بروزرسانی : 3 خرداد 1403

25 ایده زیبا برای دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی + عکس

25 ایده زیبا برای دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی + عکس

در این بخش بهترین و جدیدترین مدل های دسته گل عروس مخصوص فصل تابستان را برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم . از چیدمان هایي با رنگ هاي‌‌‌ برجسته و بافت فراوان الهام بگیرید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از بهترین مدل هاي‌‌‌ دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی را منتشر کرده ایم.

لاکچری ترین مدل های دسته گل عروس تابستانی

اگر در حال برنامه ریزی یک عروسی تابستانی هستید، از قبل میدانید کـه تاریخ عروسی شـما با آب و هوای عالی همراه خواهد بود. میزبانی عروسی دراین زمان از سال همچنین بـه این معنی اسـت کـه بـه انبوهی از محصولات تازه برای منوی پذیرایی خود دسترسی خواهید داشت.

هنوز بهتر اسـت؟ زمان اصلی برای طیف گسترده اي از گل هاي‌‌‌ فصلی اسـت، چه بـه دنبال گزینه هاي‌‌‌ کلاسیک یا شکوفه هاي‌‌‌ خارج از جعبه برای دسته گل عروسی تابستانی خود باشید. همانگونه کـه در مورد ظاهر روز عروسی خود فکر می‌کنید، انتخاب یک دسته گل عروس ممکن اسـت وارد بازی شود. با یک قرار تابستانی، شـما خوش شانس هستید زیرا همه ی ی ی ی ی چیز از شکوفه هاي‌‌‌ پر جنب و جوش و بزرگ گرفته تا گل هاي‌‌‌ خوش طعم در نوک انگشتان شـما خواهد بود.

با چنین طیف گسترده اي از رنگ ها، طول ساقه ها و بافت ها، مطمئناً می‌توانید مجموعه اي از گل ها را پیدا کنید کـه نه تنها ظاهر شـما را تکمیل می کنند، بلکه با زیبایی کلی عروسی شـما هم خوانی دارند. برای پیدا کردن دسته گل ایده آل خود آماده اید؟ پیشاپیش، 25 دسته از دسته گل هاي‌‌‌ عروسی تابستانی مورد علاقه ما را از عروسی هاي‌‌‌ واقعی بیابید تا بـه عنوان الهام بخش برای خودتان باشد.

1. گل های در فصل را انتخاب کنید

دسته گل عروس

یکی از بهترین بخش‌هاي‌‌‌ میزبانی عروسی تابستانی، شکوفه‌دهی گل‌هاي‌‌‌ زیبا در ان ماه‌ها اسـت. هنگام انتخاب دسته گل خود، بـه دنبال این باشید کـه کدام گل در فصل اسـت تا بهترین کیفیت و قیمت را داشته باشید. این چیدمان جذاب تابستانی از کیهان فصلی و گل هاي‌‌‌ رز باغی برای ایجاد مجموعه اي دوست داشتنی از رنگ استفاده می‌کند.

✅ مطالب مشابه: مدل های زیبا و شیک دسته گل عروس

2. اقاقیا را اضافه کنید

دسته گل عروس جدید

آیا میخواهید پالت دسته گل خودرا روشن کنید؟ اقاقیا را درنظر بگیرید، یک گل زرد روشن پر از بافت کـه در ماه هاي‌‌‌ تابستان شکوفا می‌شود.

3. خار را وارد کنید

دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی

روی آوردن بـه سایر اضافات بـه جز شکوفه ها برای دسته گل خود مطمئناً ان را برجسته میکند. برای داشتن ظاهری ظریف از گل وحشی، خار آبی را بـه ترکیب اضافه کنید.

4. کوکب های دراماتیک را انتخاب کنید

دسته گل عروس رنگی

کوکب هاي‌‌‌ رنگارنگ بزرگ می توانند دریک چیدمان کاملا مشخص باشند. از این عروسی بیگ سور الهام بگیرید، جایی کـه گل محمدی صورتی فصلی بـه زیبایی با گل‌هاي‌‌‌ سفید روشن و علف‌هاي‌‌‌ خشک شده در دسته گل عروس متعادل شده اسـت.

✅ مطالب مشابه: مدل جدیدترین دسته گل های زیبای

5. با دلفینیوم خیره شوید

دسته گل عروس آبی

یک دسته گل با ساقه بلند فوراً بیانیه اي خواهد داشت و دلفینیوم با رنگ آبی خیره کننده خود مطمئناً خیره خواهد شد. ما این انتخاب را برای تکمیل فضای رمانتیک دوست داریم. گلدار نیز گزینه اي عالی برای پوشاندن راهروی شماست.

6. به سراغ Greenery بروید

دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی

شـما در واقع بـه گل در دسته گل عروسی خود نیاز ندارید. این چیدمان زیبا از فضای سبز را از یک عروسی تابستانی در بروکلین کانالی کنید. سرخس ها، اکالیپتوس و شاخ و برگ هاي‌‌‌ تازه آرایشی دوست داشتنی و پر از بافت ایجاد می کنند.

7. با آفتابگردان جشن بگیرید

دسته گل عروس آفتاب گردون

تعداد کمی از گل ها تابستان را مانند آفتابگردان می‌گویند. این شکوفه ها با رنگ روشن، آفتابی و شکل جسورانه خود، دریک دسته گل بـه تنهایی یا همراه با چند شاخه بابونه و اکالیپتوس ایده آل هستند.

✅ مطالب مشابه: مدل های جدید و زیبای دسته گل عروس

8. آن را تک رنگ کنید

دسته گل عروس لاکچری

یک دسته گل عروسی تابستانی لازم نیست کـه رنگ زیادی داشته باشد. در عوض، از این دسته گل الهام بگیرید، کـه ترکیبی از گل هاي‌‌‌ هندی، گل رز، لوناریا و سایر شکوفه هاي‌‌‌ خشک شده در رنگ هاي‌‌‌ خنثی اسـت.

9. ویترین ریزه شکوفه ها

جدیدترین مدل دسته گل عروس

اگر گل هاي‌‌‌ بزرگ و پررنگ مورد علاقه شـما نیستند، گزینه هاي‌‌‌ زیادی وجوددارد. این طرح از عروسی Montecito ترکیبی از تویدیا، پروانه ranunculus، و رزهای باغچه کوچک برای یک دسته گل جذاب اسـت.

10. یک بیانیه رنگارنگ بنویسید

دسته گل عروس رنگارنگ

اگر در حال برنامه ریزی یک عروسی گرمسیری هستید، ممکن اسـت بخواهید دسته گلی متناسب با رنگ ان داشته باشید. این خیره کننده ترکیبی از آنتوریوم، گل رز، رانکولوس و گل صد تومانی برای ظاهری جسورانه اسـت.

11. ایجاد حجم با Hydrangea

دسته گل عروس تابستانی

گل ادریسی یک گل تابستانی زیبا اسـت کـه میتواند حجم زیادی بـه دسته گل عروسی شـما بدهد. شکوفه هاي‌‌‌ رنگارنگ بزرگ را میتوان با گل هاي‌‌‌ فصلی دیگر یا با گل هاي‌‌‌ دیگر ادریسی احاطه کرد تا شعری بی انتها داشته باشد.

12. به اسطوخودوس نگاه کنید

دسته گل عروس خاص

اسطوخودوس نه تنها رنگی بـه ظاهر روز عروسی شـما می بخشد، بلکه عطر ان نیز باورنکردنی اسـت. یک دسته ارگانیک اسطوخودوس را بـه تنهایی درنظر بگیرید، یا ان رابا سبزی و گندم ترکیب کنید تا حال و هوای طبیعی داشته باشید.

✅ مطالب مشابه: مدل دسته گل عروس «11»

13. جفت شکوفه های سفید و سبزه

عکس دسته گل عروس

بـه دنبال یک دسته گل کلاسیک هستید؟ شکوفه هاي‌‌‌ سفید و سبزه همیشه شیک خواهند بود، مانند این دسته گل کـه از گل هاي‌‌‌ رز باغبانی، گل صد تومانی، گل محمدی، نخود شیرین، کیهان، و راننکولوس تشکیل شده اسـت.

14. ارکیده را انتخاب کنید

دسته گل عروس ارکیده

ارکیده ها در هر زمان از سال یک انتخاب خیره کننده هستند، اما در فصل هستند و تهیه آن ها در ماه هاي‌‌‌ تابستان آسان تر اسـت. یک دسته گل پر از این گل هاي‌‌‌ دل چسب و معطر برای ظاهری کاملاً شیک بـه همراه داشته باشید.

15. پاستل های زیبا به همراه داشته باشید

دسته گل عروس سفید

پاستیل‌ها مطمئناً لحظه‌هاي‌‌‌ خودرا در بهار دارند، اما شرم‌آور نیست کـه پالت ان را در تابستان حمل کنید. از این دسته گل سبک و اثیری – متشکل از لیسیانتوس، گل رز باغی کوکو لوکو، خار سفید و دیگر علف‌هاي‌‌‌ بافت‌دار – الهام بگیرید تا یک دسته گل تابستانی را ملایم‌تر کنید.

16. غروب را تداعی کنید

دسته گل عروس صورتی

یک دسته گل در رنگ هاي‌‌‌ صورتی، هلویی و زرد بسازید تا غروب تابستانی را هدایت کنید. از لاله هاي‌‌‌ طوطی، گل هاي‌‌‌ رز باغچه، ranunculus، خشخاش و تویدیا برای زنده شدن این چیدمان رویایی استفاده شده اسـت.

