رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

سلبریتی های مشهور که رژیم غذایی دارند !

حتماً برای شـما هم این سوال خیلی وقت پیش آمده کـه چگونه سلبریتی هاي‌ معروف جهان اندامی زیبا دارند و چگونه تناسب اندام خودرا حفظ می‌کنند !؟ ما رد اینبخش از مجله تالاب بـه شـما نمونه هایي از رژیم غذایی عده اي از سوپراستارهای معروف جهان را خواهیم گفت…

 

رژیم لاغری و رژیم غذایی افراد معروف جهان چگونه اسـت ؟!

 

Christian Bale کریستین بیل چگونه 30 كیلو وزن كم كرد؟

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

این بازیگر بی‌نظیر در زمینه تغییر فیزیك بدنی خود یك استثناست. او بـه‌خاطر بازی در فیلم” ماشینیست” با یك رژیم غذایی باورنكردنی تقریباً تمام چربی بدن خودرا از بین برد و با كاهش حدود 30 كیلو وزن، ركورد بیشترین میزان كاهش وزن را بـه نام خود ثبت كرد.

 

او برای این كار بـه‌مدت طولانی فقط آب ؛ سیب و قهوه و گاهی یك قوطی ماهی تن خورد سپس بلافاصله بعد از خاتمه این فیلم بازی در فیلم “بتمن “را آغاز كرد كه علاوه بر وزنی كه كم كرده بود مقدار بیشتری هم وزن اضافه كرد تا برای بازی در نقش بتمن اندامی عضلانی و ورزیده داشته باشد.

 

او سال قبل بـه‌خاطر بازی در فیلم” مشت‌زن” باز هم وزن خودرا بـه شكل قابل توجهی كاهش داد تا بتواند در نقش یك مشت‌زن معتاد باورپذیر باشد. بازی استثنایی او بالاخره جایزه اسكار را برایش بـه ارمغان آورد.

 

بـه غیر از این كاهش و افزایش غیرعادی وزن رژیم غذایی بیل، مبتنی بر یك وعده غذایی هر 3؛ 4 ساعت یك‌بار اسـت و هر وعده از یك بخش چربی سالم«مثل روغن زیتون»؛ 2بخش پروتئین و 3بخش كربوهیدرات تشكیل شده اسـت. بخش پروتئینی بیشتر بر مبنای مرغ ؛ ماهی«بیشتر ماهی سالمون»؛ تخم مرغ و بوقلمون اسـت. بیل از خوردن قندوشكر خودداری كرده و سبزی‌هاي‌ خام و پخته در برنامه غذایی‌اش حضور دارند.

 


 

Jennifer Aniston جنیفر آنیستون تاثیرات رژیم « زون»!

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

این خانم بازیگر 42 ساله و ستاره سریال خانوادگی” فرندز”؛ اگرچه كم‌كم پا بـه سن می گذارد اما كماكان میان علاقه‌مندان سینما محبوب و پرطرفدار اسـت و فیلم‌هایش با استقبال خوبی روبرو می شود. او كه عمده شهرتش را مدیون بازی در نقش‌هاي‌ كمدی اسـت، سالها‌ست كه از رژیم زون پیروی می‌كند.

 

این رژیم شامل خوردن غذاهایی اسـت كه از 40 درصد كربوهیدرات ؛ 30 درصد پروتئین و 30 درصد چربی تشكیل شده‌اند. او برای تناسب اندام و افزایش تمركز ذهنی حركات كششی ذهن و جسم انجام میدهد. او در بین تمام حركات كششی ذهن و جسم بیش از هر چیز از تمرین” درخت “استفاده می‌كند زیرا معتقد اسـت تعادل مناسبی در بدن فراهم می‌كند.

  

Drew Barrymore درو باریمور روزانه 8 كیلو متر می‌دود!

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

این ستاره 36 ساله هالیوود زندگی حرفه‌اي بسیار پر فراز و نشیبی داشته و مشابه همین وضعیت حرفه‌اي، بـه لحاظ بدنی نیز بارها با اضافه وزن زیاد برای او اتفاق افتاده اسـت و با رژیم‌هاي‌ سخت و ورزش شدید توانست بر اضافه وزن خود غلبه كند. اما در چند سال اخیر بـه‌نظر می رسد باریمور بـه لحاظ حرفه‌اي بـه وضعیت متعادلی رسیده و شاید تاثیر همین ثبات باعث شده شرایط بدنی متعادلی داشته باشد.

