بروزرسانی : 1 تیر 1400

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

با این روش سینه هاي خودرا بزرگ کنید ورزش و سلامتی می تواند بشما کمک کند برای سلامتی بدن تان و خوش فرم شدن بندتان کافیست که به ورزش رو بیاورید . 

بزرگ کردن سینه با ورزش به گزارش تالاب برای بزرگ کردن سینه چند حرکت ورزشی برای شما جمع آوری کرده ایم که می‌توانید انها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی برایتان نخواهد داشت. این تمرینات را می‌توانید در ۱ تا ۳ ستِ ۸ تا ۱۵ تکرار، ۳ بار در هفته انجام دهید.

نکته: هنگام انجام ورزش هاي مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و آسان انجام داد. این حرکات اگر بدون دقت انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتما قبل از آغاز با دکتر خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات بخود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید.

توصیه ما بشما این است که درکنار تمرینات عرضه شده، تمرینات مخصوصاً تقویت عضلات بالا تنه را نیز انجام دهید، خصوصا” عضلات پشت و کمر بند شانه اي. همینطور باید دقت داشته باشید چنانچه عضلات شکم توانائی داشته باشید، به نحوی کم شکم صاف و یک دست باشد، باعث می‌شود با انجام این تمرینات سینه هاي شما بیشتر پدیدار شود.

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

بزرگ کردن سینه با ورزش

الف» روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری‌كه قوزک هاي پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دستها را «در اطراف بدن و مقابل شانه ها» روی زمین قرار دهید. دستها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوریکه روی زانوها و کف دستها تکیه داشته باشید. چانه را کمی به سوی سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد. شکم را سفت کنید.

ب» آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یک‌باره پایین بیاورید. آن قدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدن‌تان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خودرا بالا بکشید. آرنج ها را قفل نکنید. هرچه جلوتر می‌روید تعداد دفعات تکرار را بیشتر کنید.

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

الف» در مقابل یک توپ زانو بزنید ودر حالی‌که پشتتان را صاف و قائم نگه داشته اید، دست هاي خودرا بر روی توپ قرار دهید.

ب» با انجام بازدم به آرامی بر روی توپ سینه بزنید و پوش آپ کنید و سپس با انجام دم به آرامی به حالت اول باز گردید.

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

روشهای بزرگ کردن سینه با ورزش در مقابل دیوار با فاصله ي یک متر بایستید و دستها رابه دیوار تکیه دهید و با کمک دست به دیوار نزدیک شده سپس دور شوید.

ایده هایی تصویری برای بزرگ کردن سینه با ورزش

الف» به پشت روی زمین بخوابید، زانوها را خک کنید ودر هر دست یک وزنه نگاه دارید «بجای وزنه میتوانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید». وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دستها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دستها پشت بشما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به زهر سینه ها متمایل کنید.

ب» وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جاییکه زاویه آرنج ها به ۹۰ درجه می‌رسد. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها دراین حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ عنوان از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت