راه های درمان اسهال در سفر

راه های درمان اسهال در سفر

چگونه در سفر اسهال نشویم ؟ 

اگر در سفر های نوروزی به سر میبرید علاوه بر آرزومند بودن سفر خوب میخواهیم راه هایی برای جلوگیری از اسهال در سفر برایتان توضیح دهیم در ادامه میتوانید با راه های درمان اسهال در سفر سایت تالاب را دنبال کنید.

 

مردم معمولا درباره این موضوع صحبت می‌کنند که انتخاب غذاها و نوشیدنی‌های «سالم و بی‌خطر» در سفر تا چه اندازه اهمیت دارد و از ابتلا به این بیماری جلوگیری می‌کند.

 

متخصصان هم معتقدند که غذاهای تازه و داغ، واقعا نسبت به غذاهای دیگر خطر کمتری دارند. آب مصرفی در سفر هم باید بسته‌ بندی استاندارد داشته باشد یا حتما جوشانده شود.

 

راه های درمان اسهال در سفر

جلوگیری از اسهال در سفر 

 

از یخ‌های سر راهی هم نباید در سفر استفاده کرد.

 

با این‌حال، در بعضی از موارد می‌بینیم که همه این نکات را رعایت می‌کنیم، اما باز هم به بیماری اسهال در سفر مبتلا می‌شویم.

این اتفاق معمولا به بهداشتی نبودن صنایع غذایی ارتباط دارد، چون آلودگی می‌تواند در مراحل مختلف آماده‌سازی مواد غذایی به درون آن‌ها سرایت کند.

بنابراین، بهداشت رستوران‌های بین راهی و بهداشت کارکنان این اماکن، خارج از کنترل مسافران است. گاهی اوقات نیز خود مسافران به کارهایی دست می‌زنند که باعث مسمومیت یا آلودگی خودشان می‌شود.

برای جلوگیری از چنین آلودگی‌هایی، رعایت این نکات ضروری است: شستن دست‌ها با آب و صابون یا ضدعفونی‌کننده قبل از غذا خوردن،‌ دست نزدن به دهان، صورت و غشاهای مخاطی بدن.

 

راه های درمان اسهال در سفر

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت