رژیم غذایی ژاپنی برای کاهش وزن

رژیم غذایی ژاپنی برای کاهش وزن

رژیم غذایی ژاپنی برای کاهش وزن

 

این نوع رژیم که بسیار هم کارآمد بود را تجربه کنید و اصلا نگران کاهش وزن خود نباشید.

 

پژوهشگران مفید بودن خوراکی‌های ژاپنی را با توجه به طول عمر افراد در این کشور و همینطور نرخ پایین ابتلای اهالی این کشور به بیماریهایی مانند بیمارهای قلبی و انواع سرطان می‌دانند.

 

به گزارش تالاب : محققان می گویند برای کاهش وزن بهتر است رژیم غذایی ژاپنی که شامل چای سبز، سالاد جلبک دریایی و مصرف سویا و غذا های بدون روغن می باشد را دنبال کنند.

 

کارشناسان از رژیم غذایی ژاپنی به عنوان یک رژیم غذایی معجزه‌بخش برای لاغری نام می‌برند. پژوهشگران به افرادی که تمایل دارند، لاغر شوند توصیه می‌کنند به جای گرفتن انواع رژیمها از غذاهای شرقی استفاده نمایند.

 

رژیم غذایی ژاپنی برای کاهش وزن

 

گفتنی است، غذاهای ژاپنی حاوی انواع مواد غذایی سالم هستند که می‌تواند باعث افزایش سلامت و همینطور افزایش طول عمر در افراد گردد.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، پژوهشگران مفید بودن خوراکی‌های ژاپنی را با توجه به طول عمر افراد در این کشور و همینطور نرخ پایین ابتلای اهالی این کشور به بیماریهایی مانند بیمارهای قلبی و انواع سرطان می‌دانند.

 

کارشناسان توصیه می‌کنند، افراد به جای داشتن رژیمهای غذایی مدیترانه‌‌ای از رژیم ژاپنی برای تناسب اندام استفاده نمایند.

 

کارشناسان از جمله مشهورترین مواد غذایی در رژیم غذایی ژاپنی را چای سبز، سالاد جلبک دریایی مصرف سویا مصرف سبزیجات ترش و همینطور خوردن غذاهایی پخته و بدون روغن می دانند.

 

علاوه بر رژیم غذایی، پیاده‌روی هر روزه به میزان 30 دقیقه از جمله عادات ژاپنی ها است که سبب ارتقای طول عمر آنهاست به میزان 100 سال شده است.

 

روش های کاهش وزن در ماه رمضان

یک رژیم لاغری 3 روزه با 4.5 کیلوگرم کاهش وزن !

رژیم لاغری ۱۰ روزه برای آب کردن چربی های اضافه

عامل اصلی لاغری و کاهش وزن چیست ؟

کاهش وزن سریع با عسل و لیمو ترش

كاهش وزن بدون گرسنگي

جدیدترین مطالب سایت