خرید و فروش در اینترنت

مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی + 26 مدل

مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی + 26 مدل

مقداری الهام برای کمک بـه ایجاد یک میز کـه سرها را برمی گرداند. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی را منتشر کرده ایم.

 

مدل های لاکچری میز عروس و داماد در جشن عروسی

بـه محض این کـه بـه عنوان تازه ازدواج کرده بـه راهرو برگردید، احتمالاً توسط مهمانان عروسی کـه امیدوارند بـه شـما تبریک بگویند، غرق خواهید شد. چرا کـه نه؟ شـما ازدواج کردی! اما این همه ی توجه می‌تواند کمی سخت شود، بـه خصوص وقتی بـه ساعات جشن پیش رو فکر میکنید. وارد میز نازنین شوید. میز دلبر یک میز کوچک در جشن عروسی اسـت کـه فقط برای زوج تازه ازدواج کرده اسـت. میزهای دلبر در طول شام نشسته اندکی صمیمیت را برای زوجین فراهم می کند.

 

1. پالم اسپرینگز گلیتز – گل میز عروسی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

زرق و برق پالم اسپرینگز دراین فضای شیک بـه طور کامل بـه نمایش گذاشته شده اسـت. میز نازنین کـه بـه سختی روی ان چوب اسـت، بـه‌طور برجسته روی یک پل روی آب قرار گرفته اسـت و بر استخر باریک آرونز تأکید دارد. مرکز گسترده اي از فضای سبز، شقایق هاي‌ سفید و گل رز، و گلدان هاي‌ فلزی از برگ هاي‌ طلایی خرما، زرق و برق قابل توجهی را برای نمایش مگاوات تقویت می کند.

 

✅ مطالب مشابه: جدیدترین مدل دسته گل ها برای هدیه عید نوروز 

 

2. گنج گرمسیری – دکوراسیون میز عروسی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی جدید

این سفره دلبر بـه طرز مثبتی سرشار از زندگی اسـت. میز پر جنب و جوش دونفره بـه عنوان وسیله اي برای تجربه حسی کامل با کف شنی و لوستر معطر از شاخه هاي‌ خرما، شاخ و برگ استوایی و آنتوریوم هاي‌ سفید و صورتی عمل می کند. یک میز آبدار از آناناس، پاپایا، برگ خرما، آنتوریوم، و گیاهان محلی قبل از صندلی عشق حصیری کشیده شده اسـت.

 

3. پس زمینه زنده

مدل جدید میز عروس و داماد در جشن عروسی

دراین عروسی انباری، فرم رسمی جفت شده با شیرینی روستایی روبه‌رو می شود. میز دلبر چوبی ساده و صندلی‌هاي‌ مستحکم با ظرافتی از رزهای سرمه‌اي و رژگونه و سبزه، ظروف شیشه‌اي کریستالی و شمع‌هاي‌ مخروطی آبی غیرمنتظره تزیین شده‌اند. با این حال، نقطه کانونی واقعی این اسـت کـه دیوار زنده از سبزه و شکوفه ها بـه عنوان پس زمینه عمل می کند.

 

4. منظره بیابانی رویایی

مدل خاص میز عروس و داماد در جشن عروسی

این پذیرایی دارای رنگ هاي‌ خاکی صورتی ملایم و خنثی در بافت هاي‌ مجلل و مخملی بود. طراحی مینیمال با ابرهای علف پامپاس کـه از سقف سر بـه فلک کشیده آویزان شده و ملیله هاي‌ سفید رویایی کـه در نسیم می رقصند، یک مشت اسـت. میز دلبر در رأس جشن‌ها قرار دارد و با چیدمان‌هاي‌ معماری از چمن‌هاي‌ طبیعی، ظروف طلایی مات، شمع‌هاي‌ تند و شارژرهای سنگی تزئین شده اسـت.

 

5. چشم انداز منظره

مدل ویژه میز عروس و داماد در جشن عروسی

شام با منظره با این چیدمان عاشقانه دونفره معنای کاملاً جدیدی بـه خود میگیرد. میز فوق‌العاده صمیمی بر فراز صخره‌اي قرار دارد و مشرف بـه چشم ‌انداز وسیعی اسـت کـه در پایش پوشیده شده اسـت. صندلی‌هاي‌ ارواح بـه‌طور یکپارچه با پانوراما ترکیب میشوند، زیرا شمعدان‌هاي‌ برنزی، یک مرکز پر جنب و جوش، و گلدسته‌اي از سبزه و شکوفه‌ها، غذا را چارچوب می دهند. بوسه هاي‌ روشن شمع و زمزمه هاي‌ هیچ چیز شیرینی کـه باید دنبال شود.

 

6. طاق پاییزی

مدل جالب میز عروس و داماد در جشن عروسی

این پالت رنگی رمانتیک از قرمزهای پاییزی، هلویی تیره و سبز تیره با کتانی هاي‌ سفید و صندلی هاي‌ مشکی متضاد، بیشتر افزایش یافته اسـت. امواج کاکلی از گل هاي‌ رز باغی، شاخ و برگ، کیهان شکلاتی، و ماه هاي‌ خشک شده یک باغ پاییزی جادویی را در اطراف میز دلبند ایجاد می کنند. شمع هاي‌ ستون سفید، ظروف شیشه اي کریستالی با حاشیه طلا، و ظروف تخت طلاکاری شده صحنه را گرم می کنند.

 

7. دیسکو گرمسیری – دکوراسیون میز عروس

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

یک مهمانی در باغ استوایی تم دیسکوی غیرمنتظره و مینیمالیستی بـه خود می‌گیرد. میز دلبر چوبی معاصر با صندلی هاي‌ برجسته لنگر انداخته شده و با گلدان هاي‌ غنچه اي از تک گل رز و شکوفه هاي‌ ranunculus تزئین شده اسـت. توپ‌هاي‌ مینیاتوری دیسکو از درختان آویزان می شوند کـه در پرتو تابلوی نئونی سفارشی و شمع‌هاي‌ نذری پراکنده می‌درخشند.

 

8. سفید بهشتی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی لاکچری

کار با مکانی بـه اندازه این ویرانه هاي‌ قرن هجدهم می‌تواند یک چالش باشد. با پارچه هاي‌ سفید نرم و چراغ هاي‌ رشته اي پر زرق و برق، فضا بـه یک فرار مخفی اثیری تبدیل می شود. میز نازنین از کتانی و صندلی‌هاي‌ سفید با شکوفه‌هاي‌ سفید کرکی، شمع‌هاي‌ ستونی خامه‌اي، و سبزه‌هاي‌ عمیق برای عمق بیشتر تجلی یافته اسـت.

 

9. عشق قدیمی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی مدرن

Sweet شروع بـه توصیف این چیدمان یار وطنی نمیکند. یک قاب پنجره مضطرب کـه با توری ظریف پوشانده شده اسـت، پس‌زمینه‌اي دل چسب و قدیمی ایجاد می کند. شمع هاي‌ الهام گرفته از توس درخشندگی گرمی را ارائه می دهند، در حالی کـه “آقا و خانم”. بنر پرچم هیچ سوالی در مورد این کـه زوج شب کیست باقی نمی‌گذارد.

 

10. طلسم باغ

مدل زیبا میز عروس و داماد در جشن عروسی

مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی

 

این ممکن اسـت دلرباترین میز عزیزی باشد کـه تا بـه حال دیده ایم. این میز دایره اي کـه توسط پایه اي سرسبز از رزهای باغی بیش از حد رشدکرده، چمن استیپا، گل محمدی، گل صد تومانی، اکالیپتوس و لیزیانتوس احاطه شده اسـت، توهم جوانه زدن جادویی از خود باغ را بـه خود می‌گیرد. گل‌هاي‌ پاستلی بـه رنگ هلو و رژگونه با یک مرکز هماهنگ، کتانی سبز نعنایی، و ظروف شیشه‌اي رز رنگ تکمیل می شوند. آه، و خوشمزه ترین نان چلو کـه تا بـه حال بـه ان چشم دوخته ایم.

 

11. زندگی آرام

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

میز لخت و مستطیل شکل دلبر با رانر کتانی کم رنگ و دستمال‌هاي‌ هماهنگ، کـه مکمل بشقاب‌هاي‌ مرمر آبی رنگی اسـت کـه خود عروس ساخته اسـت، نرم میشود. جا شمع‌هاي‌ برنجی عتیقه و یک قطعه مرکزی از ادریسیا، دلفینیوم، گل صد تومانی صورتی، گل‌هاي‌ وحشی، و سبزی‌هاي‌ علوفه‌اي زیبایی‌شناسی التقاطی را کامل میکنند.

 

12. عملکرد مد روز

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی دیدنی

مدرن elegance نام بازی در این جا اسـت. غذاخوری کنار استخر غرق در جذابیت همیشگی چراغ‌هاي‌ اغذیه فروشی، کوپه‌هاي‌ کریستالی قدیمی، ملحفه‌هاي‌ شنی، ظروف تخت رز طلایی، و چیدمان‌هاي‌ مختصر با گل اسـت. این زوج شیک پشتی صندلی هاي‌ خودرا با ژاکت هاي‌ همسان پوشانده اند و جذابیت میز عزیزشان را افزایش می دهند.

 

13. میز دلبر گل با رانر گلدار آبشاری

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی شیک

سلام، گلم گرمسیری! این استقبال سرسبز بـه همان اندازه پر جنب و جوش اسـت. از شاخ و برگ‌هاي‌ سرسبز استوایی گرفته تا باورنکردنی‌ترین و پر از گل‌هاي‌ بوگنویل و گل رز در رنگ‌هاي‌ قرمز، شرابی، فوشیا، رژگونه و نارنجی، این منظره مطمئناً واضح اسـت. ما دوست داریم کـه میز دلبر و صندلی‌هاي‌ ارواح چوبی کم رنگ در صندلی عقب بـه گلدسته‌اي گلدار کـه روی ان آبشار اسـت مینشینند.

 

14. عاشقانه روستایی – دکوراسیون میز عروس

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی جالب

با لخت شدن روی میز خود و تغییر کاربری دسته گل عروس بـه شکل مرکزی، همه ی چیز را بـه صورت رومانتیک روستایی نگه دارید. این میز بـه طرز خیره‌کننده‌اي بـه عنوان پایه‌اي عالی برای ترکیب نامتناسب گلدان‌هاي‌ جوانه برنزی و شمع‌دان‌ها عمل می کند. بعلاوه، ما برخی از دکورهای زیبای صندلی گلدار را کـه با روبان صورتی بـه پشت گره خورده اند، جاسوسی می‌کنیم.

 

✅ مطالب مشابه: سنت های عجیب و جذاب عروسی در سراسر جهان

 

15. میز نازنین شیشه ای

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی ویژه

مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی

 

هنگامی کـه عروس تم شینیون را خواستار می شود، یقیناً باید از گل هاي‌ فراوان انتظار داشت. این میز نازنین با روکش شیشه اي مشرف بـه زمین رقص رنگ آمیزی شده با شینیون اسـت و منظره اي مشابه دارد. یک مرکز پر از رزهای باغچه اي با رنگ پاستلی، ادریسی، گل محمدی، نخود شیرین، گل صد تومانی، توت فلفلی و سبزی مطمئناً ناامید کننده نیست. کتانی‌هاي‌ صورتی کم‌رنگ، ظروف شیشه‌اي رژگونه، ظروف چینی و شمعدان‌هاي‌ طلاکاری شده صحنه را کامل میکنند.

 

16. برداشت بافتی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی خاص

این میز نازنین بوهمیایی کـه با مینیمالیسم روبه‌رو می شود، رویکردی حداکثری بـه منسوجات دارد. با چرم ناهموار، چوب صاف، انگورهای فرفری، پوست گوسفند تیره، و لهجه‌هاي‌ تراکوتا، هیچ کمبودی در عناصر بافتی وجود ندارد. طراحی سرگرم کننده و انتخاب شده با فضای سبز خاکی و گسترده و اکالیپتوس تکمیل شده اسـت.

 

17. الهام طبیعی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

با احترام کامل بـه طبیعت و تمام فضای باز ان؛ این میز دلربا تقریبا با کف جنگل یکی اسـت. صندلی عشق سفارشی از شاخه ها و درختان انگور بافته شده اسـت و تاج و تخت جادویی را برای تازه عروسان ایجاد می کند. جام‌هاي‌ کهربایی و چیدمان‌هاي‌ پر جنب و جوش اکالیپتوس، گل سرخ، گل رز، و گل محمدی، زمین‌هاي‌ سرسبز را مشخص میکنند. تابلویی کلاداگ در جلو آویزان اسـت کـه نماد وفاداری، عشق و دوستی و همچنین میراث ایرلندی داماد اسـت.

 

18. مینیمالیسم صنعتی

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی تابستانه

این جدول دوست داشتنی نشان می دهد کـه مینیمالیسم صنعتی نباید سرد باشد. صندلی‌هاي‌ مسی و لهجه‌هاي‌ روی میز، گرما را بـه آجر سفید و بافت فلزی ساتنی می‌بخشد کـه عمق بصری را فراهم میکند. فضای سبز رنگارنگ با دوز ماهرانه اي از طبیعت طبیعی ظاهر را تازه می کند.

 

19. چرخه کامل

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

گلهای سرریز و سرسبز ستاره نمایش در این جا هستند. میز دلبر بـه طور کامل در لطافت هیدرانسی هاي‌ خامه اي، گل هاي‌ رز غبار آلود و سبزه هاي‌ دنباله دار غرق شده اسـت. یک چیدمان دایره‌اي کـه با شکوفه‌هاي‌ منطبق تزئین شده اسـت، پس‌زمینه‌اي هندسی ایجاد میکند و بـه عنوان یک قاب منحط برای تازه عروس‌ها و مناظر یخ‌زده و سرسبز درست فراتر از چادر شفاف عمل میکند.

 

20. بالن های درخشان

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

ما بـه وفور میزهای گل آراسته شده را دیده‌ایم، اما در مورد کسی کـه مجموعه‌اي از بادکنک‌ها را حمل میکند چطور؟ این گلدسته بادکنکی آبشاری، رویایی عجیب‌وغریب اسـت کـه بـه حقیقت پیوسته اسـت، با ترکیبی از زنگ‌هاي‌ کم صدا پیچیده‌تر کـه تم را بسیار شبیه بـه جشن بزرگسالان می کند تا جشن تولد کودک. نکاتی از اکالیپتوس بافته شده در سرتاسر بـه زیبایی بافت صندلی هاي‌ فلزی را تکمیل می کند.

 

21. عیار کلبه

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی جذاب

Cottagecore-chic کاملاً بـه حوزه عروسی نفوذ کرده اسـت، و ما یک ذره شکایت نداریم. این میز دوست داشتنی از رویاها درست بیرون از خانه مادربزرگ اسـت، با کوسن هایي با چاپ گل کـه با چیدمان گل هاي‌ کرم و رژگونه اي کـه بالای ان قرار دارد، رقابت می کند. یک شمعدان عتیقه، شمع‌هاي‌ ستونی، ظروف شیشه‌اي نامتناسب، و رومیزی آبی کم‌رنگ، مکان مناسبی را برای دو نفر در جلوی چشم ‌انداز شبانی ارزشمند ایجاد میکنند.

 

22. راتن آرام

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی تابستانی

اگر کاملاً متعهد بـه نشستن در جزیره عشق، کـه یک میز دوست داشتنی اسـت، کاملاً درست بـه نظر نمی‌رسد، این تنظیمات یک گزینه میانی را نشان می دهد کـه همه ی کادرها را علامت می زند.

 

چیدمان میز سر، نزدیک‌ترین و عزیزترین شـما را در امتداد بازو قرار می دهد، اما با فضایی در جلو برای تماشای بدون مانع از زمین رقص و کمی استراحت از مهمانان روبه‌رو میشود. در این جا، صندلی‌هاي‌ حصیری، جفت شب را برجسته میکنند و بـه طرز خیره‌کننده‌اي فضای جزیره‌اي شیک با لهجه نخل و بامبو را تکمیل میکنند.

 

23. تجربه اکالیپتوس

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

سادگی طبیعی هوای عاشقانه اثیری را دراین میز نازنین دم می زند. میز و صندلی هاي‌ چوبی لخت تا حد زیادی بـه تنهایی با استفاده از چند ضمائم بافتی – یک دونده مهیب، شمع هاي‌ برنجی، و ساقه هاي‌ اشتباه کـه بـه طور استراتژیک در سرتاسر جای گرفته اند، رها می شوند. دو دسته اکالیپتوس از پشتی هر صندلی آویزان اسـت کـه مکمل لوستر اکالیپتوس آویزان در بالا اسـت.

 

24. پیچیدگی بی انتها

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی شیک

شـما هرگز نمی‌توانید با رنگ سفید عروس اصلی برای تم عروسی اشتباه کنید. کتانی‌هاي‌ سفید و پارچه‌هایي کـه با درام صندلی‌هاي‌ تیره برجسته شده‌اند، بی‌زمان و بـه‌طور کم‌رنگی ظریف، عظمتی از دنیای قدیمی دارند. میز نازنین کـه با بقیه وسایل اجاره اي همزاد شده اسـت، با انبوهی از شمع هاي‌ شناور و شاخه هایي از نفس هاي‌ ظریف کودک کـه پشتی صندلی را تزئین می کند، جدا شده اسـت.

 

25. وحشی غریب

مدل میز عروس و داماد در جشن عروسی

مدل های گل آرایی میز عروس و داماد در جشن عروسی

اکنون بـه این صورت اسـت کـه از سقف هاي‌ سر بـه فلک کشیده نهایت بهره را میبرید. این عروسی در شیروانی بروکلین، دید عاشقانه-مقاومت-صنعتی عروس رابا سایبان 40 فوتی از درختان انگور با ظاهر وحشی میخکوب می کند. چیدمان سبز رام نشده بـه طرز عجیبی سقف‌هاي‌ تیره‌اي را برجسته می کند قبل از شناور شدن شیک در اطراف میز نازنین کـه با گلدسته‌اي سبز رنگ و ارکیده‌هاي‌ ماهی آزاد و هلو تزئین شده اسـت.

 

✅ مطالب مشابه: 43 ایده عکاسی برای مادر عروس و عروس در جشن عروسی

 

در پایان

پیشاپیش، ایده هاي‌ دلخواه عروسی مورد علاقه ما را پیدا کنید، کـه برای یک شام عاشقانه دو نفره عالی اسـت.
چه کسی در جشن عروسی سر میز می‌نشیند؟