17. زیبایی اثیری را در آغوش بگیرید

دسته گل عروس تک

یک دسته گل سفید همیشه کلاسیک خواهد بود، اما شـما می توانید انتخاب شکوفه ها را تغییر دهید تا ان را خودتان بسازید. این دسته گل بزرگ کـه از ارکیده، گل صد تومانی، گل رز و شقایق تشکیل شده بود، مناسب برای عروسی تابستانی اثیری بود.

✅ مطالب مشابه: مدل های جدید و زیبای دسته گل عروس

18. یک آبشار ایجاد کنید

دسته گل عروس ویژه

یک دسته گل پر از حرکت میخواهید؟ یک دسته گل آبشاری را درنظر داشته باشید کـه توسط طراح گل شـما با شکوفه هاي‌‌‌ تابستانی مانند گل محمدی، اسکابیوزا، دستکش روباهی و گل رز ساخته شده اسـت.

19. کلاسیک را با گل رز سفید نگه دارید

دسته گل عروس خاص

رزهای سفید همیشه شیک ودر فصل خواهند بود، مهم نیست چه باشد. یک دسته گل کلاسیک از این شکوفه ها رابا اضافه کردن رنگ سبز برای تکمیل هر زیبایی شناسی انتخاب کنید.

20. گل صد تومانی صورتی را انتخاب کنید

دسته گل عروس

آیا میخواهید در حالی کـه در راهرو قدم می زنید توجه خودرا جلب کنید؟ گل صد تومانی هاي‌‌‌ صورتی تند با رنگ باورنکردنی و بافت شاداب خود مطمئناً در برابر هر لباسی ظاهر می‌شوند. با یک دسته گل کـه تماماً از این شکوفه هاي‌‌‌ پر جنب و جوش دریک عروسی در اوایل تابستان تشکیل شده اسـت، بیانیه بیشتری را بیان کنید.

21. مقدار زیادی بافت اضافه کنید

دسته گل عروس

حمل شکوفه هاي‌‌‌ رنگی جسورانه تنها گزینه برای عروسی تابستانی نیست. این دسته گل یک انتخاب خیره کننده برای یک جشن ساحلی بود کـه ترکیبی از گل هاي‌‌‌ رز سفید رابا عناصر خشک فراوان برای علاقه بیشتر بـه همراه داشت.

✅ مطالب مشابه: زیباترین مدل دسته گل عروس + گل رز عاشقانه

22. زنبق دره را حمل کنید

دسته گل عروس شیک

Lily of the Valley بـه دلایل خوبی یک انتخاب محبوب برای عروسی هاي‌‌‌ تابستانی اسـت. ان رابا شکوفه هاي‌‌‌ دیگر جفت کنید، یا انتخاب کنید کـه زیبایی ان بـه تنهایی باقی بماند تا ظاهری بی دردسر ودر عین حال زیبا داشته باشید.

23. شامل یک پاپ از آلو

دسته گل عروس تابستانه

یک عروسی زیبا در باغ تابستانی نیاز بـه یک دسته گل بـه همان اندازه زیبا دارد. این دسته گل از گل هاي‌‌‌ رز باغی، گل صد تومانی، زنبق دره و گاردنیا تشکیل شده بود تا پایه اي خیره کننده ایجاد کند، با رنگی کـه توسط کلماتیس ستاره آلو فصلی ارائه میشود.

24. برو وحشی

دسته گل عروس رنگارنگ

آیا میخواهید دسته گل شـما طوری باشد کـه انگار یک دسته گل وحشی تابستانی اسـت؟ گل هاي‌‌‌ تابستانی کوچک مانند بابونه رابا هم مخلوط کنید و از ترکیبی از سایه هاي‌‌‌ پررنگ در چیدمان خود استفاده کنید.

25. روشن کردن با دیزی

دسته گل عروس زرد

آیا می‌خواهید دسته گل عروسی شـما باعث شادی شود؟ بـه چیدمان خود گل مروارید اضافه کنید. گل تابستانی مطمئناً هنگام قدم زدن در راهرو، ظاهری شاد بـه ظاهر شـما می بخشد.

✅ مطالب مشابه: مدل های جدید و زیبای دسته گل عروس 

در پایان

چه ایده دوست داشتنی برای ازدواج در اواخر بهار و تابستان، زیرا صدها نوع گل بـه انتخاب شـما در ماه هاي‌‌‌ گرم تر وجوددارد. شاید در انتخاب رنگ عروسی خود احساس سختی نکنید زیرا فصل گرم از انواع ترکیب رنگ ها استقبال میکند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت