خواص فوق العاده استفاده از وازلین در بانوان

خواص فوق العاده استفاده از وازلین در بانوان

خواص فوق العاده استفاده از وازلین در بانوان

خانم های بدانند که وازلین همیشه سالم است و سعی کنند هیچ وقت از خود دور نکنند در ادامه با خواص فوق العاده استفاده از وازلین در بانوان  سایت تالاب را دنبال کنید.

 

وازلین به خصوص برای خانم ها که پوست خشک تری دارند توصیه می شود. این ماده می تواند به سلامت و شاداب ماندن پوست شما کمک بسزایی کند. پترولیوم جیلی که با نام تجاری وازلین شناخته می‌شود، در حیطه آرایشی و مراقبت از پوست به یک ماده همه‌کاره تبدیل شده است که آشنایی با موارد کاربرد آن می‌تواند به شما در رفع مشکلاتتان کمک فراوانی کند و همچنین هزینه‌های گزاف برای خرید خیلی از کرم‌های آرایشی و درمانی را نیز کاهش دهد.

 

 

فواید آرایشی و درمانی وازلین
1. به گزارش تالاب درمان هر گونه زخم، سوختگی، بریدگی، خراش و جای زخم. وازلین خاصیت مرطوب کنندگی دارد و وجود رطوبت کافی برای بهبود زخم بسیار مهم است، مخصوصا برای بهبود سوختگی پای کودکان در اثر پوشک.

 

2. درمان خشکی و پوسته پوسته شدن لب‌ها به بهترین و سریع‌ترین حالت ممکن. حتما از این خاصیت وازلین استفاده کنید.

 

3. برطرف کردن رنگ تیره لب با از بین بردن رنگدانه‌های سطح پوست لب‌ها و کمک به درخشندگی و ایجاد رنگ صورتی در آن.

 

4. کمک به ضخیم‌تر و محکم‌تر شدن مژه‌ها. قبل از خواب کمی وازلین به مژه‌ها بمالید و در کمتر از 2 هفته تاثیر عالی آن را ببینید.

 

5. هر شب قبل از خواب کمی وازلین به پوست صورتتان بمالید تا صبح با پوستی کاملا هیدراته و درخشان روبرو شوید.

 

6. اگر عادت به استفاده از لوسیون بدن دارید، دیگر برای خرید آن هزینه اضافی نکنید. بهترین لوسیون بدن وازلین است که با قیمت بسیار کمی در دسترستان می‌باشد.

 

7. برای پاک کردن آرایش از لوازم پاک‌کننده که ممکن است برای پوست مشکل‌آفرین باشند استفاده نکنید، وازلین این کار را هم انجام می‌دهد.

 

8. ناخن‌هایتان را با ماساژ وازلین بر روی آن‌ها براق و صاف کنید.

 

9.  به گزارش پارس ناز اگر موهای شکننده و خشکی دارید، آن‌ها را با وازلین نرم و درخشنده کنید.

 

10. برای پاک کردن لک رژلب از روی پارچه، قبل از شستشو به آن کمی وازلین بمالید و ببینید که چطور لک آن را پاک می‌کند.

 

11. برای اینکه بوی عطرتان روی پوست بدن بیشتر بماند، قبل از اسپری کردن عطر، کمی وازلین به محل نبض‌دار پوست بمالید و بعد عطر بزنید. این ترفند را برای استفاده بهتر از عطر به کار ببرید.

 

جدیدترین مطالب سایت