ماندن این نوجوان را که ماه پیش توسط یک سگ هار مورد حمله قرار گرفته بود بسیار کم اعلام کرده بودند.

 

” کومار مارواد ” ، نوجوان ۱۷ ساله اهل روستای ” ماناگاندی” هندوستان در مراسم تدفینش ناگهان زنده شد. وی بعد از باز کردن چشمهایش و تکان دادن دست ها و پاهایش بلافاصله دوباره توسط خانواده اش به بیمارستان منتقل شد.

 

پسر نوجوانی که در مراسم ختمش ناگهان جان گرفت (عکس)

 

بنا به گزارش رسانه های هند، وی که حدود یک ماه پیش توسط یک سگ هار ولگرد مورد حمله قرار گرفته بود در بیمارستان بستری شده بود. خانواده ای نوجوان بعد از اعلام پزشکان مبنی بر پایین بودن شانس زنده ماندنش، او را به منزل منتقل کرده بودند. بنا به تشخیص پزشکان، عفونت تمام بدن وی را تحت تاثیر قرار داده بود و وی فقط چند روز دیگر می توانست دوام بیاورد.

 

” شارناپا نایکار” برادر خوانده وی در این خصوص گفت : ” بعد از جواب منفی پزشکان برادرم را به خانه منتقل کردیم. بعد از گذشت چند روز، هنگامی که مطمئن شدیم وی مرده است مشغول انجام مراسم تدفین شدیم. در راه انتقال وی به قبرستان ناگهان او شروع به تکان دادن اعضای بدنش کرد و سپس چشمانش را باز کرد.”

 

گفتنی است؛ این نوجوان در حال حاضر در بیمارستان در شرایط وخیم بسر می برد.

 

 

 

جدیدترین مطالب سایت