آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 1402

مجموعه : هنر در خانه
آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 1402

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 

امروز میخواهیم دوخت لباس ویژه عید را به شما آموزش بدهیم در ادامه با آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید در سایت تالاب همراه باشید.

 

کادری می کشیم که عرض آن به اندازه یک چهارم دور باسن بزرگو به طول قد شلوار. از سمت راست 5 سانت خارج و به خط باسن وصل می کنیم ( جای زیپ)و به اندازه عرض کادر پائین آمده و به اندازه یک ششم عرض کادر خارج و به صورت هلال به خط با**سن وصل می کنیم.
 

 
از پائین کادر از دوطرف 2 سانت داخل و سمت چپ را به خط با**سن و سمت راست را به یک ششم عرض کادر وصل می کنیم.از پهلو نیز 2 سانت داخل و به خط با**سن وصل می کنیم.

 

آموزش دوخت شلوار زنانه مخصوص عید 1402

الگوی پشت شلوار

کادری می کشیم به اندازه یک چهارم دور با**سن بزرگ + 1.5 و به طول قد شلوار.به اندازه عرض کادر پائین آمده و قد فاق را رسم می کنیم برای گشادی فاق ( 2 برابر یک ششم عرض کادر جلو ) را خارج و به 2 سانت داخل شده از وسط پشت به صورت هلال وصل می نمائیم.

 

از این خط 3.5 سانت بالا رفته و به2 سانت داخل شده از پهلو وصل می کنیم.از پائین کادر پهلو 2 سانت داخل و به خط باسن وصل می کنیم و از سمت وسط پشت نصف قد شلوار را علامت ، 1.5 سانت خارج می شویم و از لبه پائین کادر به این نقطه وصل می نمائیم

 

برچسب‌ها:

هنر در خانه

بیشتر بخوانید
نمونه های سبد و کلاه تزئینی بازیافتی نمونه های سبد و کلاه تزئینی بازیافتی   توی هر خونه ای روزانه تعداد زیادی جعبه های مقوائی روانه زباله دونی می شن، این تزئینات ساده با چند تا از همون جعبه ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

اندام باورنکردنی یک زن پس از 12 زایمان (عکس)
اندام باورنکردنی یک زن پس از 12 زایمان (عکس)
مشاهده بیشتر