خرید و فروش در اینترنت

جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی + 48 ایده

جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی + 48 ایده

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز گلچینی از جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی را منتشر کرده ایم.

 

48 ایده مرکزی برای هر سبک عروسی

برای اکثر زوج ها، جشن واقعی از ان زمان شروع میشود. پذیرایی شما بـه عنوان فرصتی عالی برای ترکیب و همنشینی با خانواده و دوستان عزیز همراه با بالا بردن یک لیوان اسـت. با برنامه ریزی برای پذیرایی، جزئیات زیادی برای بررسی فهرست ارائه میشود، از غذاخوری گرفته تا کوکتل امضا و کارت هاي‌ اسکورت.

 

از جمله ان جزئیات مهم میزهای پذیرایی شما و تمام انتخاب هایي اسـت که در تزئین انها دارید. ایجاد یک نقطه کانونی، چه در حال برنامه ریزی میزهای طولانی بـه سبک خانوادگی یا دورهای گسترده باشید، چنین محیط زیبایی را ایجاد می‌کند، و البته، محورهای شما در مرکز این تصمیم قراردارند.

 

فرقی نمیکند بـه دنبال چیدمان گل‌هاي‌ خیره‌کننده، سبزه‌ها، شمع‌ها یا چیزی کاملاً منحصربه‌فرد باشید، یک طرح مرکزی برای مطابقت با هر زیبایی شناسی وجوددارد. 48 ایده مورد علاقه ما را بخوانید تا الهام بگیرید.

 

1. تزئین با یک گلدان گل

عکس طراحی میز عروسی جدید مدرن

جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی

بـه چیزی کاملا رمانتیک امیدوار هستید؟ بـه دنبال شکوفه هاي‌ فراوان بروید. یک گلدسته کامل که طول میز را پوشانده اسـت، بـه عنوان یک مرکز زیبا، جلوه اي سرسبز بـه ان می بخشد.

 

✅ مطالب مشابه: دکوراسیون به سبک عروسی قدیمی : 36 ایده زیبا برای پذیرایی شما

 

2. با شکوفه های گیلاس جشن بگیرید

طراحی میز عروسی جدید مدرن

شکوفه هاي‌ گیلاس با زیبایی خیره کننده خود توجه را بـه خود جلب می کنند و این ظاهر ان را بی عیب و نقص می کشاند. برای داشتن ظاهری زیبا، گلدان هاي‌ بلند پر از شاخه هاي‌ بلند شکوفه هاي‌ گیلاس را بـه نمایش بگذارید.

 

3. تاپرهای رنگارنگ راک

طراحی میز عروسی جدید مدرن

حتی کوچک‌ ترین تغییر میتواند مرکز شما را بالا ببرد. یک شمع مخروطی سفید سنتی رابا یک رنگ روشن زیبا عوض کنید تا صفحه نمایش میز خودرا بـه سطح جدیدی ارتقا دهید.

 

4. راه اندازی فانوس های چوبی

طراحی میز عروسی جدید مدرن سفید

با فانوس بـه میزهای خود نور اضافه کنید. ما ظاهر فانوس‌هاي‌ چوبی گرم را دوست داریم که با چند شکوفه ترکیب شده‌اند تا یک قطعه مرکزی شیک بـه سبک روستایی داشته باشند.

 

5. پاییز برای گل های بلند

طراحی میز عروسی جدید مدرن 1402

بـه امید یک نمایش گل با کمی علاقه بیشتر؟ ترکیبی از چیدمان هاي‌ کوتاه همراه با ستون هاي‌ بلند را برای بیان یک بیانیه انتخاب کنید.

 

6. نقطه گذاری با گل صد تومانی صورتی

طراحی میز عروسی جدید مدرن 2023

عروسی بهاری؟ گل صد تومانی یقیناً برای بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد. ما ظاهر کلاسیک و رمانتیک یک گلدان مربای مملو از گل صد تومانی‌هاي‌ زیبا را می‌پسندیم که رنگ‌هایي را درکنار منظره‌اي زیبا می‌افزایند.

 

7. نگاهی مینیمال را در آغوش بگیرید

طراحی میز عروسی جدید مدرن

بـه ایده گلدان هاي‌ گل پایبند باشید، اما حداقل شکوفه ها را انتخاب کنید. این ترکیب از چمن پامپاس، ranunculus و گل رز بافت و رنگی را بدون زیاده‌روی می‌افزاید.

 

8. بالای جدول با Topiaries

بـه گلدان هاي‌ گل علاقه اي ندارید؟ تعداد زیادی انتخاب دیگر وجوددارد. نمایش مینی تاپیارها روشی عالی برای افزودن فضای سبز بـه فضای باغ ودر عین حال حداقل نگه داشتن عناصر مرکزی اسـت.

 

9. یک نمایشگر ساکولنت ایجاد کنید

بـه امید چیزی خارج از جعبه؟ ایده وسایل سنتی سنتی را کنار بگذارید و از ساکولنت ها استفاده کنید. یک بشقاب سفالی رابا خزه و ساکولنت ست کنید تا ظاهری بی نظیر داشته باشید.

 

10. کانال یک فضای دریایی

افراط در جزئیات عروسی دریایی میتواند بسیار آسان باشد، اما نه با این ظاهر. یک گره عاج ساده، افزودنی عالی برای یک تکه مرکزی برای تکان دادن سر دریایی ایجاد میکند. بـه علاوه، میتواند شماره جدول را نیز نگه دارد.

 

11. اضافه کردن لمسی از هوس

چیدمان هاي‌ گل هاي‌ بزرگ مطمئنا دیگر تنها گزینه اصلی نیستند. ما ظاهر یک ردیف گلدان غنچه اي را که طول یک میز بلند را پوشانده اند، با چند گل وحشی عجیب‌وغریب با ساقه بلند برای رنگارنگی دوست داریم.

 

12. گل های کم گل و ساقه های بلند را جفت کنید

بـه چیزی با بافت فراوان امیدوار هستید که توجه را بـه خود جلب کند؟ برای علاقه بیشتر، شکوفه‌هاي‌ سرسبز و پررنگ رابا شاخه‌هاي‌ بلند جفت کنید.

 

13. بیانیه گرمسیری بنویسید

طراحی میز عروسی جدید مدرن

وسایل مرکزی خودرا بـه مناطق استوایی ببرید. این ایده مرکزی بزرگ و جسورانه دارای برگ‌هاي‌ خرما و سبزه‌هاي‌ سرسبز در گلدان‌هاي‌ بلند شفاف اسـت تا ظاهری واقعاً جذاب داشته باشد.

 

14. بازی با Pinecones

طراحی میز عروسی جدید مدرن

از آوردن کمی طبیعت بـه داخل خانه نترسید، بـه خصوص اگر عروسی زمستانی دارید. این شمع‌دان‌ها با نذری‌هاي‌ سفید کوچک و مخروط‌هاي‌ کاج بسیار عالی برای میز زمستانی هستند.

 

15. فضای سبز فراوان را در خود جای دهید

طراحی میز عروسی جدید مدرن

آیا چیزی بـه نام سبزی بیش از حد وجوددارد؟ ما اینطور فکر نمیکنیم. این نمایش از ستون هاي‌ سبز بلند واقعاً بـه شیوه اي عاشقانه توجه را جلب میکند.

 

16. روشنش کن

طراحی میز جدید عروسی  مدرن

یک عروسی افسانه‌اي نیاز بـه چراغ‌هاي‌ پری فراوان دارد و چراغ‌هاي‌ مرکزی شما مکان مناسبی برای گنجاندن انها هستند. فانوس‌ها رابا چراغ‌هاي‌ زیبا پر کنید تا ظاهری اثیری دوست‌داشتنی داشته باشید.

 

17. با درختان گلدانی خلاق شوید

طراحی لاکچری میز عروسی جدید مدرن

در آغوش گرفتن حال و هوای تابستانی؟ تابستان همه ی چیز در مورد مرکبات اسـت و مرکبات شما نیز میتوانند باشند. یک درخت کوچک مرکبات را بـه هر میز اضافه کنید تا بیانیه اي شیرین داشته باشید.

 

18. تراریوم ها را راه اندازی کنید

آیا تا بـه حال تراریوم دوست داشتنی تری دیده اید؟ این چیدمان با لبه هاي‌ رز طلایی همراه با ساکولنت هاي‌ کوچک، نمایشگر عالی برای عروسی الهام گرفته از صحرا یا بوهو اسـت.

 

19. نمایش شمعدان های بزرگ

در حالیکه شمع ها یک لمس زیبا برای هر میزی هستند، ممکن اسـت بـه فکر بالا بردن چیزها باشید. شمعدان هاي‌ بزرگ را برای تزریق عاشقانه هاي‌ دنیای قدیم انتخاب کنید.

 

20. آن را با تنفس کودک ساده نگه دارید

نفس هاي‌ نوزاد، غول دنیای گل ها اسـت، اما ما شاهد گنجاندن ان در عروسی ها بیشتر و بیشتر هستیم. سادگی فروتنانه این جوانه زیبا رابا تبدیل کردن ان بـه جزء اصلی مرکز خود در آغوش بگیرید.

 

21. آن را گرمسیری و روشن کنید

از در آغوش گرفتن رنگ نترسید! این نمایشگر استوایی با ترکیبی از گل هیبیسکوس، سوسن مشعل، زنجبیل و برگ خرما یقیناً چشم نواز اسـت.

 

22. سیب های پاییزی را انتخاب کنید

برنامه ریزی برای عروسی پاییزی؟ این مناسب برای زیبایی شناسی روستایی اسـت. فضای سبز سرسبز رابا سیب هاي‌ تازه و سبزیجات روشن ترکیب کنید تا فصل را در آغوش بگیرید.

 

23. با Trinkets شخصی شوید

طراحی میز عروسی جدید مدرن

چیزی کاملا منحصر بـه فرد می‌خواهید؟ اقلام را از خانه بـه ترکیب بیاورید. یکی از زوج‌ها ترجیح دادند که ریزه کاری‌هایي از مجموعه شخصی خودرا روی هر میز بگنجانند تا بـه عنوان یک گزینه مرکزی ترکیب و هماهنگ باشد.

 

24. بازی با Pampas Grass

طراحی میز عروسی جدید مدرن

وقتی نوبت بـه افزودن بافت و کمی بازیگوشی بـه میز میرسد، چمن پامپاس بهترین انتخاب شماست. برای ایجاد یک بیانیه دراماتیک، چند بسته را در قسمت مرکزی بافت بلند درنظر بگیرید.

 

✅ مطالب مشابه: تزیین زیبای سفره عقد : ایده های خیره کننده تزیین میز

 

25. جفت چراغ و سبزه

طراحی میز عروسی جدید مدرن

یک میز پذیرایی بلند و بـه سبک خانوادگی بـه تنهایی کاملا رمانتیک اسـت، اما تزئین ان با یک قسمت مرکزی زیبا ان را بسیار بهتر میکند. ما ظاهر یک کتانی بلند روکش دار همراه با سبزی ساده و چراغ هاي‌ رشته اي را برای حس شاعرانه دوست داریم.

 

26. اجرای وحشی با گل های وحشی

طراحی میز عروسی جدید مدرن و لاکچری

آیا میخواهید برای یک فضای عجیب‌وغریب، boho؟ یا بـه سادگی رنگ زیادی می‌خواهید؟ نمایشی از گل‌هاي‌ وحشی با رنگ‌ها و طول ساقه‌هاي‌ مختلف را برای یک مرکز زیبا و جسور انتخاب کنید.

 

27. شاخه های گل را بگنجانید

دیزاین میز عروسی جدید لاکچری

برای چیزی واقعاً منحصربه‌فرد، بـه بیرون از جعبه گل‌هاي‌ مرکزی معمولی نگاه کنید. در عروسی سیاه و سفید یکی از زوج ها، شاخه هاي‌ مانزانیتا بـه همراه گل ارکیده در گلدان هاي‌ بلند مطمئناً مورد توجه قرار گرفتند.

 

28. آن را ساده نگه دارید

دیزاین میز عروسی جدید لاکچری

برای برخی از زیبایی شناسی، سادگی کلیدی اسـت. با ترکیب عناصری که میتوانند بـه تنهایی بایستند، ان را بی عیب و نقص از بین ببرید. یک فانوس طلایی و جسور با رنگ سبز راهی عالی برای رسیدن بـه این هدف اسـت.

 

29. تعادل مینیمال و گرمسیری

دیزاین میز عروسی جدید مدرن و لاکچری

جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی

داشتن یک عروسی گرمسیری همیشه نباید بـه معنای رنگ هاي‌ تند و روشن باشد. با انتخاب فقط شکوفه هاي‌ سفید و سبزه، یک مرکز استوایی رابا اشاره اي از مینیمالیسم بیرون بیاورید.

 

30. گلدان های غنچه ای رنگی را انتخاب کنید

دیزاین میز عروسی جدید مدرن

اگر قصد دارید یک پذیرایی غیر رسمی تری داشته باشید، ممکن اسـت علاقه اي نداشته باشید که همه ی چیز را در قسمت هاي‌ مرکزی انجام دهید. نمایش فقط چند شکوفه در گلدان هاي‌ غنچه اي با رنگ روشن میتواند در آرایش یک میز بسیار موثر باشد.

 

31. کنتراست رنگارنگ ایجاد کنید

دیزاین میز عروسی جدید مدرن و لاکچری

چیزی جسورانه میخواهید؟ ان را در آغوش بگیر! این ترکیب از شکوفه هاي‌ قرمز و طلایی با طول ساقه هاي‌ مختلف یک مرکز واقعا خیره کننده را ایجاد کرده اسـت.

 

32. به سراغ Greenery بروید

دیزاین میز عروسی جدید

برای داشتن ظاهری طبیعی، فقط فضای سبز را انتخاب کنید. از اکالیپتوس برای ردیف کردن یک میز بلند استفاده کنید و شمعدان هایي را برای ایجاد حس رمانتیک اضافه کنید.

 

33. مرکبات را رول کنید

دیزاین میز عروسی جدید

اگر واقعاً میخواهید آب و هوا کنید، اضافه کردن مرکبات مطمئناً اینکار را انجام می دهد. مخلوط کردن مرکبات کامل و برش خورده با شمع ها برای یک بیانیه بازیگوش و التقاطی روی این میز ساخته شده اسـت.

 

34. به لامپ ها نگاه کنید

تصویر دیزاین میز عروسی جدید

در حالی‌که با لامپ ها یک لمس قدیمی اضافه می‌کنید، چیزها را زیبا نگه دارید. این زوج لامپ هاي‌ طلایی با سایه هاي‌ سفید را انتخاب کردند، اما شما می توانید ان را تغییر دهید تا با هر پالت رنگی مطابقت داشته باشد.

 

35. شکوفه های سرسبز را با فانوس های مدرن مخلوط کنید

عکس دیزاین میز عروسی جدید

آیا نمیخواهید بین عناصر مرکزی یکی را انتخاب کنید؟ نکن! میز رابا چیدمان هاي‌ سرسبز بچینید و دور ان رابا فانوس هاي‌ شیک احاطه کنید تا نمایشی مدرن و رمانتیک داشته باشید.

 

36. پراکنده شاخه های سبزه

عکس دیزاین میز عروسی جدید

برنامه ریزی چیزی روستایی؟ این گزینه بدون سر و صدا ممکن اسـت مناسب باشد. ایده‌ي تزئینات گل‌دار را کنار بگذارید و بـه سادگی یک کتانی خنثی با شاخه‌هاي‌ سبز پراکنده روی میز بـه نمایش بگذارید.

 

37. به هورتانسیا سلام کنید

دیزاین میز عروسی جدید

هورتانسیا تا جاییکه میتواند رمانتیک اسـت و مطمئناً می‌تواند بـه تنهایی بایستد. برای یک جشن زیبا با الهام از باغ گلدان ها رابا یک دسته گل سرسبز پر کنید.

 

38. Plenty of Pink را آماده کنید

دیزاین میز عروسی جدید

رنگ هاي‌ خنثی انتخاب زیبایی هستند، اما اگر ترجیح می‌دهید از اضافه کردن رنگ نترسید. برنامه ریزی یک عروسی با الهام از صحرا؟ ما عاشق روشی هستیم که یک زوج نمایشی از ماسه هاي‌ رنگی و ساکولنت هاي‌ روشن را برای رنگ صورتی کنار هم می چینند.

 

39. وای با سبزی معلق

تزئینات میز عروسی مدرن و جدید

چیزی وجود ندارد که بگوید قطعات مرکزی شما باید روی میز باشد. برای بالا بردن سطح، نمایشی از فضای سبز معلق را انتخاب کنید. این یک چشم انداز تازه را اضافه میکند و بـه عنوان درخشان ترین مرکز عمل میکند.

 

40. با گلابی تزئین کنید

تزئینات میز عروسی جدید و مدرن

گل ها تنها گزینه برای تزئینات مرکزی نیستند. اگر میخواهید با میوه بازی کنید، برای عروسی اواخر تابستان یا پاییز بـه دنبال گلابی باشید. آن ها فقط مقدار مناسبی از گرما و هوس روستایی را اضافه می کنند.

 

41. از گلدان های طرح دار استفاده کنید

تزئینات میز عروسی جدید

در انتخاب یک گلدان ساده رنگی یا یک گزینه شیشه اي شفاف شرم آور نیست. اما اضافه کردن یک گلدان طرح دار بـه مخلوط؟ یک روش واقعا زیبا برای ادویه بخشیدن بـه یک صفحه نمایش مرکزی.

 

42. فلزات را مخلوط کنید

تزئینات میز عروسی

افزودن فلزات و نور شمع بـه میزهای پذیرایی شما میتواند کاملا رمانتیک باشد. برای این که واقعاً یک صحنه زیبا را کنار هم قرار دهید، از مخلوط کردن فلزاتی مانند زرد و رزگلد یا مس نترسید.

 

43. به مینیمال و مدرن بروید

تشریفات و تزئینات عروسی جدید

یک تنظیم حداقلی لازم نیست پراکنده باشد. این قطعات مرکزی یک شکوفه بلند رابا ساقه کوتاه‌تر برای تضاد ساده ترکیب می کنند.

 

44. بلوبری را روی صفحه نمایش قرار دهید

تشریفات عروسی جدید

در حالی‌که ممکن اسـت ترکیب میوه بـه هیچ عنوان ایده جدیدی برای چیدمان میز نباشد، اغلب اوقات زغال اخته هاي‌ خوش طعم را در ترکیب می‌بینید. ما روشی را دوست داریم که این صفحه نمایش قدیمی با افزودن آبدار زغال اخته برای لمسی رمانتیک تقویت شده اسـت.

 

45. لایه لایه برگ خرما

تزئینات و تشریفات عروسی جدید

آیا میخواهید یک راه اندازی ساده برای یک سفر تفریحی گرمسیری داشته باشید؟ از برگ‌هاي‌ خرما استفاده کنید و روی میز رابا ان‌ها بچینید تا فقط کمی تازگی داشته باشید. ما ایده اضافه کردن چراغ چای برای التیام ظاهر را دوست داریم.

 

46. ارگانیک را انتخاب کنید

تزئینات و شریفات عروسی جدید و مدرن

تزیین با قطعات مرکزی گل کاملاً کلاسیک اسـت، اما میتوانید ان را کمی تغییر دهید. از گلفروش خود بخواهید چند ساقه بلند و وزدار بـه چیدمان اضافه کند تا ظاهری کمتر جلا داده شود. از گلدان هاي‌ سفالی استفاده کنید تا احساس ارگانیک تر و خانگی تر بـه ان بدهید.

 

47. یک کتانی طرح دار دراز بکشید

تزئینات عروسی جدید

جدیدترین مدل های دیزاین میزهای عروسی

انتخاب کتانی در تمام طول یک میز می‌تواند واقعا فضا را ارتقا دهد. با یک کتانی طرح‌دار یک قدم جلوتر بروید تا رنگ و بافتی غنی‌تر داشته باشید.

 

48. اعداد جدول را برجسته کنید

تزئینات عروسی جدید و مدرن

زیباترین مدل های دیزاین میزهای عروسی

برای برخی، اعداد جدول ممکن اسـت در گلدان ها قرار داده شوند یا بـه روش هاي‌ ظریف تری نمایش داده شوند. اما اگر می‌خواهید، واقعاً اعداد جدول را برجسته کنید. این عدد بلوک نمکی زیبای هیمالیا واقعاً جلب توجه میکند.

 

✅ مطالب مشابه: 25 ایده زیبا برای دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی + عکس

 

در پایان

برنامه ریزی دکور پذیرایی عروسی یک بخش واقعا سرگرم کننده از آماده سازی برنامه ریزی عروسی شما اسـت. تزیینات میز عروسی شما – از وسایل مرکزی عروسی گرفته تا میز و حتی انتخاب دستمال سفره – بـه شما این امکان را میدهد که تم، پالت رنگ و خلاقیت خودرا بـه رخ بکشید.