 

او درسال 2004 و برای بازی در فیلم پرفروش “فرشتگان چارلی” حدود 9 كیلو وزن كم كرد. او قبلا یك گیاهخوار كامل بود اما بـه گفته خودش چند سالی اسـت كه پروتئین حیوانی را بـه برنامه غذایی خود اضافه كرده اسـت. از سوی دیگر او برای حفظ تناسب بدنی خود بـه ورزش‌هاي‌ هوازی بـه‌خصوص دویدن روی آورده اسـت. باریمور هفته‌اي 3 بار هر بار بیش از 8 كیلومتر می‌دود.

 


 

Daniel Craig دانیل کریگ رژیم غذایی آقای باند!

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

جدید ترین مامور007 سینما بدون شك فیزیكی‌ترین و عضلانی‌ترین جیمز باند تاریخ سینما را بـه تصویر كشیده اسـت. كریگ برای این‌كه از هر جهت آماده بازی در نقش باند باشد برنامه ورزشی و غذایی بسیار سنگینی را اجرا كرد كه نتیجه فوق‌العاده‌اي را در پی داشت. برنامه غذایی او سفت و سخت اما بـه حد كفایت انعطاف‌پذیر بود.

 

او از ساعت 2 بعدازظهر بـه بعد دیگر كربوهیدرات‌هاي‌ ساده مثل شكر یا قند نمی خورد. درضمن از ساعت 5 عصر بـه بعد هم كربوهیدرات نشاسته‌اي مثل سیب‌زمینی، نان یا برنج نمیخورد.

 

او روزانه 2 لیتر آب و 2 نوع میوه مختلف میخورد.برنامه غذایی او از 3 وعده غذای اصلی و 2 میان وعده تشكیل میشد. صبحانه او طبق معمول شامل 2 شماره تخم مرغ و 2 شماره نان ؛ و ناهار و شام گوشت قرمز یا ماهی بـه اضافه سبزی‌هاي‌ پخته شده .

 

كریگ با كمك این رژیم غذایی و یك برنامه تمرینی 5 روز در هفته سطح آمادگی جسمانی خودرا در حدی افزایش داد كه توانست در 2 فیلم “كازینو رویال” و” ذره‌اي آرامش الهی” تقریباً در تمام صحنه‌هاي‌ زد و خورد و اكشن بدون استفاده از بدل، بازی كند.

 


 

Hugh Jackman هیوج جکمن صبح‌ها چه ساعتی بیدار میشود؟

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

جكمن، یكی از پرطرفدارترین سوپراستارهای حال حاضر هالیوود اسـت كه درسال 2008 بـه‌عنوان جذاب‌ترین مرد روی كره زمین انتخاب شد. این بازیگر مطرح فیلم‌هاي‌ اكشن كه عمده شهرتش را مدیون بازی در سری فیلم‌هاي‌” مردان ایكس “اسـت برای رسیدن بـه اندام ورزیده و متناسب برای فیلم‌هاي‌ اكشن و مهم‌تر از ان حفظ این شرایط بدنی، رژیم غذایی و تمرینات ورزشی دشواری انجام داده.

 

جكمن 43 ساله بـه‌طور معمول، 5 بار در هفته روزی یك ساعت و نیم ورزش می‌كند. تمرینات او بیشتر بر مبنای دویدن روی تردمیل و كار با دستگاه شبیه‌ساز قایقرانی و پارو زدن اسـت. رژیم غذایی او مثل تعداد زیادی از ورزشكاران حرفه‌اي بیشتر بر محور خوردن مواد‌غذایی پروتئینی با حجم بالاست و چه ماده غذایی پروتئینی بهتر از سفیده تخم مرغ.

 

برنامه جكمن بـه این صورت اسـت كه هرروز ساعت 4صبح از خواب بیدار می شود و چند سفیده تخم مرغ خام میخورد. سپس هر 3ساعت یك‌بار باز هم سفیده تخم مرغ می خورد.

 


 

Gwyneth Paltrow گوینت پالترو رمز لاغری او پس از بارداری!

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

بعد از چند سال كم كاری بـه دلیل بارداری و سپس مراقبت از كودك خردسال، این ستاره دهه 90 هالیوود با بازی در فیلم‌هاي‌” آیرن من” یك و 2مجددا بـه صدر جدول ستارگان هالیوود جهید.

 

اتفاقی كه كمتر كارشناسی ان را پیش‌بینی می‌كرد. پالترو مدت‌هاست، از یك رژیم ماكروبیوتیك پیروی می‌كند كه در ان مبنا مصرف غذا هاي فرآوری نشده اسـت.

 

اما بعد از بارداری و تولد اولین فرزندش” اپل” رژیم غذایی او تغییر كرد بعد از تولد اپل او گرایش عجیبی بـه خوردن سیب‌زمینی سرخ كرده، پنیر گریل شده و ماست پیدا كرد. او در وب‌سایتی كه برای صحبت درباره جزئیات رژیم و برنامه‌هاي‌ زهر‌زدایی راه‌اندازی كرده نوشته:«من علاقه زیادی بـه روزه‌ گرفتن و زهر‌زدایی دارم و سالی چند بار برای دفع سموم و التیام شرایط روحی و جسمی روزه می گیرم. »

 

او برای زهر زدایی از برنامه معروفی بـه نام استاد پاكیزگی استفاده می‌كند كه شامل لیمو ؛ فلفل قرمز تند ؛ شربت افرا و آب اسـت.

 


 

Scarlett Johansson اسکارلت جوهانسون از عشق بـه فست‌فود تا پیتزای سبزی‌ها!

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

این بازیگر جوان 27 ساله بـه‌رغم سن و سال كمش سابقه حرفه‌اي درخشانی دارد و اكنون یكی از پول‌سازترین و محبوب‌ترین سوپراستارهای هالیوود محسوب میشود.این بازیگر 2 رگه دانماركی- آمریكایی بـه گفته خودش برخلاف تعداد زیادی از بازیگران هالیوودی چندان در قید ورزش مداوم و رژیم غذایی سفت و سخت نبوده و حتی در چند نوبت بـه‌شدت اضافه وزن داشته اسـت.

 

اما بازی در فیلم اكشن” آیرن من 2″ در كنار” رابرت داونی جونیور” و” گوینت پالترو” شرایط را تغییر داد. او دراین فیلم نقشی بسیار پرتحرك و سنگین برعهده داشت و همین قضیه وی را مجبور كرد تمرینات ورزشی و رژیم غذایی سنگینی را دنبال كند.

 

او 7روز هفته روزی 90 دقیقه انواع و اقسام تمرینات هوازی، استقامتی و قدرتی را انجام داد. او كه قبلا علاقه زیادی بـه فست فود داشت بـه‌خاطر این فیلم این غذاها را كنار گذاشته و بـه غذا هاي سالم و مملو از سبزی و پروتئین روی آورده اسـت.

 

او كه عاشق فست فود بوده صرفا رژیم غذایی خودرا بـه خوردن پیتزای سبزی‌ها و نوشابه رژیمی محدود كرده اسـت. از سوی دیگر او خوردن انواع و اقسام پنیر و غذا هاي چینی شامل برنج سفید، مرغ پخته، تخم مرغ و سوپ را بـه برنامه غذایی خود

 

حاصل این برنامه ورزشی سنگین و رژیم غذایی دشوار بازی تاثیر گذار او در نقش یك مامور مخفی بزن بهادر د”ر آیرن من 2″ بود. اما نكته جالب این‌كه جوهانسون بعد از ان فیلم نیز همین الگوی ورزشی و غذایی را بـه‌طور كامل ادامه داده اسـت.

  

Leonardo Di Caprio لئوناردو دی کاپریو یك‌برنامه سخت برای«سر آغاز»

 

رژیم غذایی و لاغری سوپراستارهای مشهور جهان (عکس)

 

این سوپراستار محبوب و بازیگر بی‌نظیر در حال حاضر بیشترین خواهان را در بین فیلمسازان هالیوودی دارد و تعداد زیادی از كارگردانان و تهیه‌كنندگان برای حضور او در فیلم‌هاي‌‌شان سر و دست می‌ شكنند. دی كاپریو سال قبل فیلم استثنایی” سرآغاز” بـه كارگردانی “كریستوفر نولان” را روی پرده داشت كه فیلمی سراسر حادثه و اكشن بود.

 

شاید تنها نكته منفی در مورد این بازیگر 34 ساله این باشد كه گاهی از وضعیت بدنی ایده‌آل فاصله گرفته و دچار اضافه وزن می شود. اما او برای بازی در فیلم «سرآغاز» با یك رژیم غذایی ضربتی و برنامه ورزشی سنگین توانست حدود 14 كیلو وزن كم كند.

 

برنامه غذایی دی كاپریو برنامه‌اي بسیار سنگین و حتی خطرناك و ناسالم بودو چنان دریافت كالری در ان محدود می شود كه فرد بـه مرز بی‌هوش شدن میرسد.

 

اما دی‌كاپریو این كار را انجام داد و سپس با یك رژیم غذایی مبتنی بر غذا هاي ارگانیك و سالم و برنامه ورزشی دقیق توانست وزن و تناسب اندام خودرا بـه تعادل برساند.

 

برنامه ورزشی او مبتنی بر تركیبی از تمرینات قدرتی و استقامتی با تمركز بیشتر روی اندام‌ها بوده اسـت. حاصل كار، بازی بی‌نظیر دی‌كاپریو در سرآغاز بود كه بـه شكل عجیبی توسط اعضای آكادمی اسكار نادیده گرفته شد.

 

رژیم لاغری افراد مشهور جهان

جدیدترین مطالب سایت