دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

فواید شیر بادام را بدانید

مجموعه : تغذیه سالم
فواید شیر بادام را بدانید

فواعد و خواص شیر بادام را بدانید 

 

مزده به خانم هایي که ناچارند بخاطر مشکلات پوستی مدام آرایش کنند و صورت خود را محو کنند یکی از دلایل روی اوردن خانم ها به آرایش مشکلات پوستی هست که اکثرا این مشکلات پوستی به علت مریضی هاي عصبی و کبدی ، افسردگی و کسالت ایجاد می‌شوند که نشاط روحی و جسمی را از بین می‌برند .

 

خانم هایي که هر روز یک یا چند لیوان شیر بادام مخصوص میل می نمایند ، بعد از مدتی دیگر نیازی به آرایش نخواهند داشت چرا که مصرف هرروز معجون شیر بادام برای بهبود مریضی هاي عصبی و کبدی ، افسردگی ، کسالت و فراموشی و همینطور رفع مشکلات پوستی و شادابی پوست موثر هست .

 

روش تهیه معجون شیر بادام :

۵۰ گرم مغز بادام خام در آب جوش خیس و پوست کنده شود و به همراه ۳ قاشق غذاخوری عسل و ۴ لیوان آب سرد در مخلوط کن برای مدت ۵ دقیقه مخلوط گردد.

 

در این معجون از شیر بهرهگیری نمی‌شود اما رنگ آن همانند شیر سفید میشود . میتوانید برای طعم بهتر از یک عدد موز نیز در معجون بهرهگیری کنید . مصرف هرروز یک یا چند لیوان شیر بادام شما را زیباتر خواهد کرد .

 


تغذیه سالم

بیشتر بخوانید
چگونه به کودکمان غذای سالم بدهیم تا با لذت بخورد ؟ غذا دادن های سالم به کودکان  کودکان امروزه بیشتر متاسفانه عاشق فست فود و غذا هاي چرب میباشند برای تشویق کردن آنها به غذای سالم در ادامه ما را دنبال نمایید ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

زورگیری از پسران توسط خانم های جذاب (عکس)
زورگیری از پسران توسط خانم های جذاب (عکس)
مشاهده بیشتر