نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

راهنمایی پوشش شما در مراسم عروسی

در انتخاب پوشش مناسب در مراسم عروسی شما عزیزان راهنمایی میکنیم با ما همراه باشید شروع یک زندگی مشترک مطمئناً برترین و مهمترین اتفاق زندگی هرکسی هست، اضافه بر عروس و داماد، این مراسم برای نزدیکان و دوستان انها هم از اهمیت بالایی برخوردار هست.

 

اگر شما هم اخیراً به این مراسم دعوت شده اید، برای انتخاب لباس جشن عروسی کار سختی در پیش دارید. در این مقاله لباس هایي راکه برای جشن عروسی مناسب نیستند، معرفی می‌کنیم. سعی کنید از پوشیدن لباس هایي که در این فهرست ارائه شده هست دوری کنید تا استایلی شیک و در خور مراسم جشن عروسی داشته باشید.

 

پیراهن سفید نپوشید

همۀ می‌دانند که در جشن عروسی تنها کسی که باید لباس سفید بپوشد عروس هست. پس بهتر و مودبانه تر هست که پیراهن هایي به رنگ کرم، یا حتی صورتی هاي خیلی روشن را در این مراسم نپوشید و آنها را برای جشن هاي دیگری مانند جشن تولد، نامزدی و یا مهمانی هاي دوستانه بهرهگیری کنید.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

پیراهن هایي به رنگ کرم، یا حتی صورتی هاي خیلی روشن را در این مراسم نپوشید

 

پاشنه های خیلی بلند و باریک نپوشید

درست هست که این کفش پاشنه بلند ظاهر شیک و منحصر به فردی به شما می بخشد؛ اما به یاد داشته باشید که شما در طول این مراسم می‌خواهید از این میز به میز دیگر بروید و تا نیمه هاي شب برقصید. مطمئناً اگر پاشنه کفشتان نشکند، خودتان دچار مشکلات زیادی از جمله پادرد و کمر درد خواهید شد. پس بهتر هست این کفش ها را گذشته از جشن بپوشید و یا از همان ابتدا کفش هایي بپوشید که در آنها حس بهتر و راحت تری داشته باشید.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

کفش هایي بپوشید که در انها حس بهتر و راحت تری داشته باشید

 

پیراهن های بلند بپوشید

این تصور درستی نیست که آن چه جلوی آینه خوشگل به نظر می‌آید برای جشن عروسی هم مناسب باشد. پیراهن هاي کوتاه برای نشستن روی صندلی و پایین و بالا رفتن از پله ها به نظر مناسب نمی‌آیند. جشن عروسی زمانی برای همراهی با عروس و داماد هست، نه زمانی برای آنکه به دیگران اجازه بدهید در مورد نحوه لباس پوشیدنتان صحبت و بدگویی کنند.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

پیراهن هاي کوتاه برای نشستن روی صندلی و پایین و بالا رفتن از پله ها به نظر مناسب نمی‌آیند

 

از قوانین سرپیچی نکنید

اگر برای جشن، لباس یا رنگ خاصی در نظر گرفته شده هست، بهتر هست از قوانین سرپیچی نکنید و همان لباس ها را بپوشید. حتی در صورتی که بسیار علاقمند هستید که لباس دیگری به تن کنید.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

اگر برای جشن، لباس یا رنگ خاصی در نظر گرفته شده هست، بهتر هست همان لباس ها را بپوشید

 

از انتخاب جواهرات پر سر و صدا اجتناب کنید

به فضای آرام و بی سر و صدا در هنگام خواندن خطبه عقد فکر کنید، مسلماً سر و صدای زیورآلات شما می‌تواند این آرامش را به هم بزند. در جشن عروسی بهتر هست از جواهرات ساده و معمولی بهرهگیری کنید.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

در جشن عروسی بهتر هست از جواهرات ساده و معمولی بهرهگیری کنید

 

شلوار بپوشید!

به نظر عجیب یا نامناسب میرسد، اما شلوار یک گزینش ایده آل برای جشن عروسی هست، یک لباس سرهمی آزاد، رسمی و خوش دوخت با جواهرات مناسب، شما را به جذاب ترین فرد در جشن عروسی تبدیل می‌کند.

 

نحوه پوشش شما در مراسم عروسی

شلوار یک گزینه ایده آل برای جشن عروسی است

 

نحوه پوشش شما در مراسم و جشن هاي گوناگون باید متفاوت باشد. جشن عروسی یکی از مراسمی هست که باید به نحوه پوشش خود بسیار توجه کنید، امیدواریم با دانستن این نکات جشن عروسی بعدی بتوانید استایلی کاملاً مناسب این مراسم برای خود انتخاب کنید.

 

جدیدترین مطالب سایت