4 ورزش را اگر انجام دهید سلامتی دست میابید

4 ورزش را اگر انجام دهید سلامتی دست میابید

4 ورزش را اگر انجام دهید سلامتی دست میابید

ورزش هایی هستند که سلامت را برای ما بوجود میاورد در ادامه با 4 ورزش را اگر انجام دهید سلامتی دست میابید و سایت تالاب را دنبال کنید.

 

اگر می خواهید که بدن شما همیشه سالم و سلامت بماند باید ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید،ورزش کردن می تواند از بیماری ها پیشگیری کند. چهار نوع ورزش وجود دارد که شما می‌توانید با انجام آنها سلامت خود را حفظ کنید

 

ورزش‌های ایروبیک، تنها یک نوع از ورزش‌ها هستند و اگرچه برای حفظ تناسب اندام، مهم و حیاتی اند، اما در حقیقت سه نوع از ورزش های دیگر وجود دارد که آنها نیز مهم هستند: ورزش های قدرتی، تعادل و انعطاف پذیری.بنا به گفته کارشناسان، هر نوع از این ورزش ها در نوع خودشان مهم اند و انجام دادن هر چهار نوع ورزش، میزان تناسب اندام بدن تان را بالا برده و از صدمه به بدن تان جلوگیری می کند.

 

به طور مثال، ورزش های قدرتی، ماهیچه ها را قوی تر کرده و ماهیچه های قوی به نوبه خود از مفاصل بدن حمایت و حفاظت می کنند. این وضعیت می تواند جلوی صدمه دیدن هنگام ورزش های ایروبیک را بگیرد.همچنین ورزش های تعادلی به صورت هماهنگ، از قدرت ماهیچه‌ها استفاده کرده و موجب ثبات در حرکات‌تان می شود و در عین حال می تواند از خطر جراحت هایی مانند رگ به رگ شدن مچ پا، بکاهد.

 

 به گزارش تالاب علاوه بر آن بنا به گفته لاسکووسکی،” ممکن است شما از نظر ورزش‌های ایروبیک بسیار متناسب باشید، اما اگر بدن تان منعطف و نرم نباشد، هنوز هم احتمال دارد در حین ورزش صدمه ببینید.”

 

“کلی درو” فیزیولوژیست ورزش از دانشکده آمریکایی پزشکی ورزشی، می‌گوید:” انعطاف بدن در انجام دادن ورزش‌های قدرتی موثر است، زیرا آن باعث می‌شود که بتوانید حرکاتی اطراف مفاصل‌تان انجام دهید، وزنه‌ها را بلند کنید و از پس دیگر حرکات قدرتی به خوبی برآیید.”

 

جدیدترین مطالب سایت