'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

لاغر شدن تضمینی با مصرف این سبزی

لاغر شدن تضمینی با مصرف این سبزی

با مصرف این سبزی لاغر شوید

این بخش به افرادی توصیه می شود که درصدد کاهش وزن و لاغری هستند بی شک طی مطالعات به عمل آمده این سبزی خوشمزه که به چند روش می توان آن را مصرف کرد بسیار تاثیرگذار در کاهش وزن، سوزاندن چربی و لاغری می باشد.

 

به گزارش تالاب ، سبزيجات سبز برگ معمولاً در رژيم هاي غذايي جايگاه ويژه اي دارند. اما برخي از اين سبزيجات علاوه براينکه مانع افزايش وزن مي شوند، مي توانند کاهش وزن را هم به ارمغان بياورند.

 

کاهو منبعي غني از ويتامين A ، پتاسيم، مواد معدني و ويتامين هاي ديگر است. از سوي ديگر بيشتر ساختار اين سبزي از فيبر و آب تشکيل شده و همين امر باعث شده يک پيمانه کاهو به طور متوسط ۸ کالري به همراه داشته باشد.

 

تحقيقات نشان داده هر برگ کاهو به طور متوسط دوکالري دارد، اين در حالي است که براي هضم همان يک برگ حدود پنج کالري بايد صرف شود.

 

اين بدان معنا است که شما مي توانيد يک برگ کاهو را با آسودگي خاطر بجويد و 3 کالري نيز بسوزانيد. در حقيقت کاهو جزو سبزيجات کالري منفي است که وزن شما را افزايش نمي دهد البته اگر آن را به همراه سس هاي مخصوص سالاد مصرف نکنيد.

 

برچسب‌ها:

رژیم و تناسب اندام

بیشتر بخوانید
چاق نشدن در تعطیلات رژیم و لاغری در تعطیلات برای اکثر افراد، اضافه کردن وزن خیلی راحت تر از کم کردن آن است، به همین دلیل وقتی حتی نیم یا یک کیلو از وزنتان در ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مثلث برمودا و حوادث معروفش !
مشاهده بیشتر