دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

پوست آبی این مرد واقعا حیرت انگیز است ! (+عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
پوست آبی این مرد واقعا حیرت انگیز است ! (+عکس)

پوست آبی رنگ مرد

 

با مردی همراه می شویم که پوست بدنش آبی رنگ است در ادامه می‌توانید با پوست آبی این مرد واقعا حیرت انگیز است تالاب را دنبال نمایید. 

 

پوست آبی , در دههٔ ۱۹۶۰ در ایالت کنتاکی کشور آمریکا خانواده‌اي بزرگی زندگی می کردند که پوست بدن آن‌ها به رنگ آبی بودو از این جهت آن‌ها را «خانوادهٔ آبی» می‌نامیدند. این خصوصیت دراین خانواده نسل به نسل منتقل میشد.

پوست آبی این مرد واقعا حیرت انگیز است ! (+عکس)

۱۴ سال پیش، پل کاراسون دچار درماتیت یعنی التهاب و قرمزی و خارش پوست بدن شده بود. اما او بجای مراجعه به دکتر، آغاز به خوددرمانی کرد و از نقره کلوئیدی برای درمان بیماری‌اش استفاده کرد. او هم نقره کلوئیدی را میخورد و هم آن رابه صورت موضعی بر پوست بدنش می‌مالید.

 

مصرف این دارو به صورت بتدریج باعث تغییر رنگ پوست آقای کاراسون شد، این تغییر رنگ آن قدر بتدریج بود که خود و اطرافیانش تا مدت‌ها متوجه آن نشده بودند. تا این که دوستانی که چند ماه وی را ندیده بودند، متوجه تغییر رنگ شدند و از کاراسون پرسیدند که چه بر سرخود آورده است.

 

برچسب‌ها:

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
22 سال زندگی عجیب این پیرمرد در گودال کوچک ! زندگی در گودال تنگ و تاریک از ترس اعدام     به گزارش تالاب زندگی دریک گودال تنگ و تاریک حتی برای مدتی کوتاه شاید برای خیلی‌ از مردم کابوسی ترسناک باشد اما ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های شنای زنان لبنانی در سواحل دریا
عکس های شنای زنان لبنانی در سواحل دریا
مشاهده بیشتر