روش هایی برای رژیم و تناسب اندام سریع و آسان

روش هایی برای رژیم و تناسب اندام سریع و آسان

روش هایی برای لاغری

لاغری و تناسب اندام یکی از مهم ترین کارهایی که برای سلامتی باید انجام داد. رژیم و تناسب اندام سریع و آسان را در اینجا ما به شما خواهیم گفت.

 

دنبال کاهش وزن و رژیم لاغری هستید، پس حتما یکی از شرایط شما برای انتخاب رژیم خوب سرعت تاثیر آن هست.

 

پس بگذارید ما به شما کمک کرده و جستجوی شما را محدود کنیم، رژیم هاي لاغری مدروز و عجیب و غریب برای سلامتی شما مناسب نبوده و به شما در لاغر شدن و سالم ماندن کمکی نمی‌نماید.

 

گرچه ناراحت نشوید، انتخاب‌هاي سالم تری هنوز وجود دارند. شما می توانید بدون خطر هفته‌اي ۱٫۵ کیلوگرم و یا اکثر با ورزش و رژیم خوراکی سالم وزن کم نمایید.

 

✅ مطالب مشابه :  40 روش سریع برای کاهش وزن | بهترین روش لاغری سریع

 

چگونه سریع لاغر شویم ؟

چگونه سریع لاغر شویم

روش هایی برای لاغری سریع

 

اگر شما هرروز ۵۰۰ کیلوکالری اکثر از کالری موادغذایی که میخورید، بسوزانید،‌ شما باید حدود یک کیلوگرم وزن کم نمایید. اگر میخواهید سریعتر لاغر شوید، می‌بایست کم تر غذا خورده و اکثر ورزش نمایید.

 

برای مثال اگر شما هرروز ۱۰۵۰ تا ۱۲۰۰ کالری مصرف میکنید، و هرروز ۱ ساعت ورزش می‌نمایید و وزن شما حدود ۱۱۰ کیلوگرم هست، شما باید حدود ۱ تا ۲ کیلوگرم وزن در هفته اول از دست دهید. توجه کنید که کم کردن کالری اکثر از این حد مجاز نیست و میتواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد.

 

در ضمن بیاد داشته باشید زمانیکه شما نمک و یا نشاسته را از رژیم خوراکی‌تان حذف می کنید، فقط آب بدن شما کاهش می‌یابد و تاثیر بر چربی درون بدن گذاشته نمیشود.

 

✅ مطالب مشابه : رژیم لاغری ۱۰ روزه برای آب کردن چربی های اضافه

 

ورزش برای لاغر شدن سریع

نکاتی برای اینکه بتوانیم لاغر شویم

چندتا از پیشنهادهای خوب برای کاهش وزن کم کردن مصرف نشاسته، قند و چربی حیوانی موجود در گوشت و لبنیات می‌باشد.

 

برای لاغری سریع میبایست تمرکز شما بر مصرف میوه، سبزیجات، سفیده تخم مرغ، سویا و محصولات آن، سینه مرغ بدون پوست، ماهی، لبنیات بدون چربی و گوشت بدون چربی باشد. در ادامه به شرح چندتا دیگر از نکات خوب می پردازیم:

 

سبزیجاتی بخورید که به شما احساس سیری و پربودن معده دهد.

مقدار زیادی آب بنوشید.

خوراکی‌هاي وصوصه کننده را از منزل خارج نمایید.

خود را مشغول کنید تا هنگام بی‌حوصلگی شروع به خوردن ننمایید.

خوراکی که میخورید را در بشقاب ریخته و مستقیم از یخچال یا قابلمه شروع به خوردن ننمایید.

وعده هاي خوراکی را حذف نکنید.

 

✅ مطالب مشابه : 10 رژیم لاغری سریع از سلبریتی های هالیوودی (رژیم غذایی بازیگران)

 

یک دفتر برای خوراکی‌هایتان درست کرده و هرچیزی راکه میخورید فهرست نمایید. حتی اگر این فهرست را برروی دستمال سفره نوشته و بعد از غذا دور بی‌اندازید، مهم نبوده چرا که خود نوشتن خوراکی باعث میشود شما نسبت به خودتان مسئول شوید.

