25 دسته گل عروس خیره کننده با گل آفتابگردان

25 دسته گل عروس خیره کننده با گل آفتابگردان

گل آفتابگردان گلی کـه برای دسته گل عروس میتوان استفاده کرد. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب، 25 دسته گل عروس خیره کننده با گل آفتابگردان را برای شـما عزیزان آماده کرده ایم.

 

ایده دسته گل عروس پاییزی با گل آفتاب گردان

چه بـه دنبال دسته گل آفتابگردانی باشید کـه فقط این گل بزرگ و رنگارنگ را داشته باشد یا یک ساقه آفتابگردان کـه در بین سایر شکوفه ها قرار گرفته باشد، برای هر سبکی مناسب اسـت.

 

1. دسته گل با گل آفتابگردان و گل رز

دسته گل با گل آفتابگردان و گل رز

رزهای سفید بـه شدت عروس هستند ودر عین زیبایی کـه دارند، گاهی اوقات یک انفجار رنگ می‌تواند بـه شکستن یک پالت تک رنگ کمک کند. افزودن چند گل آفتابگردان زرد این دسته گل سفید و کرم را درخشان می کند.

 


مطالب مشابه: دکوراسیون به سبک عروسی قدیمی : 36 ایده زیبا برای پذیرایی شما


 

2. دسته گل آفتابگردان زرد، نارنجی و هلو

دسته گل آفتابگردان زرد، نارنجی و هلو

این دسته گل الهام گرفته از طلوع آفتاب برای عروسی اواخر تابستان و اوایل پاییز عالی خواهد بود. تنوع رنگ هاي‌ زرد کرم، هلویی و کره اي آفتابگردان، گل محمدی، جوانه و گل داوودی

 

3. گل های گلبرگ پایپر

گل های گلبرگ پایپر

گل هاي‌ آفتابگردان در رنگ هاي‌ مختلفی وجود دارند. این واریته سفید همراه با گلهای آفتابگردان زرد کوچک تر، گلهای وحشی و سبزه ترکیبی رمانتیک از رنگ و ترکیب گل را ایجاد می کند.

 

4. دسته گل مخلوط و گل آفتابگردان کوچک

دسته گل مخلوط و گل آفتابگردان کوچک

دسته گلی با گل هاي‌ آفتابگردان کوچک تر و شکوفه هاي‌ بزرگ تر ترکیب شده برای این عروسی آرام در مزرعه اي در اورگان عالی بود.

 

5. دسته گل عروسی آفتابگردان

دسته گل عروسی آفتابگردان

استفاده از یک نوع گل یک راه برای ساده نگه داشتن دسته گل اسـت، اما چسبیدن بـه چند شکوفه بزرگ راه دیگری اسـت. ما عاشق درخشندگی آفتابگردان دراین دسته گل مینیمال ودر عین حال زیبا هستیم.

 

6. دسته گل آفتابگردان با رنگ سبز

دسته گل آفتابگردان با رنگ سبز

بـه امید این کـه چیزها را سنتی نگه دارید، اما با تغییر؟ ما عاشق ست کردن یک دسته گل کلاسیک سفید و سبز با گل هاي‌ آفتابگردان زرد هستیم. این ظاهر حاوی مقدار زیادی گل آفتابگردان بـه همراه ranunculus، dahlias و Craspedia بود.

 

7. دسته گل آفتابگردان با شکوفه های مختلف محلی

دسته گل آفتابگردان با شکوفه های مختلف محلی

این مناسب برای عروسی تابستانی در فضای باز با فضایی الهام گرفته از علفزار بود. این دسته گل از گل‌هاي‌ محلی منطقه استفاده می کرد کـه بـه لطف اندازه‌هاي‌ مختلف شکوفه‌ها و انواع علف‌ها، بافتی فراوان داشت.

 

8. دسته گل آفتابگردان قرمز و زرد

دسته گل آفتابگردان قرمز و زرد

گل هاي‌ آفتابگردان زیبا را ستاره نمایش برای دسته گل پاییزی کنید. این طرح فراوان دارای گل رز، گل محمدی و حتی توت سبز برای بافت بیشتر بود. اما این گل هاي‌ آفتابگردان بلوند توت فرنگی اسـت کـه واقعاً همه ی این‌ها را گرد هم آورده اسـت.

 

9. گل آفتابگردان تک

گل آفتابگردان تک

مطمئناً یک گل آفتابگردان می‌تواند بـه تنهایی بایستد. از این زوج خواسته شد تا در حالی کـه بهترین دوستشان در مراسم سخنرانی می کرد، گل آفتابگردان کاغذی دست ساز را در دست بگیرند. اما ما این مفهوم را برای هر شخصی کـه بـه دنبال کمی الهام از گل آفتابگردان تک ساقه برای ادامه راهرو اسـت می‌پسندیم.

 

10. دسته گل آفتابگردان گل وحشی

دسته گل آفتابگردان گل وحشی

بافت، بافت، و بافت بیشتر چیزی اسـت کـه این دسته گل خیره کننده در مورد ان بود! این طرح ظاهری طبیعی برای عروسی در فضای باز داشت و فقط چند گل آفتابگردان در اندازه هاي‌ مختلف همه ی را بـه هم می چسباند.

 

11. دسته گل آفتابگردان با رنگ های صورتی و جواهری

دسته گل آفتابگردان با رنگ های صورتی و جواهری

انتخاب یک پالت رنگی با رنگ جواهری بلافاصله حال و هوای بوهو را بـه ارمغان می آورد. ما عاشق این ترکیب صورتی و زرد با گل آفتابگردان بزرگ و جسورانه و گل محمدی بزرگ هستیم کـه توجه را جلب می کند.

 


مطالب مشابه: گل مخصوص ماه تولد شما + بهترین گل برای علامت تولد شما 


 

12. دسته گل آفتابگردان رنگارنگ

دسته گل آفتابگردان رنگارنگ

در حالی کـه خار آبی تمام توجه را بـه خود جلب می کند، این شکوفه بافت را می‌توان در رنگ بنفش نیز یافت! و خیره کننده ترین مکمل برای گل آفتابگردان اسـت. ما عاشق روشی هستیم کـه این دسته گل کاملاً رنگ هاي‌ زنده و بافت جالب را در بر می‌گیرد.

 

13. دسته گل آفتابگردان با رنگ روستیک و نارنجی

دسته گل آفتابگردان با رنگ روستیک و نارنجی

گل آفتابگردان را میتوان در رنگ هاي‌ مختلف یافت، نه فقط زرد. و آفتابگردان تیره و عمیق بهترین انتخاب برای پاییز اسـت. از رنگ هاي‌ طلایی و قرمز برای یک دسته گل جذاب استفاده کنید.

 

14. دسته گل آفتابگردان با گل های آبی

دسته گل آفتابگردان با گل های آبی

افزودن یک گل آفتابگردان بـه یک دسته گل بهترین راه برای ایجاد یک ظاهر بوهو اسـت. ما نمیتوانیم از ترکیب رنگ خیره کننده استفاده شده دراین دسته گل، با آبی روشن همراه با رنگ هاي‌ طلایی فراوان و سبزی خیره کننده عبور کنیم.

 

15. دسته گل آفتابگردان ساده

دسته گل آفتابگردان ساده

آیا میخواهید گل هاي‌ آفتابگردان را واقعاً برجسته کنید؟ دسته گل خودرا ساده نگه دارید، با این شکوفه هاي‌ روشن همراه با بابونه و اکالیپتوس برای پالت رنگ هاي‌ زرد، سفید و سبز عالی.

 

16. دسته گل آفتابگردان بافت دار

دسته گل آفتابگردان بافت دار

در ترکیب با عناصر مناسب، آفتابگردان ها فورا حالتی از گل هاي‌ وحشی را ایجاد میکنند. ما عاشق نحوه درخشندگی چند گل آفتابگردان دراین دسته گل هستیم در حالی کـه با هزاران سبزی بافت دار و علف هاي‌ خشک جفت می شود.

 

17. دسته گل آفتابگردان با ساکولنت

دسته گل آفتابگردان با ساکولنت

ممکن اسـت بـه نظر برسد کـه گل‌هاي‌ آفتابگردان و ساکولنت‌ها ترکیبی بعید هستند، اما این جفت یقیناً کار می کند! ما روشی را دوست داریم کـه ساکولنت ها از شکل گل آفتابگردان در دسته گل تقلید کنند و کل ظاهر رابا سبزی فراوان بـه هم گره بزنند.

 

18. دسته گل آفتابگردان رنگارنگ کوچک

دسته گل آفتابگردان رنگارنگ کوچک

ظاهر یک دسته گل کوچک تر را دوست دارید؟ یک گل منفرد مانند گل آفتابگردان را برای ایجاد یک نقطه کانونی انتخاب کنید. سپس با گلبرگ هاي‌ کوچک تر مانند کیهان، بابونه و سوسن هاي‌ سیاه چشم پر کنید.

 

19. دسته گل آفتابگردان پاستلی صورتی

دسته گل آفتابگردان پاستلی صورتی

همه ی آفتابگردان ها زرد نیستند! برای بازی با پالت هاي‌ رنگی بـه انواع دیگر نگاه کنید. این شکوفه‌هاي‌ بلوند توت‌فرنگی با رنگ روشن‌تر، کاملاً با رزهای صورتی و سفید گرد و خاکی جفت می شوند.

 

20. دسته گل عروسی آفتابگردان چند رنگ

دسته گل عروسی آفتابگردان چند رنگ

ترکیبی از زرد طلایی، قرمز پر جنب و جوش، و سبزی فراوان دراین دسته گل کاملا خیره کننده بود. ما عاشق روشی هستیم کـه این پالت رنگ با تضاد فراوان در برابر لباس عروس سفید ظاهر می شود.

 

21. دسته گل آفتابگردان با بنفش و سبز

دسته گل آفتابگردان با بنفش و سبز

گل آفتابگردان میتواند بـه ایجاد یک دسته گل کامل و فراوان بـه روشی زیبا کمک کند. تعداد زیادی شکوفه هاي‌ دیگر مانند گل محمدی و کیهان را در خود بگنجانید و ظاهر رابا ترکیبی از سبزی کـه آبشار دارد بـه اتمام برسانید.

 

22. دسته گل آفتابگردان رنگارنگ با سبزی طولانی

دسته گل آفتابگردان رنگارنگ با سبزی طولانی

در حالی کـه گل‌هاي‌ آفتابگردان بـه لطف گلبرگ‌هاي‌ بزرگشان رنگ‌هاي‌ تند و روشن می‌افزایند، بافت چندانی با ان‌ها وجود ندارد. ما عاشق اضافه کردن تعداد زیادی شکوفه هاي‌ دیگر در رنگ هاي‌ مختلف، با تکه هاي‌ سبز بلندتر برای ایجاد یک دسته گل بسیار جذاب هستیم.

 

23. دسته گل آفتابگردان و گل های هلو و سفید

دسته گل آفتابگردان و گل های هلو و سفید

گل آفتابگردان می‌تواند بیانیه اي را بدون این کـه ستاره نمایش باشد بیان کند. ما ایده حمل یک دسته گل با رنگ هاي‌ مشابه را دوست داریم. رنگ طلایی آفتابگردان دراین دسته گل ظاهر را بی عیب و نقص جمع می کند.

 

24. دسته گل آفتابگردان با نفس کودک

دسته گل آفتابگردان با نفس کودک

گل آفتابگردان و نفس کودک ترکیبی بعید اسـت، اما همه ی ما در مورد ان هستیم. تضاد بین گل‌هاي‌ بزرگ و پررنگ و شکوفه‌هاي‌ سفید خوش‌رنگ دراین طرح کاملا خیره‌کننده اسـت.

 

25. دسته گل آفتابگردان ساده و ساقه کوتاهی

دسته گل آفتابگردان ساده و ساقه کوتاهی

فکر می‌کنید گل آفتابگردان فقط میتواند با یک عروسی روستایی یا بوهو مناسب باشد؟ دوباره فکر کن بـه یک دسته گل کوچک و ساده با شکوفه هاي‌ ساقه کوتاه نگاه کنید تا مناسب یک جشن مدرن باشد.

 


مطالب مشابه: گیاهان آپارتمانی تصفیه کننده هوا


 

در پایان

دسته گل عروس یکی از اجزای مهم مراسم عروسی اسـت کـه همگان با ان آشنایی دارند. این دسته گل نمادی از زیبایی، تجمل و شادابی اسـت و استایل عروس خانم را تکمیل می کند. دسته گل عروس طبق معمولً از گل‌هاي‌ زیبا و مناسب برای روز عروسی تشکیل می شود.

جدیدترین مطالب سایت