15 مدل ریش عجیب و غریب (به مناسبت روز جهانی ریش)

مجموعه : عجیب ترین ها
15 مدل ریش عجیب و غریب (به مناسبت روز جهانی ریش)

15 مدل ریش عجیب و غریب را به مناسبت روز جهانی ریش برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم.  15 مورد از عجیب ترین و خنده دارترین مدل هاي‌ ریش را دراین قسمت از مجله تالاب جمع آوری کرده ام. 

 

15 تا از خنده دارترین و عجیب ترین مدل ریش

بیایید در وهله اول روی چند مدل ریش عجیب‌وغریب تمرکز کنیم. علاوه بر این، شـما همچنین میتوانید ایده هاي‌ عمیقی در مورد برخی از مدل هاي‌ ریش جذاب برای مردان داشته باشید.

 

1. ریش اختاپوس

ریش اختاپوس

رشد و حالت دادن بـه ریش هرگز خنده دار نیست، اما بـه تصویر نگاه کنید و شانس این اسـت کـه بخندید. این مدل ریش عجیب‌وغریب از یک موجود دریایی “اختاپوس” الهام گرفته شده اسـت بـه همین دلیل بـه ان ریش اختاپوس می‌گویند. دوست من «جو» چند سال پیش این عجیب ترین مدل ریش را امتحان کرد. پاسخ خیلی بدتر نبود. بـه نظر بد نیست، درست اسـت؟ حداقل، «جو» توانست از میان جمعیت متمایز شود و توجه مردم را بـه خود جلب کند.

 


مطالب مشابه: چه مدل ریش هایی به چه صورت هایی می آید؟ +عکس


 

2. موی سنگین

موی سنگین - 15 مدل ریش عجیب و غریب

همچنین یکی از بامزه‌ترین مدل‌هاي‌ موی صورت محسوب می شود، زیرا بـه مو هاي صورت بلندتر و پرپشت‌تر در سراسر صورت شـما نیاز دارد. این سبک از ظاهر شیر الهام گرفته شده اسـت. دربخش نظرات بـه من بگویید کـه چه احساسی نسبت بـه این سبک دارید. فکر می کنم داشتن ظاهری شیری بدون این کـه واقعاً یک شیر باشد بد نیست، درست اسـت؟ شوخی کردم

 

3. ریش دم میمون

ریش دم میمون

ریش دم میمون از “دم میمون” واقعی الهام گرفته شده اسـت ودر سپتامبر 2019 توسط بازیکن بیسبال مایک فیرز معرفی شد. این سبک قبلاً بـه عنوان دم گربه معرفی شد و پس از چند سال درسال 2019؛ بـه طور گسترده اي بـه عنوان ریش دم میمون شناخته شد.

 

4. ریش با موهاک بالا

ریش با موهاک بالا

موهاوک یک مدل موی تاریخی، جسورانه و بیان‌کننده اسـت کـه در بین جنگجویان وایکینگ رایج بودو سپس، دوباره بـه روند مد مدرن بازگشته اسـت. اما اگر کسی تصمیم بگیرد با موهاک ریش بپوشد، چطور؟ بد بـه نظر نمیرسد اما بسیاری از ما ان را خنده دار می‌دانیم و ان را عجیب ترین مدل ریش میدانیم. اما اگر با ان راحت هستید، می‌توانید ان را امتحان کنید.

 

5. فقط فرمان

فقط فرمان

دسته یک سبک سبیلی اسـت کـه بین 30 تا 40 سال مردم بسیار محبوب اسـت. اما، آیا اشکالی ندارد کـه کسی فرمانی با صورت تراشیده و سر طاس رشد دهد؟ اینطور نیست؟ بـه تصویر بالا نگاه کنید، کمی عجیب اسـت. بنابر این در حالی کـه درصد زیادی از پسرها عاشق این مدل موی دیوانه وار صورت هستند. من فکر می کنم این یک طرح مو هاي عجیب‌وغریب اسـت.

 

6. استاچ سنگین

استاچ سنگین - 15 مدل ریش عجیب و غریب

ضایعات سنگین فقط یک مدل موی دیوانه کننده دیگر اسـت. این استایل مضحک ظاهری غیرعادی بـه چهره شـما می‌دهد. این نیاز بـه مو هاي لب بالایی و روی گونه ها دارد اما هیچ مویی روی فک و چانه ندارد. این مدل ریش با ظاهری عجیب در برخی از ایالت هاي‌ هند نسبتاً محبوب اسـت.

 

8. ریش براق

ریش براق

در حالی کـه صحبت از سبک هاي‌ خنده دار ریش می شود، ریش براق شایسته یک جایگاه در این جا اسـت. بـه این مدل ریش عجیب گاهی “ریش کریسمس” نیز گفته می شود. طبق معمولً مانند ریش هاي‌ معمولی اسـت، اما استفاده از زرق و برق روی آن ها تفاوت را ایجاد می‌کند. فقط بعد از زدن روغن ریش یا چسب مخصوص، کمی براق بـه مو هاي صورتتان بدهید و تمام.

 


مطالب مشابه: بزرگترین ریش و سبیل تاریخ + تصاویر


 

9. ریش مواج

ریش مواج

خود نام همه ی چیز را در مورد این ریش عجیب‌وغریب میگوید. ریش بلندتر و پرتر مانند موج دریا می‌چرخد. در حالی کـه برخی از افراد ان را بـه طور طبیعی دریافت میکنند، برخی دیگر ان را از طریق شیمی درمانی بـه دست می آورند. نحوه دریافت ان مهم نیست، بـه نظر من خنده دار اسـت. دربخش نظرات بـه من بگویید چه احساسی برای شـما دارد.

 

10. ریش گل

ریش گل

برخی افراد بسیار ناامید هستند کـه نسبت بـه دیگران متفاوت باشند. گاهی اوقات، انها حاضرند برای جلب توجه مردم هر کاری انجام دهند. آن گونه اسـت کـه برخی از پسرها از گل در ریش خود استفاده می‌کنند و انها را متفاوت تزئین میکنند. با این حال، بچه ها برای جشن بهار، در مو هاي صورت گل می گذارند. این گرایش برای نخستین بار درسال 1977 معرفی شد ودر حال حاضر بـه طور نسبی در “سان فرانسیسکو” انجام می شود.

 

آیا این موزیک را از موزیک جان فیلیپ – “سان فرانسیسکو” – شنیده اید

“اگر میخواهید بـه سانفرانسیسکو بروید، حتما چند گل در مو هاي خود بپوشید”

فکر می کنم این موزیک هزاران مرد را ترغیب کرده اسـت کـه در مو هاي صورتشان گل بپوشند. مردم ان را یک روند عجیب مو هاي صورت میدانند اما من ان را دوست دارم. خوب به نظر می‌رسد.

 

11. ریش بابلز

ریش بابلز - 15 مدل ریش عجیب و غریب

در حالی کـه در مورد مدل مو هاي عجیب‌وغریب می‌خوانید، ریش بابل باید در فهرست باشد. مردم طبق معمولً این را در طول کریسمس امتحان می‌کنند. اگر کسی ان را در طول کریسمس امتحان کند خوب اسـت، اما اگر بدون کریسمس امتحان شود، مردم ان را خنده دار میدانند. اما ترندهای ریش گل و ریش بابل روز بـه روز محبوبیت بیشتری پیدا میکند.

 

12. Cat ‘Stache

Cat ‘Stache

یکیدیگر از طراحی‌هاي‌ دیوانه‌کننده‌ي ریش، ستاک گربه اسـت. این ریش عجیب‌وغریب شبیه سبیل گربه اسـت و بـه همین دلیل بـه ان “stache” گربه می‌گویند. نوع خاصی از چسب در هردو گوشه مو هاي سبیل استفاده می شود و برای بـه دست آوردن شکل دلخواه بـه صورت پیچ خورده استفاده می شود.

 

13. سبیل یکپارچهسازی با سیستمعامل

سبیل یکپارچهسازی با سیستمعامل

در حالی کـه صحبت در مورد مدل مو هاي خنده دار صورت، “سبیل یکپارچهسازی با سیستمعامل” در این جا ارزش ذکر اسـت. بـه نظر من خنده دار و عجیب اسـت.

 

14. سبیل نعل اسبی سنگین

سبیل نعل اسبی سنگین

سبک سبیل نعل اسبی بـه طور گسترده اي در بین افراد میانسال محبوب اسـت، اما زمانی کـه شخصی تصمیم میگیرد با این سبک دیوانه شود، خنده دارتر و عجیب تر بـه نظر میرسد. بـه تصویر بالا نگاه کنید، آیا این بـه اندازه کافی خنده دار نیست؟

 

15. بند سینه با رابط سبیل

بند سینه با رابط سبیل - 15 مدل ریش عجیب و غریب

15 مدل ریش عجیب و غریب

بند سینه یک سبک ریش سرد اسـت و امروزه در بین پسران جوان بسیار محبوب اسـت. اما اگر کسی بند چانه رابا سبیل وصل کند، چه شکلی خواهد بود؟ کاملاً خنده دار بـه نظر میرسد و میتواند نمونه اي عالی از مدل هاي‌ ریش خنده دار باشد. اگر شـما یک مرد چینی هستید و با مدل ریش دست و پنجه نرم میکنید، منابع کمی برای شـما داریم. 

 


مطالب مشابه: عجیب ترین ریش سیبیل های دنیا


 

در پایان

مردان خوش سلیقه همیشه چیزهای جدید را امتحان می‌کنند تا از دیگران متفاوت باشند. این مدل هاي‌ ریش عجیب‌وغریب نمونه دقیق ان اسـت. بنابر این آیا این مدل هاي‌ ریش خنده دار را جذاب یا منزجر کننده یافتید؟ 

جدیدترین مطالب سایت