خرید و فروش در اینترنت

خرید زاپیامکس‌، اولین و آخرین انتخاب برای رهایی از درد زانو

خرید زاپیامکس‌، اولین و آخرین انتخاب برای رهایی از درد زانو

خرید زاپیامکس‌ را امروزه یکی از راه‌های مطمئن درمان زانو درد می‌دانند. زاپیامکس نمونه‌ای جدید و فوق‌العاده از زانوبندهای طبی است که به موثرترین تکنولوژی‌های روز فیزیوتراپی مجهز است. این زانوبند یک زانوبند طبی ساده نیست. بلکه سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasoun)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) در آن قرار دارد. این محصول با کمک برق فعال می‌شود و بر درد و مشکلات زانو اثر می‌گذارند. استفاده از زاپیامکس در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی مانند مصرف دارو، تزریق مستقیم و حتی فیزیوتراپی مزایای بسیار زیادی دارد. در این مطلب شما را با تکنولوژی ها، نحوه استفاده و مزایای خرید زاپیامکس آشنا می‌کنیم.

 

با خرید زانوبند زاپیامکس، درد زانوی خود را فراموش کنید

معجزه تکنولوژی‌های موجود در زانوبند زاپیامکس را دست کم نگیرید. زانوبند زاپیامکس قرار است با کمک به روزترین فناوری‌ها، کارهای بزرگی برای زانوی شما انجام دهد. پس با خیال آسوده، همه چیز را به زاپیامکس بسپارید. فقط کافی است آداپتور دستگاه را به برق وصل کنید و روی مبل یا تخت دراز بکشید و زانوبند را دور زانوی خود ببندید. سپس باکمک زائده‌های چسبی موجود، می‌توانید این زانوبند را دور زانویتان محکم کنید؛ به همین راحتی.

 

تکنولوژی UIC زاپیامکس برای درمان انواع مشکلات زانو

به دلیل داشتن سه تکنولوژی اولتراسوند، انفراد و کلاک پالس به این زانوبند زاپیامکس می‌گویند. نحوه عملکرد این سه تکنولوژی کاملا مجزا است، اما هر سه باهم باعث درمان درد و بهبود علائم زانودرد می‌شود. عملکرد آن‌ها به این صورت است:

 

طول موج‌های بی‌خطر و کارآمد اولتراسوند

اولین احساسی که به شما دست می‌دهد، حاصل نخستین تکنولوژی به‌کاررفته در زاپیامکس است. این احساس شبیه بی‌حسی موضوعی است که باعث تکسین درد به میزان قابل توجهی خواهد شد.

پس کار فناوری اولتراسوند در زانوبند زاپیامکس ایجاد بلاک عصبی است که بر مفاصل، رباط‌ها، تاندون‌ها و عضلات اثر خواهد گذاشت. باید اشاره کنیم که تمامی افرادی که از زانودرد رنج می‌برند به دنبال این هستند که درد خود را تسکین دهند تا به‌راحتی به فعالیت‌های روزانه خود برسند.

 

امواج موثر و بی خطر انفرارد

گفتیم که امروزه با پیشرفت علم، دردها و بیماری‌ها زودتر به درمان می‌رسند. زاپیامکس برآمده از بستر تخصص و‌ دانش، با به کارگیری تکنولوژیuic مرحمی بی‌نظیر برای آرامش زانوی شماست. یکی دیگر از امکانات بسیار موثر زانوبند زاپیامکس، انفرارد یا امواج مادون قرمز است.

 

این امواج کارکردهای بسیاری دارند و روند درمان زانوهای آسیب‌دیده را سرعت می‌بخشند. نحوه عملکرد این تکنولوژی در زانوبند زاپیامکس به این صورت است که با ارسال امواج باعث افزایش دمای سلولی می‌شود. همین فرآیند اثرات زیر را ایجاد خواهد کرد:

 

تسکین درد به دلیل آرامش در پایانه‌های عصبی

افزایش گردش خون

تسریع روند اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی

شل کردن عضلات، رفع اسپاسم‌های عضلانی و گرفتگی‌ها

باید گفت اکسیژن‌رسانی به بافت‌های ملتهب نیز از دیگر اثرات این اشعه‌های مفید است که رفته‌رفته به التهاب مفاصل پایان می‌دهند تا از این پس قدم‌هایتان را بدون احساس درد بر زمین بگذارید.

 

تکنولوژی کلاک پالس در زانو بند زاپیامکس

یکی دیگر از فناوری‌های پیشرفته زانو بند زاپیامکس امواجی است که به شکل پالس‌های الکتریکی به بافت‌های آسیب‌دیده تحت تاثیر تابانده می‌شوند. این امواج، با ضربات منظم، اسپاسم‌های عضلانی را ازبین خواهند برد. شک نکنید که بعد از استفاده از زاپیامکس، با دیدن اثرات مثبت آن در کاهش درد و درمان زانو متعجب خواهید شد.

 

تکنیک کلاک پالس یا تابش امواج به شکل پالس ساعتی روی اعصاب عضلانی و مفصلی تاثیر می‌گذارد و نوعی تحریک الکتریکی را در بدن ایجاد می‌کند. به این ترتیب عضلات ریکاوری می شوند و رفته‌رفته سلامت گذشته خود را به دست می‌آورند.

تکنولوژی کلاک پالس در زانو بند زاپیامکس

چرا خرید اینترنتی زانوبند زاپیامکس بهترین انتخاب برای انواع درد زانو است؟

اگرچه زانوبند زاپیامکس از به روزترین فناوری‌ها در تسکین و درمان زانو بهره می‌برد، استفاده از آن بسیار آسان است و همین سبب شده تا نسبت به دیگر روش‌های درمانی، زانوبندی منحصر به فرد باشد. به گونه‌ای که پدربزرگ و مادربزرگ‌های سالمند خانواده به آسانی می‌توانند آن استفاده کنند.

 

زانوبند UIC زاپیامکس فری‌سایز است و همه اشخاص با هر وزن و اندامی می‌توانند از آن استفاده کنند و مهم‌تر اینکه این زانوبند هیچ‌ عوارض و خطری برای شخص استفاده‌کننده ندارد. البته بهتر است زنان باردار، پیش از استفاده از آن، با پزشک مشورت کنند.

 

همچنین باید اشاره کنیم که زاپیامکس با برق کار می‌کند و به همین دلیل نیازی به تعویض مکرر باطری نیست. بیماران می‌توانند هنگام استراحت در حالی که کتاب می‌خوانند یا به موسیقی مورد علاقه خود گوش می‌دهند، از ماساژ آرام زاپیامکس استفاده کنند.

 

مزایای زانوبند زاپیامکس در مقایسه با فیزیوتراپی

بسیاری از بیماران می‌پرسند که چرا استفاده و خرید زانوبند زاپیامکس، روش بهتر و کارآمدتری نسبت به فیزیوتراپی برای درمان درد زانو است. در پاسخ باید به این موارد اشاره کرد:

 

  • کوتاه کردن زمان درمان نسبت به فیزیوتراپی و سایر درمان‌ها
  • کارایی و تاثیر بیشتر نسبت به فیزیوتراپی
  • کم هزینه بودن در قیاس با فیزیوتراپی
  • استفاده در خانه و بی‌نیاز از رفتن به فیزیوتراپی
  • قابل استفاده هم در زمان استراحت و درمان
  • فاقد عوارض و بی‌خطر بودن
  • استفاده در هر زمانی از روز بدون نیاز به کمک کسی دیگر

 

افزون بر این موارد باید گفت زانوبند ضد درد زاپیامکس بسیار ساده است و به هیچ مقدمات و پیش فرضی نیاز ندارد. حتی افراد مسن و کم‌توان حرکتی نیز به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

با کارت رجیستری، در دام سودجویان گرفتار نشوید

ترفندهای کلاهبرداران سبب شده تا تشخیص محصولات تقلبی از اصلی بسیار دشوار باشد.  افراد سودجو  برای کسب سود بیشتر بدون توجه به سلامتی متقاضیان از تمام ابزارها و تکنیک‌های ممکن برای کلاهبرداری استفاده می‌کنند و ممکن است شما را به شکل های گوناگون فریب دهند. برای سهولت در تشخیص زانوبند زاپیامکس اصل، نمایندگی‌های معتبر فروش زانوبند زاپیامکس، کد دوازده رقمی بررسی اصالت کالا را به همراه زانوبند در اختیارتان می‌گذارند. به این ترتیب مشاهده کارت رجیستری به همراه کالا، مطمئن‌ترین راه شناخت زانوبند اصلی هنگام خرید زاپیامکس به شمار می‌رود.

 

نحوه استفاده از زانوبند زاپیامکس چگونه است؟

برای استفاده از این زانوبند باید آن را دور زانوی خود ببندید و آداپتور را به برق شهری متصل کنید. سپس 45 تا 60 دقیقه دراز بکشید تا پایتان صاف بماند. اگر هر دو زانوی شما مشکل دارد، برای هر کدام از زانوها روزانه 45 تا60 دقیقه زاپیامکس را استفاده کنید.

 

خرید زاپیامکس اصل و درمان قطعی زانو درد

استفاده از زانوبند زاپیامکس برای انواع مشکلات زانو هیچ گونه عوارضی جانبی و بالینی ندارند و افراد می‌توانند از این تکنولوژی فوق‌العاده استفاده کنند؛ توصیه می‌شود که هنگام خرید زانوبند زاپیامکس، مطمئن شوید که محصول دارای کد رجیستری است. نمایندگی‌های معتبر زاپیامکس، این زانوبند را به همراه کارت رجیستری برای شما ارسال می‌کنند که نشان‌دهنده‌ اصالت محصول است و این اقدام به شما اطمینان می‌دهد که کالای اصلی و با کیفیت خریداری کرده‌اید. با کد رجیستری همراه محصول، دست سودجویان کوتاه خواهد شد.

 

سوالات متداول در مورد خرید زاپیامکس

قیمت زانوبند زاپیامکس چقدر است؟

قیمت این محصول 2960000 هزار تومان است.

زاپیامکس را از کجا بخرم؟

خرید این محصول به صورت اینترنتی است و باید به سایت‌های فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

روش چک کردن اصالت زانوبند با کد رجیستری

  • کد 12 رقمی درج شده را با دقت در وب سایت زایسترونیک وارد کنید.
  • پیام صحت اعتبار سنجی را دریافت نمایید و با خیالی آسوده از زانوبند زاپیامکس استفاده کنید.

منبع : سایت فروشگاهی زاپیاشاپ

برچسب‌ها: