13 ایده خیره کننده برای دسته گل عروس تک گل

13 ایده خیره کننده برای دسته گل عروس تک گل

جدیدترین مدل های دسته گل عروس

ظاهر ساده و ظریف یک دسته گل تک گل برای همسرانی کـه سبک کلاسیک یا مدرن و شیک را ترجیح می دهند، ایده‌آل اسـت. علاوه بر این، دسته گل هاي‌ تک گل با قیمت نسبتا مناسب خود، انتخابی عالی برای هر شخصی اسـت کـه بـه دنبال ایجاد ظاهری تاثیر گذار ودر عین حال برازنده برای روز عروسی خود اسـت. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب، 13 ایده برای بهترین گل ها برای گنجاندن دراین سبک مینیمالیستی پیدا کنید.

 

1. دسته گل تک گل رز

دسته گل تک گل رز

گل رز بـه طور مداوم در صدر لیست انتخاب هاي‌ یک دسته گل کلاسیک و سنتی قرار دارد. چرا سنتی رابا پیچ و تاب درنظر نمیگیریم؟ یک گل رز با شاخه هاي‌ سبز در اطراف ان همراه داشته باشید یا دسته گلی از چهار یا پنج گل رز همرنگ در دست بگیرید.

 


مطالب مشابه: مدل دسته گل عروس طرح زیبای زنبق + 23 مدل دسته گل


 

2. دسته گل پروتئا پادشاه

دسته گل پروتئا پادشاه

بـه گفته Kolanović-Šolaja، king protea بهترین گزینه برای ظاهری دراماتیک و استوایی اسـت. این گیاه گلدار سر گل هاي‌ فوق العاده بزرگی با گلبرگ هاي‌ ضخیم و متمایز تولید می‌کند. یک ساقه انفرادی یا دسته دو یا سه رابا هم حمل کنید و چند شاخه کوچک سبزی یا علف خشک اضافه کنید تا بافتی داشته باشید.

 

3. دسته گل نیلوفر دره

دسته گل نیلوفر دره

Lily of the Valley بلافاصله احساس ظرافت کلاسیک را تلقین میکند. بـه هرحال، دلیلی وجوددارد کـه توسط بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی بـه پایین کشیده شده اسـت. با حمل دسته‌اي کوچک از این گیاه خیره‌کننده، بدون پرکننده‌هاي‌ اضافی، این ظاهر مینیمالیستی را بـه تصویر بکشید.

 

4. دسته گل شقایق

دسته گل شقایق

شقایق‌ها با چنین ظاهری منحصربه‌فرد در هر کاربردی، از دسته گل‌ها گرفته تا میزهای روی میز، بیانیه‌اي دارند. با گلبرگ‌هاي‌ سفید و مرکز مشکی، ان‌ها از نظر بصری گزینه‌اي بسیار چشمگیر هستند کـه می توانند بـه تنهایی بایستند. یک ساقه را برای یک گزینه جسورانه حمل کنید، یا چند ساقه را بدون سبزی اضافه بـه هم بچسبانید.

 

5. دسته گل زنبق تک

دسته گل زنبق تک

 

بـه لطف اندازه بزرگ و گلبرگ هاي‌ نوک تیزشان، زنبق ها مطمئناً توجه را بـه خود جلب می‌کنند. با اینکار، انها برای حمل بـه عنوان یک گزینه تک پایه عالی هستند و می توانید رنگ هایي مانند زرد، نارنجی، صورتی یا سفید را انتخاب کنید. اجازه دهید شکوفه بـه خودی خود باقی بماند یا چند شاخه نفس یا سبزی کودک را اضافه کنید تا همه ی ان را جمع کند.

 

6. دسته گل ranunculus

دسته گل ranunculus

 

گل‌هاي‌ ranunculus مانند گل رز دارای گلبرگ‌هاي‌ چند لایه هستند. از میان رنگ‌هایي مانند صورتی، سفید، زرد، بنفش و مرجانی انتخاب کنید و یک پوزی کوچک کـه فقط از چند گل تشکیل شده اسـت را انتخاب کنید یا تنها با یک گل در راهرو قدم بزنید.

 


مطالب مشابه: عکس دسته گل عروس جدید


 

7. نمایشگاه گل آفتابگردان

نمایشگاه گل آفتابگردان

گل هاي‌ آفتابگردان درخشان، جسورانه و بسیار زیبا هستند. اگر میخواهید یک دسته گل تک ساقه را برای اظهار نظر در دست بگیرید، این گل وحشی را انتخاب کنید. آفتابگردان هاي‌ زرد کلاسیک را درنظر بگیرید یا انواع دیگر با رنگ هاي‌ نارنجی، قرمز و صورتی مانند گل آفتابگردان مولن روژ یا بلوند توت فرنگی را در آغوش بگیرید.

 

8. دسته گل بابونه

دسته گل بابونه

با این نوع دیزی عزیز، حال و هوای عاشقانه باغ را ایجاد کنید. بابونه بسیار معطر و کاملاً عزیز اسـت. گلبرگ هاي‌ کوچک سفید همراه با مرکز زرد پر جنب و جوش، گلی عالی را برای خود نگه می دارد. یک دسته گل کوچک متشکل از تعداد انگشت شماری ساقه حمل کنید، یا چند شاخه اکالیپتوس برای تکمیل ظاهر اضافه کنید.

 

9. دسته گل عروسی استیلبه

دسته گل عروسی استیلبه

Astilbe یک گیاه گلدار اسـت کـه در رنگ هاي‌ صورتی، بنفش، قرمز و سفید یافت میشود. ودر حالی کـه این شکوفه کوچک اغلب در دسته گل ها و قسمت هاي‌ مرکزی گنجانده شده اسـت تا بافتی را بـه عنوان پرکننده اضافه کند، مطمئناً میتواند بـه تنهایی یک بیانیه خیره کننده دریک بسته ایجاد کند.

 

10. دسته گل صد تومانی

دسته گل صد تومانی

گل صد تومانی ها بـه خاطر رایحه باورنکردنی و ظاهر کرکی خود شناخته می‌شوند. Kolanović-Šolaja پیشنهاد میکند از گل صد تومانی در شکوفه کامل برای ظاهری کلاسیک و زیبا استفاده کنید. یک پالت رنگ کاملاً سفید انتخاب کنید یا با رنگ هایي مانند مرجانی یا صورتی روشن، پررنگ شوید.

 

11. دسته گل نفس کودک

دسته گل نفس کودک

نفس نوزاد اغلب بـه عنوان پرکننده برای دسته گل ها و قسمت هاي‌ مرکزی استفاده میشود. اما چرا این شکوفه خوش طعم را بـه تنهایی بـه نمایش نمی‌گذاریم؟ برای گزینه اي ظریف و جاودانه، یک ژست کوچک و ساده از نفس نوزاد را درنظر بگیرید.

 

12. دسته گل کوکب تک

دسته گل کوکب تک

گل محمدی با چنین گلبرگ هاي‌ پیچیده اي یکی از جالب ترین گل ها اسـت. انها همچنین در طیف گسترده اي از گزینه هاي‌ رنگی هستند. انتخاب کنید کـه فقط یک ساقه حمل کنید، مانند یک گل محمدی بشقاب غذاخوری، یا یک دسته از سه تا چهار گل محمدی کوچک همرنگ برای جلب توجه حمل کنید.

 

13. دسته گل زنبق کالا

دسته گل زنبق کالا

شکل متمایز نیلوفرهای کال، این گل را بـه بهترین گل برای ایستادن تبدیل کرده اسـت. در حالی کـه یک ساقه ممکن اسـت کمی خیلی کم باشد، جمع کردن چندین ساقه درکنار هم برای یک دسته گل کوچک مطمئناً ظاهری خیره کننده و کم رنگ را بـه همراه خواهد داشت.

 


مطالب مشابه: مدل های زیبای سبد گل | مدل های دسته گل زیبای عروسی و نامزدی


 

در پایان

این سبک میتواند برای هر زیبایی شناسی عروسی مناسب باشد، چه در حال برنامه ریزی یک مهمانی با الهام از بوهو، یک جشن کنار ساحل یا یک پذیرایی کلاسیک و رمانتیک باشید. «با یک پایه، می توانید بدون نگرانی در مورد پیچیدگی ترتیبات بزرگ تر، بیانیه‌اي را بیان کنید. همچنین بـه شـما این امکان را میدهد کـه روی یافتن ان گل یا رنگ عالی تمرکز کنید.

 

شـما می توانید چیزی زیبا و معنادار برای خود انتخاب کنید، مانند گل رز بـه افتخار شخص خاص، یا رنگ هاي‌ تند را برای نمایش و یا پاستل هاي‌ ظریف را برای ظرافت انتخاب کنید.

جدیدترین مطالب سایت