زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ ها در افراد چاق

ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ ها در افراد چاق

ورزش باعث کاهش چربی استخوان‌ها در افراد چاق

با تحقیقاتی که دانشمندان برای کاهش چربی برای افراد چاق انجام داده اند متوجه شده اند که این ورزش موجب کاهش چربی در ستخوان ها می شود را بررسی‌هاي اخیر نشان داده هست که ورزش کردن باعث از بین رفتن چربی استخوان‌ها می شود و میتواند در افزایش کیفیت استخوان‌ها و سلامت آن ها موثر باشد.

 

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت MNT، ورزش کردن فواید زیادی دارد که یکی از آن ها افزایش سلامت استخوان‌ها هست. معمولا افرادی که چاق میباشند اکثر مشکل کیفیت استخوان دارند و با مریضی‌هایي از این دست مواجه میباشند.

 

ورزش کردن باعث از بین رفتن چربی‌هاي استخوانی میشود و به سلامت انها کمک می کند.نتایج این تحقیقات در مجله استخوان منتشر شده هست.

 

به گزارش تالاب:مدیر این تحقیقات میگوید : ما دریافتیم که دویدن باعث می شود که در بدن موش‌ها استخوان سازی صورت گیرد. ورزش برای سلامت استخوان‌ها بسیار بینظیر هست. تاثیرات ورزش بر سلامت استخوان در افراد چاق به مراتب اکثر هست و بسیار به آن ها کمک میکند.

 

بررسی‌ها همینطور نشان داده هست که ورزش باعث افزایش تراکم و حجم استخوان‌ها می شود و این تاثیر در افراد چاق اکثر هست.

برچسب‌ها:

سلامتی با ورزش

بیشتر بخوانید
4 نرمش‌ ساده اما مفید برای فرار از کمر درد نرمش برای بهبود کمردرد با این 4 نرمش ساده و آسان از کمر درد خلاص شوید. گاهی وقتی از خواب بیدار می‌شوید، ناگهان درد شدیدی در ناحیه کمر احساس کرده و ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آخرین ساعات زندگی دیکتاتور بزرگ هیتلر چگونه گذشت ؟
آخرین ساعات زندگی دیکتاتور بزرگ هیتلر چگونه گذشت ؟
مشاهده بیشتر