کار عجیب در باغ وحش مصر با خر (عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
کار عجیب در باغ وحش مصر با خر (عکس)

واقعا مردم خر فرض کردن !! ضرب المثل “یارو خرو رنگ می‌کنه، جای گورخر می‌فروشه” رو که شنیدین؟ یه باغ وحش تو مصر واقعا این کارو کرده، خر رو راه راه رنگ کردن بجای گورخر به مردم نمایش میدن..

 

یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده تا گورخر بنظر برسند.

 

گردشگری به نام محمود سرحان در حال بازدید از باغ وحش کوچک داخل «پارک شهر بین‌ المللی قاهره»؛ متوجه نکته جالبی شد و عکس‌هایي از یک گورخر این باغ وحش گرفت و روی اینترنت منتشر کرد.

کار عجیب در باغ وحش مصر با خر (عکس)

عده اي از کاربران اشاره کردند که گوش‌هاي‌ این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایي درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌هاي‌ اجتماعی به راه افتاد.

 

محمد سرحان به سایت تالاب گفت:‌ «با همان نگاه اول فهمیدم که این حیوان الاغ است نه یک گورخر چون خودم نقاش هستم،‌ شکل و شمایل الاغ را خوب می‌شناسم و گورخر را هم همین طور، برای همین فهمیدنش راحت بود.»

 

ویدئویی راکه یک گردشگر دیگر از این حیوانات تهیه کرده در زیر میبینید.

 

مسئولان پارک ملی در قاهره منکر این شدند که این گورخر در واقع یک الاغ است اما این اولین بار نیست که یک باغ وحش سعی می کند بازدیدکنندگانش را فریب بدهد.

 

سال ۲۰۰۹ نیز باغ‌ وحشی در غزه دو الاغ را رنگ کرده بود تا گورخر بنظر بیایند. یک باغ وحش چینی هم درسال ۲۰۱۳ حیوانی را نوعی شیر آفریقایی معرفی کرده بود اما بعد از مدتی معلوم شد این حیوان یک سگ غول‌پیکر و پشمالو از «نژاد ماستیف تبتی» بوده است.