برنامه ویژه 14 روزه صبحانه غلات نستله فیتنس

برنامه ویژه 14 روزه صبحانه غلات نستله فیتنس

برنامه ویژه انرژی زا صبحانه غلات نستله فیتنس

داشتن صبحانه کامل و نیزدارای غلات نستله فیتنس به معنای داشتن روزی انرژی چندان و بینظیر میباشه روزی باصبحانه خوردن؛ نه افسانه هست و نه صرفا توصیه اي خیرخواهانه از طرف مادران دلسوز.

 

صبحانه کامل ،مکانیزم بدن را متعادل و فراهم سازی کننده بخشی از انرژی هرروز میباشد. این وعده خوراکی می‌تواند ضریب هوشیاری ذهنی را بالا برده و باعث تمرکز اکثر ‌شود. در این میان کیفیت و کمیت صبحانه اهمیت زیادی دارد. خوردن صبحانه‌ي حاوی چربی بالا ،تاثیرات منفی داشته و ممکن هست موجب احساس خستگی در فرد شود. بنابراین برای این که افراد،هم احساس سیری کنند و هم وعده‌هاي خوراکی‌ شان نظارت شود، باید صبحانه‌اي را گزینه کنند که منبعی غنی از کربوهیدرات مثل غلات کامل صبحانه یا نان سبوس‌دار ،به همراه داشته باشد.

 

به گزارش تالاب:انواع گوناگون غلات صبحانه‌ي نستله، که با دو محصول ” فیتنس ساده و فیتنس عسل و بادام” ارائه میشوند؛ تعداد زیادی از مواد مغذی مورد نیاز بدن را فراهم سازی‌ کرده و ویتامین‌هاي ضروری «B 2، B 3، B 6، ‌اسید پانتوتنیک و اسیدفولیک» و مواد معدنی «کلسیم و آهن» را برای یک روز مفید محیا می‌کنند.

 

اصلی‌ترین ماده‌ي تشکیل‌دهنده‌ي غلات صبحانه‌ي نستله فیتنس،غلات کامل هست که هر کاسه این محصول حداقل 8 گرم غلات کامل را داراست.

 

بنابراین اگر به دنبال پیشنهادی مغذی برای صبحانه هستید، کافی هست، یک وعده غلات فیتنس را با 2/1 فنجان شیر یا ماست کم‌چرب مخلوط کنید، روی آن مقداری از میوه‌هاي مورد علاقه‌تان و یا یک مشت آجیل بریزید و برای شروع یک روز مفید، کاملا آماده شوید.

 

برنامه‌ی 14روزه‌ی نستله فیتنس

نستله برای کسانی که به بدن خود اهمیت میدهند، توصیه ویژه اي نیز دارد. برنامه‌ي 14 روزه‌ي نستله فیتنس، با فراهم سازی تعداد زیادی از مواد مورد نیاز بدن،به شما کمک می کند تا سبک سالم‌تری از زندگی را شروع کنید. برای شروع این برنامه در هر سه وعده غذای هرروز، به جز صبحانه یک وعده‌ي خوراکی دیگر هم باید شامل غلات صبحانه‌ي نستله فیتنس باشد. وعده‌ي سوم، خوراکی متعادل به گزینه افراد هست. برای مثال بین صبحانه و ناهار میتوانید یک وعده تنقلات سالم مصرف کنید. شما با انجام این برنامه، می توانید تجربه بی نظیر اي را کسب نمایید.

 

اگر در پی کسب اطلاعات اکثر در مورد غذای صبحانه نستله فیتنس هستید هستید، می توانید، به صفحه اینستاگرام نستله فیتنس ایران، مراجعه کنید.