 

به غیر از نوشتن این که چه خورده‌اید، چقدر خورده‌اید و کی خورده‌اید، می توانید احساس خود را گذشته از خوردن بنویسید، اگر عصبانی، ناراحت و یا بی‌حوصله بودید، یادداشت کنید، ما اغلب بر میزان خوراکی که می خوریم توجه می کنیم، اما احساست ما گذشته از غذا خوردن هم مهم می‌باشد.

 

اگر شما رابطه طولانی مدت احساسی و عاطفی با غذاخوردن خود دیدید، حتما برای رفع مشکل به یک مشاور مراجعه نمایید. مشاوران کمکی بزرگی برای حل این مشکل شما میباشند.

رژیم های مد روز و شکننده

ورزش برای لاغر شدن سریع

بعد از رعایت نکات بالا، نوبت به تحرک اکثر می رسد. سعی به انجام تمرنیات قلبی و قدرتی نمایید. تمرینات قلبی «cardio train» بیشترین حد کالری سوزی را دارد پس برای کاهش وزن بسیار مناسب هست، اما بعد از تمرینات کاردیو شما باید چندین ساعت در هفته تمرینات قدرتی هم داشته باشید.

 

برای سوزاندن چربی اکثر سعی کنید بعد از گرم شدن بعد راهی برای عرق کردن پیدا کرده و تمام مدت ورزش هم عرق نمایید. اگر بدلیل مشکل یا مریضی خاصی نمی توانید ورزش کنید و یا ابتدا باید وزن زیادی از دست دهید، تا بتوانید ورزش کنید، پس باید برای دریافت مشاوره به دکتر مراجعه نمایید.

 

در ضمن برای شروع ورزش به خود چندان فشار نیاورید و مراقب آسیب مشاهده بدن خود هم باشید. یکی دیگر از راههای رسیدن به سطح خوب و کافی ورزش بهرهگیری از برنامه‌هاي ورزشی وقفه دار «Interval training» هست. بصورتی که کمی شدید ورزش کرده، سپس با کمی آرام ورزش کنید و با این برنامه را همۀ وقت در ورزش خود رعایت نمایید. بعد از گذشت مدتی از این برنامه شما میتوانید سریع تر و قویتر و بدون سختی ورزش نموده و کالری بیشتری بسوزانید.

 

✅ مطالب مشابه : راهکاری جدید برای لاغری سریع !

 

رژیم های مد روز و شکننده

واضح و قابل درک هست که رژیم هاي عجیب و غریب لاغری که به شما وعده لاغری زود هنگام و سریع و یا از دست دادن میزان زیادی وزن در چند روز می دهند، چقدر میتوانند برای شما وسوسه‌انگیز باشند، بخصوص اگر شما وزن زیادی برای از دست دادن داشته باشید.

 

بیاد داشته باشید برنامه‌هاي شامل قرص‌هاي سم زدا، مسهل، نخوردن غذا، معجون هاي عجیب یا هر رژیمی که قول لاغری اکثر از ۱ تا ۲ کیلوگرم در هفته را می دهد، میتواند خطرناک بوده و برای سلامتی زیان آور باشد، پس از این رژیم ها بگذرید و انها را انتخاب نکنید.

 

واقعیت این هست که دریافت هرروز کم تر از ۱۲۰۰ تا ۱۰۵۰ کالری در روز میتواند، اثر معکوس داشته باشد، چرا که شما برای لاغر شدن نیاز به عضلات قوی برای ورزش موثر دارید.

 

زمانیکه شما کم کالری دریافت میکنید، چربی هاي بدن آب میشود هرچند که این خبر خوب هست، اما خبر بد این‌هست که تدریجی ماهیچه هاي شما هم شروع به آب شدن میکنند. این اتفاق یکی از بدترین اتفاق هاست، چراکه با آب شدن ماهیچه‌ها متابولیسم بدن شما«سوخت و ساز» کاهش یافته و ورزش کردن و فعالیت برای شما سخت‌تر و سخت‌تر می شود.

 

یکی دیگر از بدی‌هاي این رژیم‌ها این هست که برای این که لاغر شوید باید مدت‌ها باید خود را از همۀ خوراکی‌هایي که دوست داشته و یا بدنتان به آن نیاز دارد، محروم نمایید. به گزارش تالاب شما نمیتوانید برای مدتی طولانی این رژیم ها را ادامه دهید، و خیلی معمول هست که بعد از مدتی رژیم را ول کرده و دیگر رعایت نکنید.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت