خواص معجزه آسای روغن خراطین برای حجم صورت و زیبایی

خواص معجزه آسای روغن خراطین برای حجم صورت و زیبایی

خواص روغن خراطین

روغن خراطین خواص فراوانی دارد که ما در چندین مقاله مختلف خواص این روغن را ذکر کردیم که در پایین می توانید بخوانید.

 

روغن خراطین در حجم دادن قسمت هاي‌ مختلف بدن نقش بسیار مهمی دارد.

 

گروه گیاهان دارویی سایت تالاب: این مایع یک روغن حجم دهنده موضعی می‌باشد ؛ کاملا طبیعی بوده و با همه ی پوستها سازگار است .روغن خراطین اصل غلیظ است و بوی نامطبوعی دارد و جذب پوست میشود.

 

روغن خراطین برای :

1- سینه :

روش هاي‌ متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانمها وجوددارد.بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش می‌باشد استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.

 

2- کرم ها و ژل هاي‌ حجم دهنده :

به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آن ها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ،سوزش و خارش هاي‌ طولانی مدت میباشند.روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد

 

استفاده از روغن خراطین برای :

3- گونه :

گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانمها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام می دهند.به دلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ؛ این نوع عمل در نزد تعداد زیادی از متخصصان جراحی رد شده است.

 

با استفاده از روغن طبیعی خراطین می‌توانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید .

 

4- لب :

یکیدیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانمها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند.لب هاي‌ نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند  برعکس لب هاي‌ حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش می تواند چهره اي کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.

 

روش هایي که امروزه به کار می رود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه هاي‌ پروتز میباشد.که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن طبیعی خراطین

 

با قدرت شگفت انگیز در حجم گذاری می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها یکماهه و به طور معمول یکبار استفاده در روز است

 

استعمال این روغن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات و حجم دهی بر یک یا چند عضله خاص مفید است و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت .

 

آلت جنسی آقایان :

هرچند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود 15 سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان و بخصوص جوانان تمایل دارند طول آلتی بیش از 20 سانتیمتر داشته باشند.افزایش طول و قطر آلت می تواند فوایدی داشته باشد که می توان به این موارد اشاره کرد :

 

1- افزایش مدت زمان رابطه ي جنسی
2- رابطه لذت بخش تر برای خود و شریک جنیسیتان
3- ارضایی قوی‌تر و لذت بخش تر
4- آرامش روحی و روانی بیشتر
5- افزایش اعتماد بنفس
6- کاهش خمیدگی آلت
7- افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم
8- افزایش قدرت و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن

 

در حالت کلی برای افزایش طول آلت از روش هاي‌ جراحی،کاهش وزن و دستگاه هاي‌ وکیوم و …استفاده میشود.اما روغن طبیعی خراطین راهی بسیار مطمئن ،کم خرج و با بیشترین بازدهی در میان روش هاي‌ ذکر شده می‌تواند باعث افزایش طولی درحدود 2تا 5 سانتیمتر را دریک دوره 30 تا 45 روزه شود

 

خواص معجزه آسای روغن خراطین برای حجم صورت و زیبایی

تقویت و رشد موها

از دیگر خواص این روغن کمک به تقویت و رشد موها بوده، باعث شادابی و لطیف شدن مو می گردد .

 

افزایش دهنده جریان خون در رگها

ماساژ این روغن روی موضع عضلات موضع مورد نظر، با افزایش خون رسانی، باعث تغذیه بهتر شده ودر نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در ان عضله افزایش می‌یابد. همچنین به دلیل افزایش گردش خون یکی از روغنهای مورد استفاده در ماساز درمانی است و برای تسکین درد مفاصل و دردهای روماتیسمی بسیار مفید است .

 

از بین بردن خط اخم ، خط خنده و خط پیشانی و …

یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین کاربردهای این روغن استفاده از ان برای کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی ودر نهایت جوان سازی پوست است.

امروزه یکی از اصلی ترین مواد گران ترین کرمهای جهان روغن خراطین است. همچنین این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشش می‌کند و پوست را فوق العاده نرم و لطیف نموده و همچنین اثر بی نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک هاي‌ پوستی دارد .

 

طرز استفاده از روغن خراطین :

طرز مصرف روغن خراطین بسیار ساده است. کافی است قبل از مصرف پوست را شستشو دهید ؛ خشک کنید و به مدت 1 دقیقه با انگشتان خود آرام ماساژ دهید یا با حوله داغ کمی گرم کنید.

 

سپس چند قطره روغن خراطین را روی پوست خود بریزید و به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید. این عمل را حداقل روزی یکبار و به مدت 2 ماه انجام دهید تا به هدف خود برسید .

 

روغن خراطین برای چاقی صورت

چاق کننده صورت با روغن خراطین و زالوروغن زالو و روغن خراطین هر دو چاق کننده صورت هستند.روغن خراطین و روغن زالو چاق کننده موضعی هستند.روغن خراطین از کرم خاکی و روغن زالو از زالو گرفته میشود روش گرفتن روغن خراطین و روغن زالو مثل هم است و تاثیر آن ها هم برای چاقی صورت و اعضای بدن هماننده می‌باشد

 

جهت تهیه روغن خراطین برای هر 60 سی سی روغن خالص تعداد 10 شماره کرم خاکی تهیه کنیدو جهت تهیه روغن زالو برای هر 60 سی سی روغن خالص تعداد 6 شماره زالو تهیه کنید.جهت درست کردن روغن خراطین یا روغن زالو به 60 سی سی روغن کنجد نیاز است .

 

پس مواد لازم برای تهیه روغن خراطین یا روغن زالو به شرح زیر است :

60 سی سی روغن کنجد

10 شماره کرم خاکی خشک شده یا 6 شماره زالوی بزرگ خشک شده

 

روش درست کردن روغن خراطین یا روغن زالو :

روش اول :

زالو یا کرم خاکی را بکوبند پودر شود و پودر حاصل را در روغن کنجد و قدری آب ریخته بالای آتش یا روی سماور می ‏گذارند تا چند ساعت بجوشد تا آب و قسمتی از روغن بخار شود ان را صاف کرده تفاله را بیرون ریخته و هر شب روغن رابه صورت یا عضو مورد نظر برای چاقی ماساژ می‌دهند

 

روش دوم در تهیه روغن زالو یا خراطین برای چاقی صورت و عضو مورد نظر :

خراطین«کرم خاکی» یا زالو خشک شده را نیم کوب را در روغن کنجد بریزند ودر آفتاب قرار دهند. پس از 15 روز، روغن را صاف کنند .هر شب روغن رابه صورت یا عضو مورد نظر برای چاقی ماساژ می دهند موارد مورد مصرف روغن زالو و روغن خراطین برای پوست :

 

چاق کننده صورت , لب و گونه , چاق کننده باسن و سینه و ….

 

دوره مصرف روغن زالو یا روغن خراطین برای پوست :

جهت چاقی صورت اثر چاق کننده زالو و خراطین بسته به صورت فرد مورد نظر طبق معمول بین 15 الی30 روز متغیر است…دوره استفاده طبق معمول تا رسیدن به نتیجه دلخواه می‌تواند ادامه داشته باشد

 

مضرات مصرف روغن خراطین یا روغن زالو برای پوست :

روغن زالو و خراطین هیچ گونه عوارضی ندارد  فقط افرادی که صورت چرب و دارای جوش می باشند بعد از 2 ساعت صورت خودرا بشورند

زالو

روغن زالو

 

ترکیبات لازم جهت ساخت روغن خراطین :

خراطین 1 واحد

روغن زیتون 2 واحد

 

خواص معجزه آسای روغن خراطین برای حجم صورت و زیبایی

روش ساخت روغن خراطین :

خراطین نیم کوب را در روغن زیتون بریزند ودر آفتاب قرار دهند. پس از 15 روز، روغن را صاف کنند .

 

طریقه مصرف روغن خراطین :

ابتدا، عضو مورد نظر را باید به شدت مالید تا رنگ ان سرخ شود. سپس، با ماساژ، روغن را بر ان مالید. بعد، باید پارچه ‏اي رابا آب سرد خیس کرده روی عضو گذارد .

این عمل باید هر 24 ساعت یک‌بار انجام شود .

 

نکته درمورد روغن خراطین :

استعمال طولانی مدت این روغن بر یک عضو سبب بزرگ شدن و فزونی حجم ان می ‏شود .

مصرف خوراکی دارو ممنوع است .

 

عوارض استفاده از روغن خراطین :

حتماً تا بحال در طب سنتی و کتب سنتی و قدیمی ایرانی و چینی و عربی منابعی بر وجود تاثیر “کرم هاي‌ سرخ” یا همان “ایزنیا فتیدا” شنیده باشید. روغن خراطین خواص بسیاری دارد.

 

این روغن دارای روش ساخت پیچیده و زمانبری است که همین امر باعث شده قیمت ان کمی بالا باشد. کرم خراطین در مقایسه با محصولات شیمیایی موجود در بازار ؛ هم نتیجه بسیار خوبی دارد و هم این که با کمترین هزینه و بدون عوارض می توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید .

 

از دیگر خواص دیگر روغن خراطین در پایین بخوانید…

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت
بهتون قول میدم با دیدن این ویدیو تعجب می کنید!
بهتون قول میدم با دیدن این ویدیو تعجب می کنید!